Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Stonoga - mi mąż powiedział na koniec ,ze nigdy mnie nie kochał . I wtedy do końca runął mój świat. Ale ktoś mi pokazał ,ze uczucie może być piękne i miłość faceta - i warto czeka dla tych chwil . Myśle , że nie powinno sie zrażać niepowodzeniami - bo kiedyś może być pięknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heraklesie - nie masz racji . Popatrz na topiki : bije mnie ale z nim jestem , zdradza mnie , oszukuje - ale dla statusy żony z nim zostanę . To tylko przykład , ale ludzie boją się być sami i wchodzą w związki , które tak na prawdę nie mają przyszłosci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla statusu żony
jesteś z facetem, który Cie bije???????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla statusu żony
uffff to tylko przykład.....a juz myślałam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz pomorzanko.... podobno wielu tak mowi jak odchodzi, ja uslyszalam co innego.... nie bede czekal az mi powiesz,ze kochasz i ...znalazl sobie inna ktora go pokochala od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwierz Stonogo - wierzę swojemu eksowi ,że tak było . Udowodnił mi to przez te wszystkie lata i teraz wiem ,że powinnam to małżeństwo dużo szybciej skończyć . Ale głupia kochałam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale skończyłam ten związek i mam szansę na coś innego , lepszego - choć to zawsze jedna wielka niewiadoma . Ale ja to odbieram poprostu jako drugą szansę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tylko nic na siłę, ale sądzę, że w ogóle nie ma po co czegokolwiek robić, bo to bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie wiem Orzeszku dlaczego częsciej do nas nie zaglądasz ?:) Linguś - może ja mam go za dużo? Więc bardzo chętnie Ci go oddam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka - masz rację, tylko wiesz, nie o to mi chodziło z moim pytaniem choć jeśli to jest odpowiedź na nie, to wiem to i rozumiem. Myślałem, że nic na siłę, to oznacza co innego. Linger coś ty taka pesymistka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na mnie już czas sie pożegnać , planuję wyspać sie ;) Jutro noc szaleństw ;) Miłego wieczorku ... a pózniej spokojnej nocy :) Dobranoc 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×