Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

ja bym rzekł ze hihi w zasadzie taki sam jak inni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rhyme - ja oczywiście jak to baba kłóciłabym się ;) :D Ale nie będę ;) - jeszcze Psełdonimek tu nas zaskoczy ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z czym Pomorzanko:)? Ze to raczej normalne zachowanie:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja wiem ;) .... jak na razie wydaje mi się że z niego "ciężki" chłop jest ... ;) Ale może oczywiście się myle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomożanka_34
Czy ta deklaracja ma oznaczać, Pomorzanka, że Ty także poszukujesz? Jest pewna mądrość, wg której człowiek, który szuka, to jakby już znalazł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psełdonimie - jestem wolną osobą .Ale nie szukam - rozglądam się tylko ciekawie :)A może coś z tego rozglądania wyniknie ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie Pomorzanko ze zachowałaś jeszcze tyle młodzieńczej świeżosci w sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomożanka_34
Mylisz się, oczywiście, Pomorzanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomożanka_34
aha, Pomorzanko, w sprawie podchodzenia kobiet proszę mnie nie pouczać. Wiem, co robić, aby osiągnąć zakładany cel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rhyme - wiesz ,że długo , długo było inaczej ... Ale teraz czas zacząć nowy rozdział życia :) Jaki będzie ?- tego nie wiem :) Ale może tym razem pozytywnie mnie zaskoczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psełdonimie ... przepraszam bardzo ;) zapomniałam ,że Ty wszystko wiesz ....;) Na swoje usprawiedliwienie mam tylko to że w tym momencie o sobie pisałam .;) Czym mnie mógłbyś zainteresować ;) Wybacz proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomożanka_34
"Wybaczyć nie mogę", Pomorzanko. Co to? Mam publicznie wyliczać posiadane zalety? Ech, nie chce mi się. Poza tym, jak pisałem, zaraz się pojawi zarzut braku skromności. A ja muszę dbać o właściwą reputację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psełdonimie - nikt nie mówi tu o tym żebyś wyliczał swoje zalety ... Ale rozmawiając o wszystkim ... swoich poglądach , spojrzeniu dajesz się poznać jako człowiek . Na pewno nie jest to zupełne odzwiercedlenie Twojej osoby jaką jesteś realnie ale jakaś wizja już na pewno jest ;) Chyba że się ubarwisz , upiększysz - wybielisz .... ale to chyba nie tędy droga .Tym bardziej że tak na prawdę to nie wiemy jakie są Twoje zamiary ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie o tej wierze mowię:) Brać mi przykład z Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rhyme - za bardzo Ci się spieszy. to wszystko musi potrwać. Potrzeba czasu niestety. Nie przyspieszaj na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rhyme , długi czas myślałam tak jak Ty ... I to dwa razy ....ale chyba nie ma tego złego co by na dobre wyszło :) A może to właśnie Psełdonim to TEN ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
venerko - rozumiem że mówisz o odzyskaniu wiary tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomożanka_34
To przecież oczywiste, Pomorzanko. Jasne, jak słońce. Moim zamiarem jest uwodzenie kobiet. Doprowadzanie ich do stanu emocjonalnego oczadzenia, czyli zakochania. Pracuję nad złamaniem serc jak największej liczby pań. Trudzę się jakże szlachetnym przedsięwzięciem przedstawiania męskiej płci kobietom, w zapomnianej przez nie, najbardziej intrygującej postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to słuszna koncepcja:) warto ją sprawdzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomożanka_34
Ależ oczywiście, że to jestem ja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rhyme - Lady ma rację ... Powolutku a wszystko się poukłada ....teraz jeszcze czas na uporządkowanie uczuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomożanka_34
Rhyme, a jaką koncecję zamierzasz sprawdzać? Może mnie zapytaj o opinię? Spróbuję Ci rozumnie doradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomożanka_34
A na czym polega porządkowanie uczuć? I jak się te uczucia w praktyce porządkuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomożanka_34
Masz nietrafne skojarzenia, Pomorzanko. Ja przypominać mogę jedynie siebie. A, jak dotąd, nie było okoliczności tłumaczących wcześniejsza nasze kontakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Venerko - będę szczery. Watpie w to bardzo Psełdonimie - mówię o koncepcji pomorzanki:) Ze moze właśnie to ten:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wprawdzie jestem po trzydziestce ale nie samotna, od paru lat. Jednak chciałam wtrącić że gdybym aktywnie nie szukała, siedziałabym w waszym gronie jako pełnoprawna uczestniczka. Polecam wiarę w siebie i nieczekanie biernie aż ktoś się zainteresuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomożanka_34
E tam, tak se pisze, one tutaj lubują się w kłapaniu paszczękaniu i mieleniu jęzorami. A jak co do czego przychodzi, zaraz się wycofują. Jestem tutaj od wczoraj i myślisz, że któraś się mną zainteresowała i we mnie zakochała? Pomimo moich otwartych sugestii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w kazdym bądź razie moze kiedyś pojawi sie ktoś kto to zmieni, nigdy nie mozna przecież się zarzekać. Tylko teraz będę mądrzejszy. nie będę pierwszy pokazywał że mi zależy, walczył, zabiegał, starał sie itd. Niech teraz ktoś o mnie zawalczy, niech ja zobacze że komuś zalezy na mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×