Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

pomorzanuś ja sobie sama tak \"zapracowalam\"na prblemy..:o Nie trzeba sie bylo zalamywac byla praca, tylko cieszyc, ze juz wiem, jak pracodawcy potrafia oszukiwac i ze moze nastepna bedzie lepsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga - to przecież mordęga , znajdziesz na pewno coś fajnego :) Orzeszku , ale teraz wiesz już więcej na ten temat i pozostaje tylko znaleść pracę :) Zbieram sie do domku - zajrzę oczywiście wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napawam sie ciszą w domu ;) - jaka sielanka , jestem sama :) Chłopcy już u babci i pierwszy raz od nie wiem kiedy mam wieczorek dla samej siebie ;) Teraz niech troszkę babcię powykańczają ;) oby nie za bardzo bo mnie ściągnie z tego szkolenia ;) Ale tak na prawdę to nie chce mi sie jechać 😭- najlepiej czuję sie w domu , nie cierpię sie tłuc po obcych miejscach .A do tego tyle godzin wykładów :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podczytująca...
hello :) Pomorzanko skądy Ty wiesz ze ten pseudonim to jakiś inny co to szósty zmysł ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytująca , jestem pewna na 99% że to dwie rózne osoby .Psełdo oryginał , mimo że "inny" to jest ok . Ten co tu rozrabiał to ktoś zupełnie inny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faceci sa do bani. nie dosc,ze sie spoznil, to tekst jaki uslyszalam brzmial: skarbie wracaj szybko i zrob ladne zdjecia !to przyjade z winem obejrzec !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzuś 😘 a stara bieda nudą aż wieje :P a lenistwo się panoszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bechinor
? każdy w swoją stronę ale tyle jest stron, może jakiś przypadek a może świadomy wybór. się obaczy ? (to nie znak zapytania to klawisz przy szifcie i szift) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w pracy wolnego nie mam ale najudniejszą robotę jaką można sobie wyobrazić więc się obijam i zaczynam już dostawać świra :P a w domu to no comment :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj w pracy w nic nie robieniu poprostu przegięłam :Pa od jutra wykłady :P echhh ta akredytacja , nie będzie łatwo :P No coments wiele mi mówi ... zostawmy ten temat w spokoju .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podczytujaca ja czały czas na odwyku i chba już z nego nie wróce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzuś ja już z nudów to zaczynam czytać jakieś literatury fachowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzuś nie ma mowy ja nie wracam ja jak to podczytująca ujła tylko zagląduję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic mi nie mow na temat literatury fachowej :Pwczoraj próbowałam przebrnąć przez jedno i jestem głupsza niż byłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytujaca - w razie czego milego wieczoru :) Jutro rano jeszcze zajrze na poranna kawkę i potem trzy dni odwyk :O :D Gnomuś - oj , za rzadko tutaj bywasz ... przynajmniej w soboty powinieneś poszaleć sobie na kafe ;) Jak za starych , dobrych czasów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzuś też tak mam ale co można robić z nudów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzuś właśnie w sobotę mam najmniej czasu ostatnio przynajmniej ale może kiedyś posiedzę trochę dłużej jak narazie to awet nie mam zazwyczaj ochoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×