Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

pomorzuś wiem i jak narazie wszystko skłania się do tego że bezie buba i to duża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok moi drodzy , ja się powoli zbieram . Rano i tak trzeba wstać :) Miłego wieczorku wszystkim życzę 🌻 A potem spokojnej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
środek to nie jest takie proste wzasadzie jeżeli się zwalniam za porozumieniem stron to musze przeżyć okres wypowiedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha...zabrzmiało to dosyć dramatycznie ... haha jak w melodramacie :P dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gnom - porozumienie to porozumienie, nie musi być chyba całego okresu wypowiedzenia, zależy jak sie dogadasz z pracodawcą, czasami godzą się z dnia na dzień,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
środek no i tu jest problem :P ale luz coś wymyślę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim. co ja mam za pecha ... jak już mam chwilę i wpadnę tu do was to nikogo.. ;( ech... Pomorzanko, co u Ciebie? smutne taki wiersz zamieściłaś. niestety nie mam czasu prześledzić wszystkich stron...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie zauważyłam. Pomorzanka - rozumiem, wstaje skoro świt ale reszta.... niebawem ktoś pomyśli, że te po 30 to takie zramolałe ha ha ha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż..... nie mogę tu za kogoś odpowiadać ;) Może się boją cieni pod oczami rano haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak wyglądać jak miś panda to katastrofa... ale od czego są korektory? a poza tym - my dla życia czy życie dla nas? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheheh...no fakt... ;) ja się nie znam na korektorach :) mam dobre geny haha :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhahaahha...to musi byc ciekawy widok :) bedziemy to musiały kiedys obgadać ;) dobranoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Na kawkę jeszcze wpadłam a potem uciekam 😭-jak ja bez Was tam wytrzymam 😭;) Lady - no niestety , ja to śpioch straszny jestem , na usprawiedliwienie dodam ,że o 5 jestem już jak skowronek ;) Stonoga🌻 Pestuś🌻 Środek🌻 Podczytująca🌻 Przebiśnieg🌻 Lady🌻 Gnomuś Mały Psełdonim Makarenka Orzeszku🌻 To chyba stan ludzisk na dzień dzisiejszy ;) Do miłego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×