Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

stonoga podpisuję się pod Twoim tekstem obiema rękami ;) :D zaczyna wyglądać na to, że mamy priv top :D:D:D z pomorzanką w roli nadzoru, małym dochodzącym i podczytującą na skróconym etacie ;) :D:D:D ps - u mnie ulice zamieniły się w rwące potoki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już od godziny szaleję ze ścierą ... brrr żebyście wiedziały co ja miałam za lodówką :D Skąd tyle sie śmieci bierze , tego nie wiem ;) Przebiśniegu - ja -nadzorująca ? ;) hmmm do tej funkcji na pewno się nie nadaję ;)Ale role fajnie rozpisałaś ;) tylko zaraz pewnie Makarenka z grubej rury w Ciebie uderzy ;)Zapomiałaś o niej ;) Stonoga - na szczęście jutro już piątek więc przypływ sił murowany ;) Może nawet troszkę słoneczko nam poświeci ;)A potem weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśniegu - dobrze ,że nic z tamtąd nie wypełzło :D No własnie wczoraj na chwilkę Makarenka zajrzała i cisza ....Czyżby jakis urlopik zaplanowała i nic nam nie powiedziała ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo ja jestem miła tylko wszelkie wyścigi mnie mierzią (czy jak to sie tam mówi) :P a może coś miłego by sie wylęgło pomorzanka? :) kurcze no - znowu jakiegoś świra chyba poznałam przez sieć... a najgorsze to to, że on bardzo ciekawi mnie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśniegu - ale uważaj ...ok ? No fakt Przebiśniegu -żle by było jakby za moja lodówką wyległ by się np. jakiś Mały Smoczek :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie też pomyślałam o małym smoczku :D:D:D stonoga, week to week - jak dla mnie nie ważne jaka pogoda - można robić wszystko na co ma się ochotę ;) mały to wystarczy 👄 żeby być prawdziwą? ;) :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśniegu powaliły mnie Twoje buziaczki :D ...Mmmm... ale nie gniewaj sie nie zmienie orientacji :D ;) Stonoga - musi być pięknie , bo inaczej i mnie to powali , jak będzie pięknie to chcę wyskoczyć nad morze :) Troszkę muszę odpocząć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi właśnie przywieżli lodówę ... teraz tylko pozostaje mi ja spłacić - ot taki nieplanowany wydatek ;) Przebiśniegu - ale kto wie jakbyś mnie uslilnie namawiała , na dzień dzisiejszy i tak mam dosyć mężczyzn ';) Linguś - może w weekend uda sie więcej popisać :) Mały - coś mi się wydaje że Ty jesteś bardziej śmiały niż ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka ------teraz się obawiam na dzień dzisiejszy masz dość mężczyzn :0 musze delikatnie kolo Ciebie stąpać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko Mały - co mnie nie zabije to mnie wzmocni ;) Przebiśniegu - a jakże ... bez półeczki na winko to nie był by udany zakup ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×