Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość suszona_śliwka

wkładki higieniczne-po nam one?

Polecane posty

Gość ONI.............
teraz są tak cienkie wkładki że facet ich nie wyczuje, nie pamiętam nazwy- takie fajne do normalnych gaci i stringów jednocześnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu chłopak
desko, skąd wiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem co z halo z tą wkładką:o Ja po prostu ide do kibla i wyciągam, a jakby nie było takiej możliwości, to nic by sie nie stalo. Moj afcet wie co to wkładka, przecież są reklamy w TV, no nie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deska ----> małż :D XD no a jak mój się przyzwyczaił do wkładki... poza tym czasem jak mam okres to też uprawiamy seks, więc przy podpasce wkładka to pikuś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu chłopak
tiaaaa no i się wydało....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz..... Nie chciałam nic mówić, od początku wiedziałam, ze to Ty:P jak napisałeś o tych filmach:D Ale już jak podałeś wiek, to nie mogłam się powstrzymać😭 :P Mi by się do niczego nie przydał facet, który nie zna się na wkładkach, czy podpaskach, tamponach itd, bo to podstawowe produkty, po jakie wysyła się faceta, jak się ma okres:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo że mam postepującą grzybicę z permamentnymi upławami 😭Heh, teraz sie smieje, ale kiedys on mnie poważnie pytał: co to takiego reklamuja w TV i czy to taka mała podpaska i do czego służy. Strasznie sie też zdziwil, że z ciipki sie wydobywa \'coś\' nie tylko podczas okresu i podniecenia:D...no ale jako że teraz wie wszystko, to nie ma problemu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu chłopak
ja nie to, że nie wiem, co nie dowierzam. Nie lubię robić sobie nadziei na coś czego nie jestem pewien i później się rozczarowywać. Wolę zakładać gorszą opcję a potem ewentualnie być miło zaskoczonym. Czy to nie dobra myśl?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suszona_śliwka
ehh, koncze temat bo widze ze niektorzy dobrze pojeli ten niby problem za co podziwiam;)i dzieki, a niektorzy robia tragedie narodowa wrecz z ''problemu wkladki w majtkach'' haha - bez sensu taka dyskusja. tak czy inaczej spontany sie zdarzaja..w lazience DESKA rowniez. a odpowiedz itypu ''teraz sa takie cienkie wkladki ze prawie niwwyczuwalne'' wolaja poprostu o pomste do nieba bo lzami ze smiechu sie zalalam. Taa,sa niewyczuwalne,ale jak wlozysz reke w majtki to chyba wyczujesz nawet 0,0005 mm grubosci wkladke.Zreszta niewazne:) kto chcial to zrozumial w czym rzecz. pozdrawiam..nawet deske, ktorej nie zdazraja sie SPONTANY w lazience;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu chłopak
pasztet kojarzy mi się z czymś tłustym a z tego co wiem, Ty jesteś chuda...coś mi tu nie pasuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu chłopak
e tam, ja nawet lubię pasztet, szczególnie domowej roboty:) mniam mniam:) smaruję nim kanapki i jest super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierdzielisz jak połamana, pasztet spod laski jezd kul :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nosze wkladki tylko
w podrózy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu chłopak
---->pozdro600 na głos też wygadujesz takie rzeczy jakie tu wypisujesz? chciałbym to usłyszeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A da sie wygadywać inaczej niz na głos?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu chłopak
no nie ale nie wiedzialem jak inaczej okreslic wygadywanie w formie ustnej. tak czy siak chcialbym to uslyszec, bo nadziwic sie nie mogę...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak będziesz sie tak dziwił, to Ci sie zrobią zmarszczki mimiczne na czole :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu chłopak
dobra, ja w sumie jestem nie lepszy. idę stąd porobić cokolwiek innego bo wszystko mądrzejsze niż tracenie czasu tutaj:) papapapapapapa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko? Ar ju siur?:classic_cool:.Masz jedyna niepowtarzalną szanse zastanowić sie jeszcze raz nad swoja tezą?:P🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co czy wy naprawde macie jakieś obsesje na tle głupiej wkładki Szokujecie mnie że z taki problemami macie jeszcze facetów.Nigdy nie zastanawiałem się nad tym czy dziewczyna ma wkładkę czy nie Jedyny problem to taki że mnie ostrzegała jak wchodziłem rączką w majtki żeby uważać bo ma okres i będę miał czerwona rękę i to tak z miłym uśmieszkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiesz dramatu wkładki:O Jesteś podłym, szowinistycznym knurkiem😭 Przecież, że przytoczę autorkę- z wkładką w gaciach zostać to skandal!:O Idę spać. Bez wkładki. Bez odbioru🖐️ Swoją drogą kiedyś faceci zawsze woleli z wkładką, ale chodziło o zupę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Majtki też moga byc z wkładką, niekoniecznie higieniczną. Wtedy dopiero zaczyna sie dramat :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu inny chlopak
A mi tam one nie przeszkadzaja, kiedys jak wlozylem reke do majtek mojej dziewczynie to sie bardzozdziwilem bo wiedzialem ze niema okresu no ale cos tam bylo podpaska czy co no niewiedzialem :D to odrazu zrezygnowalem i nic niemowilem ^^ no ale potem jak juz przyszlo co do czego to majty w dol i po klopocie wiec nie widze tutaj zadnego problemu . teraz wkladam reke nawet jak jest wkladka (bez sciagania majtek) i mi to nieprzeszkadza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chłopak 7
Mi one nie przeszkadzają, bo nawet nie wiem co to jest?! To takie coś jak podpaska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani wkładka
wkładka ksztaltem przypomina podpaske. tez przykleja sie ją do majtek. roznica polega na tym ze jest krotsza,duuzo ciensza(1-2 mm) , mało chłonna bo na sluz a nie na krew, wlasciwie niewyczuwalna przez kobiete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×