Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

widzę Pomorzanka że Ty dużo kupujesz na tym allegro, ja jakoś nie mogę sie przekonać, a do miasta skoczyć czasu też brak więc byłoby to rozwiązanie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Miło mi, Pestko. :-) A może dobry od samego początku? Hę? Co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środek - raczej nie kupuje dużo . Ale jak cos mi wpadnie w oko i jest potrzebne to i owszem :) Zawsze to taniej niż w sklepach :) I jak na razie na szczęście jeszcze nie przejechałam sie :) Stonoga - ja pije gorącą kawę troszke mi lepiej :) Pestuś 🌻 Psełdonim - a co to za zaczepny ton ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
A skąd to wahanie? Skąd brak pewności, Pestko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Pomorzanko miła, ton jest nieco zaczepny, żeby powiało pewnym ożywieniem. Sama rozumiesz? Ileż tak można w nieskończoność o kosmetyczkach i fryzjerach? Kobieta potrzebuje pewnego urozmaicenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Ja także byłem w banku. :-) Zakomunikowano mi, że na koncie mam aktualnie 57 groszy. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psełdonimie :) - nie przesadzaj - dzisiaj rozmawiamy o marzeniach :) ;) Stonoga -więcej optymizmu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Nie sądzę, Stonogo. :-( Uprawa seksu była intrygująca i urozmaicająca w czasach, kiedy obie płcie były dla siebie zagadką i tajemnicą a o samej uprawie seksu rozmawiało się z pewnym zażenowaniem, po cichutku, z wypiekami na twarzy. A teraz? Wszystko, co gada, pisze i telepokazuje nieustannie trąbi o uprawie seksu. Tyle tego wokół, że aż słuchać hadko. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Pomorzanko? To dla kobiety kosmetyczka jest marzeniem? To kobieta nie ma ciekawszych, bardziej frapujących marzeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psełdonimie - a czytałeś naszą dzisiejszą rozmowę ?:) Raczej męski temat był - budowa domu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Nie czytałem, Pomorzanko, ponieważ nie mam czasu na lekturę. Kto buduje i po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
He, he... Stonogo...:-) Tak, ja chyba jestem urwany z choinki, czyli mam lekko nie po kolei. Bo widzisz, ja tęsknię za starym, poukładanym światem, kiedy kobieta była kobietą a mężczyzna mężczyzną. Ja wiem, to takie nienormalne, ale ja jestem nienormalny. Buduję dom, czytam wiersze i słucham muzyki. Poza tym, kobiecość mnie bardzo frapuje. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzialbym,ze nie moga byc dlatego ,ze facei tacy jak ten ex pomorzanki nie daja szansy na bycie kobieta. zostawiaja nas same sobie z rodzina na glowie i same mamy sie martwic o to co z tym zrobic. Facet dzis to zwyczajna dupa a nie facet. tyle tylko,ze gacie nosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Dla mnie jest najzupełniej zrozumiała tkwiąca w kobiecie potrzeba posiadania domu, Pomorzanko. Więc Twoje marzenie jest dla mnie całkowicie zrozumiałe. Smutne jest jednak to, że to Ty sama musisz ten dom budować. :-( Budowanie domu, to męska sprawa. Dom powinien budować mężczyzna. Dla swojej kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Sądząc po tym co się powszechnie dzieje, Stonogo, kobietom w przeważającej części nie chce się być kobietami. Są za leniwe i za wygodne. Niestety. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Paradoksalnie, Stonogo, nasze zdanie są w tej kwestii praktycznie identyczne. Na świecie nie ma mężczyzn. Są jedynie kreatury mężczyznopodobne. Pisałem o tym niejednokrotnie. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psełdonimie jak na razie nie mam widoków na mężczyzne , ale mam widoki na swój wymarzony domek :) Więc ? Może właśnie teraz jest czas na zrealizowanie tego marzenia :) Stonoga - no właśnie ale ta szkoła życia niewątpiliwie mi się przydała :) Środek - co ma byc to będzie :) Nie mówię nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Osobiście, Stonogo, nie przepadam za idiotkami, bez względu na to, jak są zewnętrznie urodziwe. Za to, i owszem, lubię się zadawać z kobietami mądrymi i wykształconymi, które mają coś więcej do powiedzenia, jak tylko w kosmetycznych sprawach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
No cóż, Pomorzanko, zgodnie ze starodawnym powiedzeniem - "jak sobie pościelesz...". A było korzystać z okazji, kiedy się napraszałem. Odmawiałaś systematycznie, to teraz sama musisz budować. Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×