Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Coś nie widzę tego, co miala wkleic Makarenka, a moze to ktos inny mial wkleic, gubie sie wsrod tylu nickow i postow. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podoba mi się nick LINGER :) nie znacie Cenzury....oj nie znacie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam nadzieję.......... tylko że ja głodna jestem:P musicie mi chwikę podarować na zrobienie czegoś szybko hahahahahahaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, dziekuje Pomorzuś, ale chyba nie zasluzylam na takie slowa. :) Jestem po prostu tak, jak inni. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, to fajnie, ze jestes anglista. Mam nadzieje, ze moje tlumaczenie bylo prawidlowe. :) Troszkę Ci zazdroszcze, chcialabym znac angielski perfekt, no coz, moze kiedys. :) Dziękuje za komplement, Wy to tutaj Kochane jestescie i mnie rozpieszczacie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no pomorzanko ja dopiero zasygnalizowąłm ze ide spać ale od tego do wejscia do łózka jeszcze długa droga jak myslisz co ja bede robiła miedzy muciem zębów a zakłądaniem pizamki bede wam opowiadała jak cięzko sie z wami rozstać wieczorem hihihih :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytująca - znam to zawsze robie tak samo :D Linguś - każdy zasługuje na ciepłe słowa , szczególnie Ci którzy sami to ciepło dają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Pomorzus, nie wiem czy daje cieplo, staram sie, roznie to wychodzi, czasem jestem zimna jak lod, ale to raczej na pewne fakty w moim zyciu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linguś - Dajesz.. tylko tego chyba nie zauważasz... :) Podczytująca - nie żartuj ;) - w poniedziałek idę na dywanik do kadrowej niech tłumaczy się gęsto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wam dam pod stół,u mnie się dopiero zaczyna uczta,jak zgłodniałam to jem hihihihihihihiihiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierzę, naprawdę, nawet mogę się uszczypnąć i czuję, czyli jeszcze żyję. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makarenka jak robisz kolacje ton ja poprosze kanapke z pomidorkiem :) bedziemy jak chłopaki pomorzanki dwie kolacje wcinac na wieczór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linguś ... to najważniejsze bo był czas że ja nie czułam ze żyję :P Dopiero od jakiegos czasu zaczęło to się zmieniać ;) - i dobrze ileż można być zoombie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×