Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Orzeszek chyba ściemniał nam tu troszeczke ;) - i poleciał na miasto zaszaleć troszeczkę ;) Przebiśniegu -no nic ja jeszcze przez jakis czas się połudzę . Ale ciężko jest , nie mająć kontaktu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzanka chodziło mi raczej o to, że z czasem oduczyłam się być miła :D i jestem bardzo wyczulona na męskie ściemniactwo tudzież mydlenie oczu :) tak więc nie wiem jak to jest w drugą stronę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzanka - nie masz kontaktu, nie masz złych wiadomości :) uspokoi się, nabierze koloru to i w główce się poukłada ;) zobaczysz będzie dobrze :) ale jak wiemy wszystko potrzebuje czasu żeby dojrzeć :) od kiedy kopiuję to kafe nie wywala... przestraszyło się? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśniegu - ja poprostu jak mówię "nie" to i tak jestem miła :D Co prawda nie szukalam dotychczas nikogo bo ciągle mimo wszystko nie czuję się "wolna" Ale jak kogoś poznałam to poprostu dziękowałam mu z uśmiechem na twarzy a z krętactw jak wyczułam to poprostu sie śmiałam . Mało mam doświadczenia niestety i raczej dalej zostane sobą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jakieś wiadomosći mam :) Uparł się jak dziki osiołek i na razie probuję go przekonać ,że jego pomysł na dalsze życie jest zupelnie nie trafiony .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz mnie raczej takie "krętactwa" denerwują, dobrze wiem ile krzywdy potrafią narobić :) więc raczej nie okazuję litości, nie wiem czy to źle czy dobrze, ale myślę sobie, że może coś dotrze do delikwenta mimo wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w sumie w swojej przygodzie z netem i znajomosciach miałam dużo szczęscia . Mam fajnych znajomych i jak są w okolicach to chetnie sie z nimi spotykam :) Ale już od długiego czasu siedzę tylko tutaj , więc jak wiadomo tutaj raczej mała szansa na to zeby kogos poznać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebisniegu - to byl cios poniżej pasa , nieczyste zagranie :D Stonogo , z mojej pupy uformujesz sobie fajny biuścik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśniegu - to byl cios poniżej pasa , nieczyste zagranie :D Stonogo , z mojej pupy uformujesz sobie fajny biuścik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzance z tego co widziałam oddawanie nie jest potrzebne - chyba, że zdjęcia były przestarzałe, ale wątpię :) to co pomorzuś? dzielimy się obładowaniem stonogi kilogramami? :D ale ja mówię raczej w życiu :) chociaż w sieci te kilogramy miodu męskiego lekko są drażniące :D:D:D kobity szpinak jest dobry tylko dobrze przyrządzony :) z czosnkiem i serem smakuje rewelacyjnie :) no i z solą o czym w diecie można zapomnieć ;) :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama sobie to ja moge wylac zupe na spodnie :) dzis w TVN nowy serial Teraz albo Nigdy...ciekawe czy wyniose jaaks nauke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśniegu - no właśnie pomorzance poproawiło sie troszeczke , muszę okurzyc rowerek niestety ;) Słyszałam ze szpinka potrafi byc dobry , ale oczywiście przyrzadzać to ja go nie potrafie :) Stonoga - tak nie ma szans żeby do tego seriali dotrwała :D Orzeszku - a ja myślałam ,że szlejesz gdzieś juz w mieście ;) Podczytująca - to do jakiej butelczyny sie znowu dorwałaś ,że wyladowałaś pod stołem ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanko ja mam dziś alkoholowstręt nie mogę nawet mysleć o alkoholu :D:D tak sie załatwiłam ale mogłam zrobic jak ciągle przynosili do stolika :D ale i tak potem przyjaciółka stwierdziła ze mam mocną głowe bo jeszcze w nocy pisałam im smsy zeby pamiętali ze czas trzeba zmienić :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba muszę zacząć seriale oglądać , a nóż wróci mi rozum na miejsce ;) Podczytująca - jak sobie wypiję też mam takie zapędy .... piszę gdzie popadnie , najczęsciej w neciku . Gorzej jak do komórki się dorwę , teraz z powodu stanu w którym sie znajduję robię sobie szlaban na alkohol , na długi czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a'propos czasu - pomimo tego podczytująca, że wczoraj przypominałaś co starała się sobie zakodować - dziś się wykłócałam z panem na basenie, że ja na 13 mam bilet a była już 14 :D:D:D pomorzanka rowerek nie stacjonarny mam nadzieję :) ja muszę zakupić i wio :) orzeszek jutro zrobisz furorę na rozmowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×