Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Pomorzanka -------------no ty jedna pierwsza mi buziaczka dałaś o miałem już focha strzelić na was dziękuję ja odwzajemniam 😘 takiego słodziutkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co ty Pomorzanko przyjąłem buziaczka jeszcze jak się nadstawiłem :) Pomorzanko to jak już zaczęłaś całować to całuj a ja bedę tylko sie nadstawiał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wszystkie poszły sobie więc i ja idę dziewczyny miłego dnia 😘 macie wredoty buziaka ode mnie niech stracę :)😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśniegu - miałas rację :) Dzisiejszy dzień choc wczoraj jeszcze się to nie zapowiadało będzie lepszy :) Sprawa jest rozwiązana ....Zamknęłam ostatecznie ostatni rodział życia związany z rozwodem . Wiem , ze mało z tego rozumiecie dziewczyny ....ale ja już nie chcę do tego wracać KONIEC:) - mimo że troszkę boli ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przynajmniej na pracę nie mogę zbytnio narzekać ;) Impreza się opóznia -ale hmmm podejrzałam ciasta pyszne - rzucę Wam po kawałku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypiłam kawkę , zjadłam 2 kawałki ciasta i teraz bym troszeczkę pospała ;) Stonoga - dzisiaj Ciebie trzyma jakiś dołek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie coś tak przeczuwałam . Chyba to dobra metoda -przebiśniegowa - jutro będzie lepiej ... a jak nie jutro to pojutrze albo za tydzień . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×