Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

hehe- moja znajoma w tym celu rzuciła pracę, wróciła na studia i wyrwała sobie nieco młodszego studenta. troszkę desperacko :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanko ja mam wrazenie ze wyskakałam nie tylko za Cibie i za siebie ale za cały nasz temat heheh ;) wiec KObiety mozecie z czystym sumieniem otworzyć jakąś czekolade :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaffka aż taka desparatka nie jestem ;) :D Podczytująca - mozę pozostanę przy tym czy jestem - czyli herbatce ;) A o czekoladzie jutro oczywiście pomyślę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🌻 Za oknem mamy zimę ...i tak chciało by sie powiedzieć, ale za to w sercu maj - lecz na razie nie da się ... Miłego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Stonoga U nas nie znika , ma sie dobrze i bialutko jest . Chłopcy już sanki chcą wyciagać od razu oboje ozdrowieli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też na wyrost - ale dzieciaki to uparte stworki są . ;) Najgorsze ,ze chyba drugi mi sie rozchorował :( Nie wiem kiedy u mnie te wszystkie czarne serie sie skończą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to już jakieś przegęcie od grudnia w trójkę chorujemy na zmianę . Wiosna już by sie na prawdę przydała ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cie rozumiem,zwlaszcza jak ide do apteki i zostawiam 150 zl na leki ktore mi nie pomagaja a srednio raz w miesiacu tak jak mowisz od grudnia witam sie z moim panem doktorem. A on w koncu stwierdzil,ze powinnam jesc czosnek i pic mleko z miodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A weż teraz jeszcze wszystko policz razy 3 :) Są miesiące ,że poprostu aż boje sie wejsć do apteki , ale na szczęście już jesteśmy coraz blizej ciepełka więc skończy sie ten chorowity okres .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na dworzu , ale ślizgawica :O I ciągle sypie ... :) Przebiśniegu - jeszcze Ty nie zameldowałaś sie z rana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głowa mnie boli pomorzanko ...nawet nie pytaj :) ja juz chce do domu :) czy zostawilabys swojego syna starszego samego w domu na 4 h ?? bo ja nie pamietam jak mialam tyle lat a potrzebuje info:) czy wtedy durnoty w glowie czy raczej da sie cos wytlumaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój i nawet na osiem godzin zostanie , ten raczej nie wpada na dzikie pomysły . Lecę do lekarza , właśnie z samochodu zmieotłam 10 cm warstwę śniegu ale dalej sypie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dzikei ci za informacje:) i zebys w zadna zaspe nie wjechała :P a i zeby okazlao sie,ze syn ma tylko lekkie przeziebienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Synek ma zapalenie ucha , dostałam skierowanie do laryngologa - wizyta 15 . kwietnia :O Służba zdrowia potrafi dobić ;) Stonoga - moje dzieci już od dawna uczę samodzielności . To chyba w zależnosci od dziecka zależy czy i w jakim wieku mozna je zostawic na dłużej samo . Nas sytuacja do tego zmusiła troszeczkę , ale widzę ze powoli świetnie sami sobie zaczynają radzić . Oczywiście nie ma mowy żeby młodszego na dłuższą chwilę zostawić samego - ten to ma genialne pomysły .Ale jak jest z bratem razem siebie świetnie pilnują ;) Zasp nie ma :P ... ale sypie dalej więc wieczorkiem pewnie będzie to możliwe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie skonczylam ogladac nasza klase :) to masz wesolo.zapalenie ucha to nie zarty.do tej pory przestanie go bolec !! nie mozesz pojsc z nim,ze to nagly wypadek jakis? no chyba,ze dal Ci jakies antybiotyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×