Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

hihihi poszlam do tej szkoly a tu niespodzianka- dopatrzyli sie ze mala o 3 dni za pozno sie urodzila i do szkoly od stycznia dopiero sie zalapie a od wrzesnia na 3 godz do nursery-cos jak zerowka. dziwne troche, ale tu jakos inaczej te roczniki licza,miesiacami. no i zaoszczedzilam na mundurku!!hihi a co tam babki u was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki moje drogie,macie rację smutno od wczoraj się zrobiło ,jakoś pusto w domu bez najdroższej osóbki :(.Potrzeba kilku dni żeby się znów przestawić,przyzwyczaic do okropaśnie długich dni i jeszcze gorszych nocy...Ale czas leci szybko i za miesiąc ,może troche więcej znów przyjedzie moje serce :)Dzięki za pocieszki i 😘dla was. A z tą szkołą to się uśmiałam Jola jak fiks:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewuszki :) no co to za smutaski... glowa do gory i bierzemy sie za zycie...mamy przeciez dla kogo co nie??? A moja Niunia chyba juz zaczela wyczuwac zblizajacego sie tate bo od kilku dni to tylko TATATA....TA....i tak moze caly dzien... :) a ja juz sie nie moge doczekac...cale 4 miesiace sie nie widzielismy...ech i przezylismy...:D 3majcie sie Misiuleczki :* ~*~Jesce 4 dzioneczki~*~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to ja tu sama??? A gdzie wszyscy??? :( Pogoda dzis psikusia zrobila i pada i zimno...brrr... ale zaraz sie biore za placusia dla mezunia...oj nie moge sie doczekac...a jutro to bedzie salateczka ,hehe... :)) Jeszcze 2 dzioneczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laseczki ,brak mi czasu , leci ten czas mi niemiłosiernie miałam zapalnowane dzis pożadki to całkiem co innego mi wyszło jutro bede sprzątać i musze jechać z autem zeby mi go przejżeli bo wyobrazcie sobie jade sama w nocy po M aż 200km tak trafiło tym razem a ja sie strasznie boje jechać po nocy :( i do tego dziś głowa mnie boli jestem jakaś przemeczona po wczorajszym dniu ,ale już wam niesmęce ;) pogoda umnie rewelacja upalnie dobrze ze wiaterek wieje bo tak to ja niewiem ugotowała bym sie 2 dzionki :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Justynko to rzeczywiscie kawalek drogi...ja tez wyjezdzam po mezusia ale tylko 30 km i to popoludniu takze nie jest zle ...a teraz juz mykam do spanka bo jakos zle sie czuje....buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Pustawo tu.......czyżby wszyscy mieli śliczną pogode tak jak ja :) Miłego popołódnia życze ...........ostania noc :D:D:D i cały dzień :D:D:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki!!!!😘 czekajace- zycze zeby te ostatnie kilkadziesiat godzin przelecialo jak 5 min!!!!!! pogoda u mnie piekna- cieplutko, slonecznie, zyc sie chce normalnie!!! chyba trzeba po obiedzie wyciagnac rodzine na spacerek dluzszy jakis... pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Dziopeczki ja sie wylanczam na jakies 2 tyg...bo bedzie mezus...to same rozumiecie...a narazie to biore sie za sprzatanko niby nie ma co...ale musze jakos czas zabic :/ 3majcie sie Misie, wroce to poczytam co tam nadrukujecie :* dla kazdej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ laski 🌻 ja też sie wyłanczam do środy :) umnie upał dziś niesamowity musze się przespać troszkie bo niedam rady puzniej ,calą noc prawie nieprzespie a rano już na 8mą jestem umuwiona do fryzjera i makijażu coś mi sie wydaje że nieprzetrzymam całego wesela . to pa kobietki do środy 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i doczekaly sie dziewczyny na mezow!!! zycze wspanialych chwil!!! u mnie tez pogoda super, zdaje sie mamy lato w anglii- juz ze 4 dni normalnie!!!!! a co tam u reszty? kasia? iza? aga? na wakacjach dziewczyny, czy jak?