Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Gość pestka333
ale z Ciebie chwalipięta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pestka333
Dobranoc Słodka....;) Linguś ;) Gnomek 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodka dobranoc :D kurcze ja też się urywam odwykłem od siedzenia po nocach przed kompem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę sobie do łóżka dobranoc wszem 😘😘 tuli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) To wieczorne wasze buszowanie robawiło mnie troszkę ;) Właśnie skończyłam lekturę ;) Heraklesie -raz Ci tylko odpowiem - nie ma byc jakoś :P ma być pięknie :P Choćby w bliżej nieokreślonym czasie . :P Zamykam znowu kolejny okres swojego życia ....troszkę mnie to kosztuje ale ....tak musi być :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nie ma to jak ruszenie nerwa z rana:) Kobieta na poczcie kazała mi napisac na pieknie zaadresowanej kopercie napisac do jakiego kraju wysyłam list. A było jak wól Scotland i jej to mowie a ona do mnie,ze ma BYC PO POLSKU a ja mowie ze po polsku adesuje jak wysylam list do suwalk a ta dalej swoje wiec jej odpowiedzialm (zdenerwowana) ze trzeba sie bylo jezykow uczyc:) A wysyłam od roku srednio raz na 2 miesiace i pierwszy raz mi sie cos takiego zdarzyło! i jestem troche wytracona z równowagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka--------------ja nie pracowałem miałem mniej przyjemne obowiązki ale to napisałem na @. Hej stonoga :)kobieta Cię zdenerwowała ? hi hi hi mnie też od 3 dni denerwuje .Pewnie ta pani chciała odreagować źle spędzoną noc lub faktycznie posiada tak małą wiedzę .Przyznaję Tobie rację po kraju piszemy po polsku a za granicę tak jak napisałaś .Brawo :)dzielna dziewczynka jesteś i waleczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz smoczek takie pierdoły mnie wkurzaja:) nie na maksa ale "ruszaja gula" jak mawia moja siostra:) nienawidze takich niedouczonych,ktore siedze w okienku i mysla,ze maja władze:) z nerwa pije zielona jasminowa herbatke jak ktos reflektuje to zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały zaraz odpiszę Ci na @ Stonoga - jak ja briszkowi wysyłałam paczke do Anglii to dopiero było ;) Trzeba po angielsku napisać co w paczce sie znajduję .. tylko panie z poczty nie bardzo rozumieją w tym jezyku ;) Można też nieżle się zdenerwować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stonoga---------spokojnie nie unoś się aż tak wypij spokojnie tę herbatkę choć nie wiem co co za dziwny specyfik ale jeśli ma pomóc to pij .Ja nie lubie zielonych herbat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przebiśnieh na pustyni
dzień dobry wszystkim 🌻 super akcje na poczcie odbywają się kiedy wpłacam komuś pieniądze (np jak cos kupuje na allegro) - pani twierdzi, że nr konta nie wystarczy i należy podać pełny adres i wszystkie dane tłumacząc to tym, że może sie pomylić w nr konta i wpłata pójdzie gdzie indziej ... teoretycznie ma rację, ale nie przyjęcie wpłaty z powodu braku adresu to wg mnie przegięcie ... pomorzanka mam nadzieję, że Twój dzisiejszy dzień będzie lepszy niż wczorajszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Przebiśniegu🌻 Dlatego polecam do wszelkich przelewów Inteligo :) Teraz już z pocztą nie mam za dużo wspólnego :) Przebiśniegu - nie wiem czy lepszy ... ale decyzje podjełam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały , tak ....mail z poniedziałku poszedł do Ciebie ponownie . Pózniej napiszę Ci drugiego ....teraz zmykam popracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyzby to był tydzień podejmowania decyzji?? kurde ja wczoraj tez,co prawda zaczelo mi sie troche rozmywac po 3 lampce wina ale... wiem czego nie nalezy juz robic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga------------chyba tak ? dla mnie też nie zaczął się ten tydzień ciekawie zawsze pod górkę już męczą mnie te dni . Podejmowanie decyzji ja bym chciał być dzieckiem , zachciało mi sie być dorosłym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smoczek... nie dołuj mnie:) zabrzmiało tak jakbys czuł sie jak dziadek :) i z racji tego,ze jestes facetem prosze o mała rade:) poniewaz wybieram się z wizyta do przyjaciołki musze jakis prezent kupic dla niej wiem co kupic ale dla jej meza zupelnie nie i to chce zebyc mi cos poradził :) nie czyta, nie uprawia sportów, nie pije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga-----------nie chcę Cię dołować ale niekiedy tak mam z tą starością :) Wiesz doradzić co kupić facetowi hmmmmm to co napisałaś to troszkę za mało aby precyzyjnie odpowiedzieć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×