Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Makarenka zobaczysz jak za dwa ,trzy lata będzie z Doną :P do 3 klasy nie kombinował , w czwartej dzieciaki poznają taktyki jak tu umknąć przed szkołą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bedzie zwiedzanie i nas bedą ogladać hehe pomorzanko to mały sobie wrózy niedyspozycje na poniedziałek hehe ? czy starszy przewiduje nawrót choroby ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytujaca - do 3 klasy nie znałam tego problemu ;) teraz tylko dziewczyny ;) - i nauka wek ;) Strasznie szybko dzieciaki teraz dojżewają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makarenka - mój mały ostatnio wylał do wanny cały szampon Elsev i w oczy mi mówi że samo sie takie coś zrobiło ;) :D To nie on ;) A wszędzie mnóstwo piany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak a taką rozmowę słuszałam moiedzy drugoklasistami : -A: - zOSIA jest moją dziewczyną!!! n -B:a akurat !!! a Dominika ???!! -A: Dominika to tylko moja przyjaciłóka jest przecież -B: no już Ci wierze !!! czyli rosnie nam kolejne pokolenie kombinatorów makarenka strzeż Swoje córy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja najadłam sie wstydu jak starszy synek wysłal koledze erotyczne tapety :D Ale wycierpiał swoje , wziełam go do rodziców kolegi i wszystkich musiał przeprosić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to proponuje toast.......... za nas,silne baby które ze wszystkim sobie dadzą radę i byle hłystkom sie nie dadzą,problemy???? dołki???? to nie my!!!!! ;) głowy do góry kochane 30-stki........ ;) i kielichy tyż.... hahahahahahahhahahahhhaaahaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty ten stół to zostaw dla innych,juz rezerwacja jest na niego hahahahahahahahahhahhaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytująca ... pewnie te stringi cały czas nam dzierga :D I paluszki ma zajęte - ale w słusznej sprawie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podczytujaca jedna sekunda,drnuś bach i wracasz do dziergania,my ci przeszkadzać nie będziemy w tym,wręcz przeciwnie hahaahaahhahaaaaahaahahahaahhaaaaaa,duchem jesteśmy z tobą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no włąsnie chciałm pisać ze jutro kolezanka przy okazji pokarze mi nowyy wzór a potem założymy w szkole kółko gospodyn wiejskich heheheh ale jak dalej bedzie mi to tak szło to na wielkanoc bedą pierwsze stringii hehe własnie robie kolejny lancuszek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podczytująca...wiesz że za nas wszystkie ten toast był i wszystkie inne za nas będa,20-stki,30-stki,40-stki to nie wazne za nas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makarenka - niech Podczytująca dzierga :D ...a nóż w najbliższej przyszlości pochwalimy się Podczytującej wyrobem w jakieś akcji ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz nie mam czsu na lezenie pod stołem tak mnie pochłoneły te oczka hehe na szydełku hehe i muszę moja prace mgr wkoncu skonczyć :/ ale tak sobie pomyslałam a moze to Przebsinieg biedna pod stołem leży no nawet o tym nie pomyslałysmy .... a potem bedziemy sobie w brode pluć jak ona tam bidula drugi dzien siedzi moze załsbła tam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jakie te majtki będę miała? z samych łańcuszków tak ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×