Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

ale widze że tutaj jest stałe towarzystwo, znacie sie prawie wszyscy ty pomorzanko stonoga gracja, teraz Gnom i Podczytujaca ..od dawna tu jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mik , oj to tylko mała cząstka , jest nas znacznie więcej :) Ja jestem od początku tego topiku , ale część osób w tym np . Gnomka znam juz znacznie dłużej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli twoje "brzdące" sa grzeczne to plus dla ciebie - to świadczy o ich dobrym wychowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzuś da się da :P:P:P mik no mniej więcej ale jak znam życie to pewna pani strażak mnie zabije bo nawt nie mam czasu się odezwać :(((( o pestce już nie wspomnę :(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domniemuje ze macie tu cos w rodzaju"paczki" wirtualnej :) , fajnie to chyba rzadkośc na necie ps pozdrawiam was i dziekuje za miła rozmowę do nastepnego klikniecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mik - mały to od początku grzeczny aczkolwiek pomysłowy ;) Ze starszym to róznie bywa , ale mam nadzieje ze jak na razie sytuacja została opanowana ;) Gnomuś - ja Ci mówię że nie da się :P Makarenka była z córeczką dwa tygodnie w szpitalu , więc jesteś uratowany:P bo jej też nie było .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mik a ty gdzie siedzieć ja sobie zaraz znikam :P:P pomorzuś damy radę :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzuś jakie pięknie w taką pogodę to raczej ciepło niech będzie :P:P:P stonoga 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem że sobie płynie ale co tam ja mam czas ja poczekam:P:P:P nie chce mi się spieszyć z rozwiązaniem lepiej dać trochę czasu i powoli działać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestuś @ Gnomik , przepraszam siła wyższa była ;) Wiem że te sprawy trzeba na spokojnie , ale w którymś momencie na pewno trzeba zadecydować co dalej ...Ale to nie rozmowa na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzuś czego.....wiosny...ja mam za oknem wreszcie zimę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze jestem Podczytująca ;) No ładnie skakałaś;) ... w wyskakałaś i za mnie ten nadmiar kalorii który dzisiaj zjadłam ;) :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×