Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Pomorzanka - trzymaj się, będzie nam tu Ciebie brakowało, Czasami tak jest, że się baluje cała noc a czasami że z kurami idzie spać :) Samo życie :) Ale i tak życie zaczyna sie po 30 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej:) co by tak na samym koncu nie byc podnosze:) swieci sloneczko,ja mam zwolnienie,gardlo mnie boli kurde :( pomorzanki nie ma i wszyscy sie pochowali :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Musiałabym nie być sobą żebym na kontrolę nie wpadła ;) Dorwałam się do jakiegos komutera w hotelu . Ale bura Wam sie należy ;) Ogólnie hotelik fuul wypas - firma sie szarpnęła ;) żyć nie umierać ;) Za chwilkę jadę na spracer po Gdańsku - tyle że pogoda jest tak paskudna że nie chce sie w ogóle wychodzić :O A Wy piszcie - bo na prawdę nie będę miała nic do poczytania ;) Do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Wam łomot spuszczę ;) Pisać mi tutaj szybciutko ;) Jeszcze ostatni wykład przede mną i wracam do domku :) Do miłego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładnie - teraz wszyscy sie na dywanik stawiać , na obiecany łomot ;) Jestem juz oczywiście w domku , dzieciaki stęsnione , pies stęskniony -a ja zmęczona ;) Jednak wszędzie dobrze ale w domu najlepiej :) Typowa domatorka ze mnie , nie czuje sie dobrze w obcych miescach - nawet tak luksusowych ;) Oczywiście jestem wyszkolona na maksa ;) - teraz tą wiedzę będzie trzeba dobrze tylko wykorzystać :P Szkoda ,że pogoda nie dopisała :( No i mam nadzieję , jak juz pomorzanka jest :D -to powychodzicie z tych ukryć ;) Bo coś mi się wydaje ,że ta moja nieobecność to tylko wymówką była :P Do wieczorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomorzanka34
No tak , teraz to tylko przyjdzie mi wziąść sekator i powycinać wszystke krzaczki w których się pochowaliście ;) Stonoga -Ty chyba jeszcze nie poleciałaś sobie do tej Szkocji ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani wpadam na chwileczkę bo wyjeżdżam do znajomych na weekend a jeszcze nic nie naszykowane, jedziesz na dwa dni a rzeczy jak na tydzień, bo może być ładnie ale może być też i brzydko..... małemu na zmianę jak coś się przypadkiem na niego wyleje...:) no nic pozdrowionka, Podczytująca - sorki że nie odpowiedziałam ale już mnie nie było w robocie bo miałam sprawy \"na mieście\" Miłej zabawy, do usłyszenia w poniedziałek, Pa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka - no widzisz z tego wszystkiego nawet się z Tobą nie przywitałam, super że jesteś, cało i zdrowo, my też się stęskniliśmy, aż mi żal tych waszych pogaduszek w weekend, ale nadrobię :) Pa, pa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×