Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Gość Psedłonim
Może szampana, to nie. Ale flakonu z płynem pod nazwą "Sowietskoje Igristoje".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psełdonimie - myślę że poradzę sobie ze wszystkim :) No nie mów ,że jesteś rozczarowany moimi odmowami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Pewnie, że sobie poradzisz, ponieważ nie masz wyjścia. Tylko że taki jednobiegunowy świat jest pozbawiony sensu. Mężczyzna jest od budowania domu a kobieta od mieszkania w nim. Tak jest dobrze. NIe trzeba tego zmieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Ja nie piję ani jednego, ani drugiego. Szmpana piłem może ze trzy razy w życiu a trufli nie jadłem nigdy, choć raz nawet widziałem na własne oczy. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psełdonimie - wyjście zawsze mam mogę mieszkać tu gdzie miaszkam :) A może kiedyś ktoś bedzie w moim życiu i razem wybudujemy dom . Tyle że to nigdy nie jest pewne - a dom , własny to inwestycja do końca życia :) Środek miłego popołudnia :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Rozumiem, Pomorzanko. Życzę powodzenia i zmykam. :-) Ba budowę. Do widzenia. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Wieczorkami nikt już nie zagląda :( dobrze ,że chociaż w dzień jest mały ruch :) Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Dzień dobry. Nie dziw się, Pomorzanko. To zdrowy objaw, skoro wieczorami nikt tutaj nie zagląda. Dzięki Bogu, widać, ludzie mają coś wieczorami do roboty...:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Pseldonimie :) - no tak, ja niestety w najbliższej przyszłości a może i dalszej zmian nie przewiduję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
A to dlaczego nie przewidujesz zmian, Pomorzanko? Zamiast się głowić budową domu, powinnaś pomyśleć o zmianach. A jeśli dobrze o nich pomyślisz, dom się sam weźmie i zbuduje. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pełdonimie - jest takie powiedzenie " najlepiej liczyć samemu na siebie" :) A życie pokazało mi w 100% że jest to prawda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
??? Czegoś tutaj nie rozumiem, Pomorzanko. Nasz los jest bardzo często pochodzną podejmowanych decyzji. Nie ma co zwalać na drugiego człowieka. Jeśli pojawiają się kłopoty, trzeba w pierwszym rzędzie pomyśleć nad sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc to zrobiłam - pomyślałam o sobie ale też i dzieciach :) Dlatego jestem sama . Muszę liczyć sama na siebie , co się i tak nie zmieniło bo przez lata miałam tak samo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
A skutkiem czyjej decyzji poladłaś w tarapaty, Pomorzanko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Zapytywałem Cię o cóś innego, Pomorzanko. Proszę nie wykręcać się od dopowiedzi. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wykręciłam się , poprostu żle przeczytałam Twoje zapytanie :) Moje roztrzepanie wychodzi ;) Oczywiście , że w skutek mojej decyzji .Tyle że nie wszystko w życiu da się przewidzieć - to tylko mam na swoje usprawiedliwienie ;) Ale myślę ,że te 11 lat , było prawdziwą lekcją życia . Jestem teraz dużo silniejszą osobą niż kiedyś byłam , co nie znaczy , że straciłam coś ze swojej kobiecości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stopnoga gracja
witam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaglądam :) witam, witam wszystkich wczoraj trochę kiepski dzień miałam, jak to u kobiet, czasami tak jest dlatego nie było mnie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny 🌻 Środek coś o tych dniach wiem ;) - właśnie sama teraz je przechodzę .Ale to raczej fizycznie mi zawsze siadam :) Stonoga - tak doszczętnie ją spalilaś ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam doła przy okazji fizycznych, nikt mnie nie kocha, nikt mnie nie lubi, jestem beznadziejna i takie tam, :) a biorąc pod uwagę moją sytuację osobistą to teraz podwójnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak na proch to nie:) ale sfajczy.łam ten material na i chybatroche ta gable pod spodem:) zelazko postawilam na chwile:) dola macie?? to ja tez sie dolacze. dzis znow zadnej oferty pracy:( jedna w sklepie spozywczym za 1200 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×