Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

szkoda tylko ze tak mało czasu zostało na to pomaganie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty Pomorzanko masz wolne czy jesteś w pracy:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, tylko to mycie samochodu mnie nieco wprowadziło w konfuzję hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie chumry niemal na wysokości mojego okna hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rhyme - mamy w pracy myjnię :) - tylko zę ręczną ;):D Najważniejsze że brudas wyszorowany ;) Fanaberia , na Pomorzu pada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość passacik26
To fajnie:) a pracujesz w biurze czy na podziale moze?:) skad jesteś Makarenko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha:) u nas jest nawet człowiek od mycia samochodów dla szych:) Fanaberio - chętnie bo tak tu smutno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rhyme - ja tam wolę sama -wiem że przynajmniej dobrze zrobione ;) Pasacik - zaczernij się , róznie to bywa ;) czasami głupio się podszywają :O Zaczernia się w preferencjach , jakbyś w razie czego nie wiedział :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
passacik 7 lat byłam na podziale bojowym,teraz od trzech lat jestem w Komendzie Wojewódzkiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanko - jakby np. prezes stwierdził że jest niedobrze to hoho:) to element wizerunku firmy:) Jakoś mi sie dzisiaj robota w rekach pali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makarenka - to szycha z Ciebie jest :D Rhyme - mam wprawę w myciu samochodow :D Twój szef na pewno by był ze mnie zadowolony :D ;) Ja dzisiaj ociagam się z pracą ;) ale jeszcze chwilka i będę miała wszystko zrobione :) A Tobie niech sie palli ;) - oby tylko Makarenka z Passacikiem tego pożaru nie ugasili :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzanka -> podczytująca pisząc \"on się pojawił\" chyba miała na myśli topic ;) no chyba że się mylęe :) pozdrawiam wszystkich w biegu 🌼 i mam nadzieję że jak powrócę w poniedziałek to będzie już 150 strona :) rhyme->>>>>> ja bym bardzo prosiła o opowiadania, uwielbiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytująca....
no no no strażacy :) czytałam ostatnio wyniki jakiejś ankiety w której pytano kobiety o to jakie są najbardziej męskie, zawody :) na pierwszym miesjcu KOMANDOSI :) hehe drugie miejsce PILOCI trzecie miejsce STRAŻACY :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytująca....
tak chodziło o to kiedy temacik sie pojawił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytująca....
:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahahahhaahaaa bo ja taka inna jestem ,oryginalna,zawsze taka byłam,lubie swój zawód i ciesze sie,że mogłam pomagać sama bezpośrednio ludziom w potrzebie,bo teraz to juz tylko lasy wyniszczam,tworząc makulature piśmienniczą hahahahahaahahaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśnieg - a moze podczytująca sama nam napisze ja zrozumiałam że chodzi o Rhyma :) A tak w ogóle to miłego weekendu Tobie życzę ... cholerka razem winko miałyśmy pić dzisiaj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytująca....
jestem od początku tematu ale Rhyme tez jest od początku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przebiśnieg - mieliśmy dzisiaj winko/piwko pić:) zatem wszyscy zainteresowani muszą mi podesłać swoje e-maile bo na gg nie będę pisał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytująca....
hehe a jestem z wami prawie kazdego wieczorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podczytująca - a moze się zaczernisz i dołączysz na stałe:)? co do pożaru to w zasadzie nie ma juz co gasic bo wszystko zrobiłem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rhyme - to wyrzuć mnie stąd na chwilke :D , ja nie mogę coś dokończyc swojej ;) Podczytująca - jak jesteś wieczorkami to pisz z nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanko - masz mi obiecać że popracujesz:) Nie przyjmuje odpowiedzi odmownej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×