Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Dlatego teraz zakochałam się w facecie normalnym , czyli nudnym zeby oszczedzić sobie problemów. Na szczęscie okazał sie nie tak nudny znowu.... Mam 34 lata, nigdy nie byłam męzatką , nie mam dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem , jestem ... Ale tacy jak ja zawsze będa sie bać ,że to szczęście ktos im odbierze, że nie zasługują, rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze moja eks miała 34 lata:) ja mam 28:) moze to jest mysl? Wziąć sobie zwyczajną nudną dzieczyne, bez bagażu zyciowego? Kto wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właściwie uczę się byc szczęśliwa, mój W. jest niepoprawnym optymistą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak. Wiem bardzo dobrze co masz na mysli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem tez negatywnie niestety... ale to temat na inną dyskusję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i widzisz mój optymizm okazał sie podszyty melancholią, noc sklania do zwierzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektórych zwierzeń nie powinno się mówic nawet w nocy...w kazdym razie po ciosie trzeba sie otrząsnąc i obmyslić plan na dalsze dzialanie. TAk aby kierował rozum a nie serce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóz mam ci napisać, ja wiem , że jestem taka : dostaje obuchem w łeb i podnoszę się. Popełniam błędy, często takie same i znów sie załamuję. A potem podnoszę . Ale moja myśl przewodnia i przesłanie dla ciebie jest takie warto walczyć , miec nadzieje i wierzyc w miłosć , bo bez niej nie cieszy nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóz ja mogę Ci rzec na to... tylko tyle za moze to trwialne ale jak najbardziej prawdziwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Tobie Sweet Jane. DZiękuję za ten wieczór...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnie
przepraszam, że się wtrącę... ale właśnie przeczytałam post rhyme o tym, że czuje się jak ptak bez skrzydeł i nie wiem, w którym kierunku się zwrócić - ja tu widzę brak logiki... ptak bez skrzydeł to głównie obiera kierunek: w dół :) bądź wogle nie obiera kierunków miły ten wasz topik; ja się właśnie zbliżam do trzydziestki i właśnie czuję się jak jakaś postać z amerykańskiego filmu - tzn. jakbym odgrywała ten moment, kiedy są migawki z kolejnych mniej lub bardziej koszmarnych randek :) oj, niełatwe to życie; dobrze, że przynajmniej czasem bardzo zabawne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saneczkowa
witam :) 🖐️ ja z rana z takim zapytaniem- czy Wasi eks zapragneli wyslac Wam zdjecie swoich nowych ?:D pytanie nawiazuje do moich ost. doswiadczen:o ( taka propozycja padla po miesiacu z hakiem od naszego zerwania)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porzorzanka_34
Hej Saneczkowa :D ... Ja juz na posterunku , kichajaca ... ledwo oczy otwieracjaca ...ale jestem :D Ha , ha , ha ... nie no mój to do damego końca ukrywał :D , podjechał nawet do nas pod blok , czule pożegnanie było ... ale to tylko koleżanka była :D Saneczkowa , nie znam się może to jakaś nowa moda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to witam wszystkich oczywiście 🌻🌻🌻 Rhyme - mam nadzieję że to tylko nie będzie - w dół .. wiesz o co chodzi ? Ja czekam ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saneczkowa
Pomorzanka_34 moj jak mowilam szedl w zaparte do konca, ale ja naiwna nie jestem, wiec odeszlam. teraz wyszlo na moje, kiedy na gg ( w spoza listy, bo go wywalilam z gg) okazalo sie, ze zlozyl propozycje wyslania mi jej zdjecia.... bez komentarza w zasadzie...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ...czasmi te chłopy przeginają ;) :D ... ale jaki ten świat były bez nich :D ;) Nudny poprostu :D Zmykam na kawkę ... przed 8 zajrzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saneczkowa
ja znikam na dluzej:) milego dnia:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ;) mody modami... ale pytanie dlaczego na takich trafiacie ;) pech? ten typ tak ma? a może usilna chęć niebycia samotnej... ;) a że faceci to szuje każdy o tym wie :D kawy czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Z chłpami świat jest także nudny, Pomorzanka. I jeszcze jak jest nudny. Mudny, ponieważ faceci są okropnie nudni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kornik ... mada czegoś innego tyczyła ;) Na siłę nie szukamy , tak myslę ;) - a bładzić jest rzeczą ludzką ;) Kornik - z tymi \"szujami\" to nie pozbawiaj mnie złudzeń ;) Psełdonim czy ja coś takiego napisałam ? Faceci nie są nudni - tylko nieprzewidywalni .. a może w sumie za bardzo :P Ale Ty chyba znowu fora pomyliłeś ;) - tu tylko bzdurne babskie pogaduchy są ;) Chyba że coś ... lub ktoś Cię tu przyciaga :P Samotnosć .... ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rhyme ... powinno być witam wszystkich w ten miły , pochmurny dzień :D Spadam troszkę popracować :O buuuu nie chce mi się ;) Obym czegos nie wysadziła :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o przepraszam u mnie nie jest pochmurny:) i do 10 nie pracuje:) później tez nie hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich zgromadzonych. ale natworzyliście od wczoraj - kiedy ja to przeczytam?? ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×