Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

kurde dyscyplinarki to ja nie chcę raczej redukcja by mnie urządzała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie wisi,nie musze tam pracowac a ona moze mi tylko wystawic zla opinie :) ja jestem z PUP i mam gdzies co ona sobie mysli:) tylko nie pozwole zeby jakas baba wyladowywala sie na mnie zwlaszcza gdy nie ma racji i obraza moja inteligencje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ale jak się zwonie normalnie nie będę miał uronia :P kurde ja muszę z tamtąd wylecieć :P no chyba że dorwę jakąś super pewną robotę to i tak znikam tylko że nikt nie chce czekać trzech miechów aż w końcu wygaśnie3mi umowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak siedzialm cicho to mieli slizgawke-powiedzialm sobie nigdy wiece ja nie jestem przynies,wynies,pozamiataj jak sie sam ktos zwalnia to nie daja kuronia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gnomuś ....to lepiej najpierw rozejrzyj się za pracą . Nie wiem czy nie ma czegoś takiego jak zwolnienie w trybie natychmiastowym .Musiałbyś się gdzieś tego dowiedzić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga - no właśnie u mnie nigdy nie było tego problemu , mamy swój zamknięty światek w pracy i jest ok ... Gorzej jest w pozostałej części firmy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz pomorzanko inaczej jest jak pracujesz konkretnie na umowe,traktuja cie jak "normalnego" czlowieka :) mnie wyslali z PUP na cos co sie nazywa "przygotowanie zawodowe" i w jakiejs karcie nie mam w obowiazkach jej wymyslow:) a ona sobie mysli,ze mozemi wydawac rozkazy:) za stara jestem na musztre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga - róznie bywa nawet jak pracujesz na umowę . Jak wszędzie są lepsi i gorsi , umiejacy sie ustawić i ciapy . A jeśli uważasz ,że masz rację to poprostu z nią porozmawiaj , choć jak znam życie baba jest z gatunku uciążliwych i tych co wiedzą najlepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzuś wiem o tym ale zwolnienie w trybie natychmiastowym właściwie teraz nie istnieje chyba że dyscyplinarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gnomuś - jeśli chodzi o przepisy to jestem strasznie niestety zielona :P Stonoga - ale ta pani przeżyje jutrzejszy dzień ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzuś ja tyż więc nie nie mówię bo nie wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nauczyłam go że siedzę przy łóżku i czekam aż zaśnie, sama sobie jestem winna, szukam sposobu żeby to zmienić,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środek - będzie ciężko , ja z pierwszym zrobiłam tak samo , z drugim już byłam mądrzejsza . Przychodzi jego pora i sam się kładzie spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zasadzie to lubię te pare minut przy jego łóżku bo mam czas pomyślęć, ale czasami to jestem już strasznie na niego wściekła że biedak nie może zasnąć,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba będę musiał bo trochę się sprawy rypią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środek - niestety moja mama ma zawsze tysiące wymówek . Teraz to była siła wyższa ;) i nie miała wyboru . Gnomuś - no musisz coś robic - dałeś sobie rok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×