Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

o pojawilyscie sie :) ja zamarazm :) znaczy hartuje sie :) musi sie ulozyc, no musi innej opcji nie ma :) a wczoraj nie wygralam nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśniegu - mam nadzieję ...choć szanse marne są na to . Kurcze a mi jeszcze wczoraj lodówka padła - mam nadzieję że uda mi sie ją jeszcze dzisiaj zreanimować 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ... kurcze , wczoraj to musiałam już wszystko wyrzucić , nie dość że jedzienie dziwnie pachniało , to w zamrażalce wszystko pływało . Mam nadzieję ze rozmrożenie pomoże , ale już wiem że i tak w najbliższej przyszłości czeka mnie spory wydatek . Z parapetami to juz teraz się nie uda ;) chociaż chyba coś się ochłodziło bo gradem u nas sypnęło .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzanka ..ja ci nie poradze nie wiedzac o co chodiz:P zreszta juz mi raz tu laska na kafe nasmarowala,ze udaje madrzejsza niz jestem jak na swoj wiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga - tu są tylko dwa wyjścia . I trzeba podjąć jedną decyzję, choć nie ukrywam że bardzo trudną i bolesną .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przebiśnieh na pustyni
e tam stonoga... :) miłego wieczoru i dobrej nocy życzę wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Makarenka - nikt o Tobie nie zapomniał ... brakuje tutaj Twojego powiewu optymizmu :) Kurcze , będę musiała urwać sie z pracy jak sie da , padła mi ta lodówka jednak i muszę kupić nową - jeszcze mi to do szczęscia potrzebne :O A tak po za tym to miłego dnia :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśniegu :) - czy u Ciebie tez jest tak koszmarna pogoda ? :O Ja po tą lodówkę to raczej łodzią będę musiała popłynąć niż pojechać samochodem ;) Na ulicach sztorm jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tak było wczoraj - urwanie chmury i urywanie głów :) a teraz właśnie słońce wylazło :) a ja najchętniej zakopałabym się pod kołderką... 😭 pomorzanka to ratowników będziesz miała na tych ulicznych rzkach ;) a w ogóle to jak samopoczucie - lepiej troszkę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×