Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość suszona_śliwka

wkładki higieniczne-po nam one?

Polecane posty

Gość suszona_śliwka

przyznam,ze pytanie dosyc dziwne,nawet bardzo ale intrygujace mnie haha,ale serio..po co nam wkladki higieniczne?nie rozumiem ich zastosowania.JEsli np.wypada spontaniczne spotkanie z ukochanym..to co z ta wkladka? emocje siegaja zenitu a ja ''sorry kochanie,wkladke musze sobie wyciagnac ..''no bo JAK?c oz nia zrobic,pozwolic zeby zostala?:)przeciez to skandal! dzieki za odp.nawet te potepiajace;)..ale ja naprawde pytam z czystej ciekawosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..llla ....
nie czaje problemu chyba jak sciagasz majtki to wkladka tam zostaje chyba ze kochsz sie przez majtki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnnnnnnnnnnnnn
jest zeby nie brudzic bielizny poprostu jak jest gorąca atmosfera idz do lazienki i ja zdejmnij to chyba nie jest zbyt trudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i zrozum tu faceta
no bo wkladki zaklada sie raczej jesli nie planujesz spotkania z facetem ;) a z wkladka zawsze swierzej :D tez sobie nie wyobrazam ytuacji gdy facet mnie rozbiera i odkryw wkladke haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kumam o co chodzi kochasz sie z facetem przez gacie czy jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu chłopak
ej dziewczyny ale wy nosicie takie wkładki przez cały czas poza okresem, kiedy to nosicie podpaski lub tampony? po co nosicie te wkładki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnnnnnnnnnnnnn
tak wiekszosc czasu bo zawsze wydobywa sie codziennie troche sluzu i wkladki ochraniaja przed zabrudzeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu chłopak
codziennie wydobywa się trochę śluzu..hm wy to macie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnnnnnnnnnnnnn
a co niby mamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu chłopak
no nie fajnie, ze ten śluz wam sie tak wydobywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Berberys
Jesli planujesz spotkanie z facetem, nie uzywaj wkladki. A jesli wypadnie spontanicznie, to zanim sie rozbierzesz idz do lazienki i wyrzuc wkladke. W czym tu jest problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnnnnnnnnnnnnn
tak zobaczymy fajnego chlopaka i odrazu majtki mokre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu chłopak
"tak zobaczymy fajnego chlopaka i odrazu majtki mokre" to jakiś żart?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suszona_śliwka
haha,jak moge je zakladac wtedy kiedy nie planuje spotkania z facetem..skoro napisalam,ze chodzi mi o spontaniczne spotkania;) Annnnnnn..jesli spotkania sa spontaniczne i w dodatku np.w lazience to jak moge ''wyjsc do lazienki i ja wyjac?'' :) a problem..no moze to nie jest az taki problem,ale wlasnie intryguje mnie i to jest zwykla babska ciekawosc jak to jest z perspektywy faceta znalezc takie ''cudo ''w majtkach kobiety. Pomijam oczywiscie kwestie higieny bo to oczywiste..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnnnnnnnnnnnnn
do tu chłopak: nie no serio mówie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu chłopak
do Annnnnnnnnnnnnn A jak nie zobaczycie fajnego chłopaka to nie ma tego problemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ktoś ma obślizgłą małżę, to albo zostawi ślady na gaciach, albo na wkładce:O Proste. jak chcesz uprawiać seks, to co za różnica, czy zdejmiesz majtki z wkładką czy bez? Czy chłopak je bacznie lustruje? jeśli tak, to niezależnie od tego, czy będzie tam wkładka czy nie, i tak zobaczy to samo:P Co to w ogóle za problem?:O Jak można komuś pokazywać bobra w rozkroku a wstydzić się gaci?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnnnnnnnnnnnnn
jest ale o wiele mniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu chłopak
naprawdę nie sądziłem, że wam dziewczynom też zdarza się tak podniecać. Oczywiście na filmach komediowych albo w dowcipach o tym słyszałem ale myślałem, że to żarty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie :/ Lepiej mieć przyklejoną do majtek wkładkę niż usyfione \"kiślem\" gacie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suszona_śliwka
deska.. jak juz napisalam,to nie jest problem. Sa wieksze problemy na swiecie waidomo,glod,wojny..ale ja tylko zapytalam o glupie wkladki i co z tego?wolno mi:) a w ogole co za pytanie czy facet lustruje majtki?..jak je zsuwa to chyba widzi haha. pzdr;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu chłopak
no coś takiego, coś takiego. Ja myślałem, że ten śluz u was to się wydziela tak bez powodu a nie dlatego, że zobaczycie fajnego chłopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Berberys
Ja niespecjalnie bym sie czula, gdyby facet wlozyl mi reke w majtki tak spontanicznie i wyczul wkladke. Ale od tej reguly jest wjatek. Kiedy akurat konczy mi sie okres i nie mam juz krwawienia tylko boje sie, ze mi sie jakas jeszcze plamka na majtkach zrobi. Wtedy mu mowie, ze mam wkladke i jemu to nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu chłopak
ja mam 23 koma 3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Berberys
Wlasciwie to na spotkanie z facetem wkladka jest bez sensu, bo jak facet kobiete pociaga fizycznie, to ona i tak ma mokro w gaciach zanim je zdarzy zdjac ;) Serio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×