Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niebieskie okna

rocznik 1983

Polecane posty

yorka...jest kochany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że w tym roczniku to już prawie wszyscy mają dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musiałam lecieć do mojego synka, a tu widze rozmowa na całego:) Ja jestem mężatką od kwietnia 2007, choć wcześniej byliśmy ze sobą 7 lat:) Od października 2007 jestem mamą:D Kończe studia, a raczej wciąż pisze mgr, powinnam się obronić w czerwcu 2007, ale ze względu na problemy z ciążą nie zdążyłam napisać pracy. Teraz pisze, choć nie ukrywam, że jest ciężko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie dalam rady magisterki w ciazy napisac, za to jak juz ksawcio sie urodzil to spielam sie i w miesiac napisalam, zaliczylam sesje i odrobilam praktyki:) jak sie chce to mozna. jaki to luz teraz w sesje sie obijac i nie miec nic na sumieniu:D nie wiem czemu, ale przyznam szczerze, w ciazy czulam sie ociezala na ciele i na umysle:O w ogole skupic sie nie moglam:( mialam kiedys yorka, ale mnie strasznie zloscila, wole jednak spokojniejsze pieski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papierowe---> większość dziewczyn z naszego które znam to jeszcze mężów nie mają...ale na forum to prawie każda ma dziecko.....a co do pieska- jest grzeczny ale uwielbia szczekać jak np.zadzwoni domofon..nie szło go tego oduczyć :)...w sierpniu będzie miał 6 lat...i uważa tylko domowników,nikomu obcemu nie da się dotknąć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz nie przejmuję się...bo nie mam czym,świadomie nie chcę dziecka...ale niektórzy nie mogą tego zrozumieć...fajnie że ty rozumiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyna tak jestem z okolic Gryfina :) papierowe_nozyczki ...hehehe koło 30 stki powiadasz :P hihihi na starsza wygladam i sie zachowuje hihihi nie , nie 25 latka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach sorki,przeczytałam dwa razy to samo ;P..i odpowiedziałam na to :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO Papierowe_Nozyczki myslalas ze ja mam 30 lat ? hehe, nie no jestem mlodsza od mojego lubego o 4 latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyna no to mnie pocieszyłaś:) masz racje, po urodzeniu dziecka, mimo, że ciągle brakuje czasu to jakoś więcej mam siły i ochoty, żeby to wszystko skończyć. Studiowałam filologie polską i pisze prace o melancholii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje życie sie ukłąda znakomicie :) mam fajnego kochanego meża i 5 miesiecznego synka Beniamina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wafelek ryżowy
ja też jestem rocznik 83 :)...mam męża,dzieci nie...a jak wygląda u was mieszkanie?...my mieszkamy z moimi rodzicami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to chyba ja sie pomylilam, to nie bylo do mnie , pomylima sie bo zapytalas z ktorego jestem rocznika i myslalam ze mi piszesz ze myslalas ze kolo 30 mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka bardzo ładne imię Beniamin ( i super ze nie przez j ) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka---> o w dzień dziecka się urodziłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka, śliczny ten twój maluszek:) jeśli chodzi o mieszkanie to my mieszkamy sami, choć wiązało się to z długim remontem (domek po dziadku, w którym trzeba było wszyyyyyyyyystko zrobić), który trwa nadal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki :) Tak w dzin dziecka sie urodziłam :D takie szczesie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka---> masz pięknego psa :)..a czy to prawda że berneńczyki strasznie gubią sierść?...tzn.linieją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ogolnie to jestem ze szczecina, ale problemy mieszkaniowe chwilowo rzucily mnie do tesciow do gryfina. mam cicha nadzieje, ze juz za kilka tygodni to sie zmieni;) co do tych dzieci, to ja akurat malo mam znajomych z naszego rocznika... znaczy sie jest sporo dziewczyn z podstawowki czy liceum, ktore maja juz dzieciaczki, ale tak z bliskich to raczej nie:) w zasadzie to ja jedna skonczylam studia z dziecmi, wiekszosc po zawodowkach. ja tam nie zaluje, ze mi sie zycie tak ulozylo, biedy nie klepie, dzieciaki maja wszystko, mieszkanie mam, ale niestety, korzystac nie moge... takie tam konflikty rodzinne. za jakis czas powinno sie wszystko ustabilizowac, zasilkow nie biore... wkurza mnie podejscie ludzi, ze jak mloda to na pewno na zasilkach i dzieci glodne chodza:O a dzieci nie kazdy miec musi, ja chce, sprawia mi to radosc, uwielbiam je obsciskiwac, obcalowywac, czasem sie poklocic:D ale na pewno nie jest to sama przyjemnosc, mnie to cieszy, ktos inny woli sie uczyc... jestem magistrem filozofii:D z zawodu etyk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra sprawdzam tylko stopke czy działa i spadam, bo słyszę, że tatuś sobie kiepsko radzi:) i potrzebna jest mamusia, ehhh trzymajcie się laski, później poczytam co naskrobałyście:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak idzie lato to linieją okropnie :P ale radzimy sobie ale jest cudownym psikiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a buu ---> stopka działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no działa działa:) ale fajnie na tym topiku, całkiem sympatycznie... zmykam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeste technikiem farmacji :) moje dzieciatko własnie spi ale mam dzis mame to moge troche pobuszowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym się bała pracować w aptece...niektórzy lekarze tak strasznie piszą że nie idzie przeczytać co tam nabazgrali...i bała bym się że źle wydam lek...myszka a mieszkacie sami czy z rodzicami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami mieszkamy wiem że lekarze pisza strasznie ale troche wprwy i nic strasznego wysztko da sie przeczytac wiem ze to dziwne ale w moim zawodzie da sie odszyfrowac bazgroły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na uniwerku szczecinskim, niezbyt prestizowo, na szczescie nie planuje pracy szukac wiec dla wlasnej satysfakcji taki dyplom mi starczy;) ja sie przymierzam do otwarcia wlasnego interesu, czekam tylko az mezu sesje skonczy:) on to taki wieczny student, rocznik 81:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×