Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

Tak wtedy to byly czasy--pomarzyc.Poszukam w necie moze cos znajde?Zachcianki mam:)to chyba dobrze????;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm Wlochy , mnie pewnie kraina lodu czeka w wakacje, no ale wazne ze z moim K, jak nie to Szkocja, ale tam juz bylam i poza zamkami to nic ciekawego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak na marginesie , to przeraza mnie wizja lotu samolotem z mala. JAk sama latalam to git, ale z mala to chyba umre ze strachu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak lecialam sama to mialam cieplutko ze strachu,z dziecmi to w ogole nie wiem.Chyba one by mnie pocieszaly hihihi.Pedze juz do łóżeczka rano szkoła:P---oby do piatku;).Spokojnej nocki i kolorowych snów🌻.Do jutra:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooomatko, toście nadrukowali!!! kiedy ja to przeczytam? A tak na marginesie, co wy dziewczynki samolotem się martwicie Ja przecież niedługo lecę, w składzie: Ja szt 1 Dzieci szt 2 w tym niemowlę do lat 2 Bagaż szt 2 Bagaż podręczny szt 2 Wozek szt 1 I co ???Myślicie że nie dolecę???? Na nas nie ma mocnych!!!!!!!!! Dobranoc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie kobietki e tam samolotow chyba sie nie boicie az tak ha przeciez to to samo co auto tylk oze w gi=orze heh pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek :) U mnie znow piekna pogoda, az chce sie zyc :) Nocke mialam genialna, mala ani razu sie nie obudzila do kaszy :) A co to o tej porze taki maly ruch?? Pewnie u wszystkich dzis pieknie :) milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja ma roczek i cztery miesiace i tez ma tak, ze potrafi sie pare razy w ciagu nocy obudzic do jedzonka :) Choc zazwyczaj budzi sie dwa razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale lepiej niech jedza duzo:) Moja to dopiero teraz zaczyna miec dobry apetyt ( mowie o normalnym jedzeniu, bo na kasze zawsze ma ochote) Myslalam ze sie nerwicy nabawie przez te jej niejedzenie. Ona teraz wazy 11 kilo to nie za wiele choc lekarz mnie uspokaja, ze nie odbiega od normy. Ale co sie dziwic jak ja mam 152 cm wzrostu :) i waze 43 kilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim!Ja dopiero teraz,od rana w biegu.Mam juz na dzis dosc wiec ide kawke se zrobic moze komus jeszcze?????????????????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi jakos ucieka ten dzien :0 do 14 pilnowalam jeszcze jednego dziecka. zaraz mala wstanie to wyrusze troche wiosna sie nacieszyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też dziś leci jak smok;rano byłam na badanie słuchu z córcią;potem szybkie zakupy,jeszcze szybszy obiad i kawa i ledwo zipie.Starość czy jak:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Justyna!Nic jej nie jest ,mieli profilaktyczne przesiewowe badanie słuchu w szkole,wszyscy pierwszoklasisci mieli dzis:).A cos robiła ze cie krzyze bolą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadziłam truskawki u brata wiesz nieraz trzeba pomuc ,oni też mi nieraz pomogli ,tylko że ja już pomału się nienadaje na prace w polu ,niezabardzo jak jestem cały dzień na słońcu mam niedokrwienie muzgu i czasem dostaje zawrotów głowy. Troszkie się zkimnełam, młody żądził przy kompie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim wpadłam się tylko przywitać, bo od rana nie było nas w domu, a to sprawy rożne, a to spacerek, po obiedzie na podworku u koleżanki dzieciaczki biegały, to padnięta jestem strasznie. zaraż pousypiam towarzystwo i sobie odsapnę trochę w łożeczku z książeczką do jutra!!! 👄 pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam w tak pieknie rozpoczynajacym sie dniu oby tak dalej jest pieknie oraz cieplutko mam nadzieje ze to nei podpucha hehe pozdrawiam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu dziś pustoooo.... chyba mieliscie ładną pogode ,umnie było dziś tak ciepło że na krutkim rękawku chodziliśmy:) Grila odpaliłam dziś... Niema nikogo to uciekam do jutra🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×