Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Podczytująca - ja poszłam na łatwiznę i w cebulkę jajka wsadziłam ;) Mały - rozbroiłeś mnie , mam kudłate mysli ;) - zrobić Ci ładne pisanki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytująca - tylko nie zapomnij , łasa jestem na słodycze . :) Też muszę zmykać - idę robić się powoli na bóstwo , fryzjer czeka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytująca -----------a czy karpatke też pieczesz bo ja uwielbiam :) Pomorzanko-----------uważaj bo jak obudzisz we mnie wilka to bedziesz miała klopoty :)i Cie wtedy jak dopadnę to weselny strój spadnie szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały - dla Ciebie nauczę sie i karpatki ;) Taaa ... my to takie krowy co dużo ryczymy , jak przychodzi co do czego to wstydliwy uśmiech i po wszystkim ;) Zmykam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze zazdroszczę Tobie że wychodzisz ja dzisiaj siedzę w domu :(Pomorzaneczko ----------chyba aż tak bardzo nie musisz robić sie na bóstwo już nim jesteś ,ale nic kobiecie i makijaż jest potrzebny ale tylko taki delikatny aby podkreślił oczko ,troszke różu na policzki i blyszczyk do ust i jak dla mnie wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale karpatka to dosyć prosta sprawa :) wszystko w torebce można kupić jedynie woda i wymieszać :)ale pycha tym kremem mogę zajadać się bez końca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lećcie dziewczyny do swoich zajęć ja bedę dzisiaj na straży Pomorzanko topiku co by nikt nie zakłócał tutaj spokoju .A ty leć robić się na bustwo i szalej do białego rana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały - jestem już z bóstwem niestety mam teraz mało wspólnego chyba zmyję ten chełm z głowy - nie bardzo mi odpowiada ta fryzura .Lubię mimo wszystko naturalnosć. I tak jak mówisz tylko podkreślam oko i basta ;) Mały - mi nawet karpatka z torebki nie wychodzi :D ale czego się nie robi dla meżczyzn ;) Muszę tylko zacząć praktykować a jak nie wyjdzie to w pobliży mam jakieś cukiernie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Święto Zmartwychwstania życzę Wam, by zmartwychwstały w Was zapomniane marzenia, młodzieńczy optymizm w podchodzeniu do przeciwności losu, sztubacka fantazja. Niech w Waszym sercu zapanuje wiosna - odrodzenie nowego życia. Wesołego Alleluja! Ale mnie dawno tutaj nie bylo :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Lojka - no dawno , dawno :) Dziękuję za życzenia , Tobie też z okazji Świat Wielkiej Nocy życzę wszystkiego najlepszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dawno , dawno, poczytam sobie wieczorkiem, co się działo na forum.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz znowu uciekam - robię jeszcze sałatkę z tuńczykiem i ryżem- moja ulubiona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A rozmawiamy o wszystkim chyba - dawno zeszliśmy już z tematu . Bo ileż to można rozmawiać jak skończyc ze swoją samotnością ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak to będę sama - Mały mial tutaj pilnować spokoju a wcieło go wiec chyba muszę zrobic zadymę ;) Lojka , miłej pracy , ja mam luzik i zero przygotowań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem :) ale nie wiem czy ktoś jest :) przepraszam oglądałem film no i wiesz co Pomożanko załapałem Twój stan z przed południa smutny był :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem Malutki , nie smuć się :) Coś Ci podeślę - ale mam tylko jedno jedyne i takie sobie😭Ale jak mówie fatalnie wychodzę na zdjeciach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×