Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Heh, znowu mam zawieszkę, bo odeszlam na chwilkę, ale cos o masowaniu wyczytalam. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makarenka ciemnego brązu tez nie ma :D:D no co za kobiety heheh najpirew problem z wyborek fasonu a potem kolory wymyslają hehe ale nie ma bedzie jak za komuny towar reglamentowany jest albo jano blado złóte albo nic :D :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytująca - nie bądż taka - to będą majtasy na pierwszą moja szczególną noc ;) :D Ale na pewno masz jeszcze duuuuuuuuuużo czasu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podczytujaca ale my te stringi farbowania oddamy i każda bedziemiała taki kolor jaki chce także ty sie nie gorączkuj ty dziergaj.... hahahahhahahahaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestuś hahahahahhahahhaahhahaahahhahaa mowiłam ululaj,teraz jak z jakiem to posiedzisz z nami dłużej hahaahahhahhhahahhhaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cały czas nad tym pracowałam.... ;) wmawiałam mu ze jest strasznie zmęczony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytująca....od razu czuć że go nie znasz.... :P jemu nic nie można kupić bez niegooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytująca - nie rozbrajaj mnie:D - bo właśnie wyobraziłam sobie seksowne wydziergane cudeńko na męskim tyleczku :D Umarłam ze śmiechu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makarenkoo w końcu już trochę nad nim pracuje.... :) latka lecą ...a trening czyni mistrza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu, dziewczyny jednak znalazlam sie pod stołem :D :P Makarenka - ja tak do końca to grzeczna nie jestem ;) :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ona go nawet dzisiaj nie ruszy zeby tylko spał,bo siedzi dzisiaj z nami hahahhahahahaaaa a jak zapyta w nocy która godzina to ona ma mowić: 21.30 kochanie idziemy spac bo padasz??????????- nie ważne że będzie 5 rano hahaahahahahahahahahaahhahhahaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linger to po angielsku "zasiedzieć się", "pozostawać" lub "utrzymywac się", choc tlumaczenia są rozne. To zalezy w jakim kontekscie. Linger to cos, co tkwi w Tobie i nie moze Cie opuścic. A poniewaz lubie to slowko i ladnie brzmi to wybralam je na swojego nicka, wlasciwie byl to przypadek, nawet nie sadzilam, ze go zaczernie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×