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, a no doczekalam sie na meza tylko co z tego ze jest jak go nie ma tak naprawde, tyle spraw do pozalatwiania a ja znow sama z niunia :( W ogole to masakra jest u mnie, jak mowilam mieszkamy u tesciow,tesciu wiecznie zagranica,mamy osobne pietra no i dom mial byc przepisany na meza...a tu walek teraz nam mowia z dnia na dzien \"budujcie sie\" bo tesciowa sie ze mna nie moze dogadac...tylko ja nie rozumiem w czym bo odkad tu jestem to caly czas jej nadskakuje zeby nie bylo watow....kur...mam juz dosc!!!! Ale naszczescie budowe powaznie zaczynamy no i moze na wiosne przyszlego roku sie wprowadzimy...moze... pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJKA !!!!! No laski co z wami ja tu wchodze pełna zapału że bedzie co poczytać a tu co widze !!!!.......... Ja własnie odwiozłam M miał być do środy ale został do dzisiaj :):):) i tak smutnawo dziś ....... laski ja normalnie niepoznaje mojego M był zawsze dobry, czuły ,kochany ,ale teraz pobił wszelkie rekordy, normalnie czułam sie przez ten tydzien jak w raju wszystko za mnie robił i muwi że tak już bedzie zawsze :):):) a wiecie dlaczego albo nie narazie nic wam niepowiem jak już bede pewna to wam wtedy ogłosze nowine :):):) na weselu dobrze sie bawiłam chociaż bylismy z M strasznie zmęczeni bo niespalismy przed weselem a i młody wytrzymal całą noc ........ umnie dziś ranko była burza i teraz sobie popaduje i dalej paruwa jest a co u was ????tak mało tu zaglądacie Aniu to niezawesło masz z tesciową ,jak macie taką mozliwość budowania sie to sie budujcie niema to jak na swoim spokuj ,cisza miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Niedzielko i wszystkim ktore sie tak opuscily w druczkowaniu... Z budowa ruszylismy,hehe...ale narazie to wyglada na skladania wnioskow po urzedach a nie na zaprawe i cegly...ale i to trzeba przejsc...no jasne na swoim zawsze lepiej...no i oby nam sie to jak najszybciej sprawdzilo :)) a teraz mykam bo mezus wychodzi z kapanka:))) A wiesz Niedzieleczko moj mezus tez jakis taki inny przylecial...jak mnie zobaczyl to nie mogl sie nami nacieszyc...az ta radoscia zarazal wszystkich wkolo :D 3maj sie Justynko...dla takich pieknych chwil warto czekac na mezusiow :D buziakus dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie pada justa.....tylko deszcz w anglii nasz topik napewno nie!!! a ha i widze ze zastosowalas sie chyba do moich rad-wzielas sie do roboty chyba??????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! u mnie ostatnio net cos wariuje, dlatego niezbyt czesto moge do was zagladac, ale kiedy tylko moge-jestem! ale gdzie reszta babek????????????????????????????????? u mnie pogoda niezbyt dobra, juz po lecie niestety....co prawda zimno nie jest, ale pada czesto...coz, chyba czas przywyknac.... buziaki dla wszystkich😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolka pociesze cię bo w polsce bynajmiej umnie też pada ,dziś to jak prawdziwa jesień :( ja nie to mój M sie wzioł za robote:p ale nic niemuwie bo to za szybciutko zeby co kolwiek muwić ,spostrzegawcza jesteś :) a z resztą to niewiem co sie dzieje mamy zastuj na topiku mam nadzieje że przejsciowy tylko ;) lece się położyć bo pogoda na mnie działa dziś fatalnie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Jejku jak umnie dziś wieje ,normalnie wichura jakaś a miałam w planach jechać młodego obkupić do szkoły , no nic kawe sobie zaliczyłam i mykam sprzątać Miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziopeczki :D Moj mezus jeszcze w domku :)) Mamy juz