Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Witajcie :) Środek padłam wczoraj :) Dzisiaj znowu niestety intensywny dzien , ale potem będę miała spokój :) Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porabiam nic i samopoczucie może być. A Twoje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja:) a kurde chyba mnie z deka przewialo, i leki na migrene mi sie skonczyly:) ale zaleje robaka zobacze, moze przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję lingerek 🌻 ktoś mnie wreszcie pożałował hehe, bo panowie doktorowie to z zasady chyba pytają ile lat mam i dają recepty z półuśmiechem :) dopiero trzeba ostro pęknąć żeby ktoś się zastanowił i sprawdza się przysłowie nasze kolejne - żeby chorować trzeba mieć wór pieniędzy i końskie zdrowie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Przebiśniegu :);) i wszyscy samotni :) Piękny weekend a ja szaleję z porządkami ;) Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśniegu - wziełam się za generalne porządki :) , teraz sie opalam... a potem pewnie znowu padnę ;) Ale masz racje to tak jakby odwyk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stare panny
żal mi was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odgruzowane pachnące mieszkanie to miłe miejsce :) raz słońce raz deszcz stonoga - jak słońce to można łapać i poprawiać kolorek :) stare panny - nie żałuj róż kiedy płoną lasy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Stonogo 🌻-u nas jest przepięknie :) Gorąco i bez przerwy słońce świeci :) Właśnie spiekłam raczka ;) Przebiśnieg - a jak Twój kręgosłup ... daje żyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też lampa od rana (poznałam po nielicznych roznegliżowanych ludkach przechadzających się za oknem :)) hm - w zeszłym roku o tej porze to już byłam ładnie pobrązowiona (sposobem naturalnym) a w tym roku ustanowię dla siebie modę na alabastrową cerę :D kręgosłup pomorzanko pozwala leżeć :) marzy mi się już szpital i operacja hehe a tak poza tym to przeciągi na topie ostatnio straszne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj jestem jak odblask ;) Z alabastrem Przebiśniegu nie mam nic wspólnego ;) Chyba troszkę przesadziłam jak na początek ze słoneczkiem ;) Kurcze , poważnie operacja Ciebie czeka ? :(:(:(Nie ma innego wyjścia ? Niestety lato ma to do siebie ,że topiki świecą pustkami , szkoda czasuna siedzenie przed komputerem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja zostanę strażniczką na etacie i będę se monologi prowadzić :) pod warunkiem, że zakupię jakiegoś new sprzęta :) czasem wtrącę coś do stonogowych ;) :) pantenol w piance jest rewelka na przesadzenie ze słońcem :) a tam u Ciebie to w ogóle człowiek się jakoś szybciej zawsze opala, pewnikiem trochę i wiatrem :) a nie wiem już sama, każdy mói co innego, wszystko się wyklaruje w tym albo przyszłym tygodniu, grunt, że przynajmniej mogę leżeć w miarę spokojnie hehe a operacja to raz dwa i z głowy - albo w jedną albo w drugą heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×