Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Przebiśniegu to oddaję Ci swoja paleczkę strażniczą ;) Ale coś musisz robić , cały czas na tabletkach sie nie da . Dobrze chociaż że dopisuje Ci humor przy tej dolegliwości .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli znowu jesteś na zwolnieniu ? Kurcze dziewczyno , weż jakiegoś lekarza dorwij , potrzep rzęsami i niech działa ;) Nie wiem co z Małym ... pewnie zrezygnował .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie chce mi wam pomachac :( jak ja wam tej pogody zazdroszcze,mam wrazenie,ze na jakims biegunie mieszkam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) I zaś mamy poniedziałek :) Ale na szczęście pięknej pogody ciąg dalszy :) Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
było cuuuuudownie :D:D:D mam takie biedne stopy.... same odciski haha :D dawno się tak nie wytańczyłam ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to weekendzik można zaliczyć do udanych :D Chociaż nie wiem czy Twoje stopy są tego samego zdania ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌼 :) Pomorzanko - na szczięście ładnej pogody ciąg dalszy ale też i na nieszczęście ;) bo siedzieć się nie chce :) Pestka - nie chciało ci się iść ale chyba było fajnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Stonogo 🌻- no właśnie za bardzo to sie teraz w pracy nie będzie chciało siedzieć ;) Ale jestem i tak uziemniona;) wczoraj przesadziłam ze słoneczkiem i wyglądam jak czerwonoskóry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środek - jakos żle spojrzałam :D Już powitałam Stonogę , bo zwyklę to ona o tej porze zagląda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zaraz Ci zbrązowieje, a ja blada twarz i nawet nie mam gdzie i jak przysiąść z buzią do słonka, o reszcie nie wspomnę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skąd wiesz że nie chciało mi się iśc ? :P poszłam spać o 4.30 mmmm..... było zajebiście ;););) nie ma to jak dobry partner do tańca :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może coś pomyliłam ale wydawało mi się że coś tam kiedyś wspominałaś, sorki, grunt że było cudownie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć stonoga :) mnie też ostatecznie czeka chyba solarium bo gdybym nie poszła to w kostiumie kąpielowym przez pierwsze dni urlopu wyglądałabym nie ciekawie delikatnie mówiąc,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Stonoga 🌻-ja też mimo wszystko wybieram sie na solarium . Równiej opala ;) Pestuś- dobry partner to podstawa ;) Jakoś nigdy nie miałam szczęścia do takowych ;) Środek - bo tak najepiej jest :) podkład zrobic na solarium a potem to już można dokoloryzować sie np . na plaży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też nie..... zawsze jak się z kimś spotykałam to nie miał drygu do tańca :O echhhhh..... ale to akurat mój kolega z pracy :D:D:D tańczy niesamowicie haha ;) a ja se skorzystałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga - mnie też telepie :( ale to pewnie przez to że jestem tak spalona . Pestuś właśnie u mnie w pracy to też są nieliczne chłopy które dobrze tańczą :D Też mnie czeka taki wypad w czerwcu - tyle że będzie to z rodzinami wiec za dużo nie skorzystam . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam żadnych Środek :) Morze mam plisko i plażę więc pewnie tam będę jak będzie ładna pogoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, Ty to masz fajnie :) mnie z środka to i w góry i nad morze prawie taka sama droga, jakieś jeziorka ino bliżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz w sobotę planuje wybrać się z chłopcami nad morze jak będzie ładna pogoda . Chociaż róznie z tym bywa , wczoraj u nas było goraco i pięknie a nad morzem tylko 10 C ,bardzo gęsta mgla i brak słońca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×