Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Same dziewczyny , jak są chłopcy to za bardzo rozrabiają ;) A tak spokój ;) I ładnie posprzątane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Cześć, Pomorzanko. :-) To o gotowaniu, to nie jest moje. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dużo ich plącze Ci się po gabinecie ;) powiedz Pomorzanka myślisz że jak pierwsza randka skończy się w łóżku to to będzie ostatnia randka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Właśnie, Pomorzanko? Dużo? Przyłączam się z zainteresowaniem do pytania Środka. Cześć, Środek, cześć. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Psełdonimie :) już wiem :)..ale ten topik to na pewno w Twoim stylu ;) Środek - całe cztery sztuki ;) Zaraz sobie pójdą ...ufff :) Środek - nie mam pojęcia , wszystko zależy od faceta :) Ja bym się na takie szaleństwo nie zdecydowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Średnio w moim stylu. Podróba nie ma zielonego pojęcia, co oznacza porządna prowokacja kobiety....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Dziękuję, Pomorzanko, bardzo pięknie za komplimenta. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psedłonimie, skoro się przyłączasz a Pomorzanka odpowiedziała już to może Ty też swoje zdanie nam zdradzisz, ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Bardzo chętnie zdradzę, Środek, ale na razie nie wiem, w jakiej sprawie mam się wypowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Proszę powtórzyć pytanie, Środek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jest odważny ;) - ale chyba tylko wtedy kiedy dobrze sie w temacie czuje :) Mój wielbiciel molestuje mnie znowu na gg ;) Chce jeszcze jedenj szansy i tak słucham tego od pół roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Środek, pytanie jest bardzo rozległe. Można snuć bardzo wiele wątków. Wszystko zależy od tego, jaki pogląd na życie mają osoby, które się spotykają. Osobiście nie wyobrażam sobie takiego wariantu, że wylądowałbym w łóżku z kobietą na pierwszym spotkaniu. W moim przypadku poznawanie drugiego człowieka (kobiety) długo trwa. Nawet bardzo długo, ponieważ człowieka nie da się poznać w jeden wieczór. Byłbym się mocno nastroszył, gdyby na pierwszej randce kobieta próbowała zaciągnąć mnie do łóżka. Nie mam o takich paniach najlepszego zdania. Ja lubię kobiety z charakterem i zasadami. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Środek , nie dam mu już wiecej szansy :) Jest fajny , lubie Go aczkowliek to typ podróżnika który nie usiedzi w jednym miejscu . Nie o takiego faceta mi chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Olej natręta, Pomorzanko. Jakiś nudny, namolny gość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psełdonimie - fajny facet z Ciebie jak nie prowokujesz :) Idę bo umieram z głodu - zaraz wracam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Moim zdaniem, Pomorzanko, wzbudzam większe zainteresowanie dzięki prowokacjom a nie na skutek wynurzeń. :-) Smacznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×