Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

hej jej odrazu powiem ze nie robie sobie prima aprilisu złamałam dziś nogę w pracy całe południe spedziłąm w szpitalu ;(( gips po kolano i wyć mi sie chce :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za szybka chciałam byc i sie przejechałam po posadzce teraz juz siedze na tabletkach przeciwbólowych i na czyms na wyciszenie ale porostu jakaś paranoja :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej nie powinnaś siedzieć przy kompie , noga do góry musi być .Albo coś wykobinuj . Sama pewnie będziesz robic sobie te zastrzyki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety będziesz tak przez najbliższe tygodnie musiała spędzać większosć czasu . Idzie sie przyzwyczaić , tak samo jak do chodzenia o kulach . Ja już zaklepuję sobie miejsce w centralnym miejscu , na autograf ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na miesiąc minimum brat przyszedł własnie on jest prawie fizjoterapeutą juz mi rozpisuje zajecia i nauczy ekonomicznie chodzic o kuli i schodzić po schodach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze , że masz takie wsparcie . O kulach ciężko się chodzi , ręce z kolei siadają . O jakich zajeciach piszesz ? Już jakaś rehabilitacja , czy coś zwiazanego ze szkołą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze , te zastrzyki to ciężka sprawa , nie wiem czy potrafiłabym sie przemóc , pewnie masz codzinnie ? Może Twój braciszek mógł by Ci robić ? Zmykaj w ogóle z kompa , kładż się z nogą do góry , najgorzej jest na początku , potem juz będzie łatwiej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Dzisiaj chyba będę miała w pracy malutko czasu :( Są i takie dni . Linguś , Pestuś dziękuję za @ spróbuje Wam jeszcze w pracy odpisać . Linguś - Tobie jeszcze dodatkowo 😘-wiesz za co :) I oczywiście wszystkim życzę miłego :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej podczytujace... tak mi przykro,ze cie spotkalo nieszczescie. Odpoczniesz troche :) wczoraj poszlam na kolacje do kolezanki i kino, ale glupawke mialam :) caly film sie smialam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Wiesz co, Pomorzanko? Ja chyba dostanę jakiegoś pomieszania zmysłów. Mniej więcej co drugi dzień ogłaszasz uroczyście swoją nieodwołalną decyzję definitywnego opuszczenia lokalu, po czym następnego dnia jako pierwsza się w nim meldujesz. Widać w Twoim zachowaniu lekką niekonsekwencję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×