wybrany projekt domku no i dzialka juz w toku przpisywania...i zaczynamy sie tym wszystkim cieszyc ze wkoncu na swoim w swoich 4 kacikach :)) U nas tez sobie mocno powiewalo ale naszczescie nic groznego no i sloneczko bylo... Buziaczki dla wszystkich :* Piszcie cos tu wkoncu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:)Ja przyznaję bywałam tu w nadzieji poczytania(bo jakoś weny brak)a tu pustki ze masakra:-P.Chyba czas ruszyć z miejsca pannice moje,no nie?U mnie to tak,maż pojechał juz dwa tygodnie temu,i z ręką na sercu stwierdzam że to gówno prawda że mozna jakoś przywyknąć do rozłąki.Ja nie potrafie wręcz przeciwnie za każdym razem jest gorzej i ciężej,pewnie z tąd ten brak pisaniny z mojej strony.Teraz jest lepiej TROCHĘ:-P.Pogoda znośna to znaczy bez upałow(nie cierpię upałów),czas szykować dzieciaki do szkoły to zajęcie choć ciekawe:). Cieszę się że również u Was tak cudownie płyną dni jak są nasze gagatki:) Super Aniu że budowa w toku:)Gratulacje!!! Justynko ,czyżbyśmy miały usłyszeć to o czym myślę????.....i marzę jak cholercia;) Jolcia co to jesien już w UK?Tam to w ogóle jakoś inaczej choć gorąco.Ja ostatnio jak byłam tam w sierpniu to musiałam kurtkę cieplejszą kupować tak się nagle ochłodziło.Ale co tam zimno jak M blisko????? Pozdrawiam wszystkie dziewczynki,te piszące i tylko czytające też:):)Buziaki dla was 😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula wkońcu nam sie pojawiła !!!!!ciesze sie ze juz jesteś z nami ;)i masz racje że jest cięzko jak holera za każdym razem jak wyjeżdzają ci nasi panowie ,nieraz tak jest że weny brak ,narazie nic niemuwie bo niechce zapeszać i za szybko żeby co kolwiek powiedzieć ale obiecuje że drugie po M bedziecie wiedziały :) Aniu gratuluje no to budowa już niedługo w toku i własny kąt będziecie mieli i przedewszystkim święty spokuj :) No ja myśle że zaczeniemy wkońcu tu drukować :):) lece wykąpać się i do wyreczka MIŁYCH SENKUW LASKI 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki 🌻 jade dziś na zakupy ,młodego obkupić do szkoły ,pogada ładna to można poszaleć miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki :) witam po długiej przerwie... u mnie dużo stresu, zatem mam nadzieję, że mi jakoś wybaczycie.. ale jestem na bierząco.. i wszystko wiem :) teraz z czytającej znów stanę się sosenką piszącą... dziewczyneczki uciekam... buziaczki.... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola 🖐️ to fajnie jak już bedziesz tą piszącą a nie tylko czytającą :) umnie własnie przeszła burza i leje jak scebra .....wrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dopiero sobie wstałam a co mi tam wakacje są jeszcze troszkie i zacznie się wstawanie ranko .......jade na jakieś zakupy bo lodówka pustkami świeci miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babki jestem znow, dzis dziala net laskawie.....narazie justa 3mam kciuki ania mam nadzieje ze szybko wybudujecie ten sliczny dom z kasia zgadzam sie w 100% ze nie da sie przywyknac, dlatego tu jestem wlasnie-wole tak niz osobno!!!! a z ta jesienia to masz racje- niby cieplo, a zimno, popada prawie codziennie, wieje jakos....normalnie ang. pogoda- czlowiek wychodzi do sklepu-upal, wraca ulewa, a plaszcze przeciwdeszczowe i pokrowiec na wozek woze zawsze ze soba, bo nigdy nic niewiadomo!!!!!!!!!to anglia wlasnie papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej...Ja tez juz wracam do pisania na bierzaco...mezus wylecial :(( Za kadym razem boli tak samo...i znow 4 miesiace rozlaki...pojechalybysmy z niunia do niego...ale mnie trzymaja studia :/ On moglby znalezc prace tu ale wiecie jak to jest drogie zycie a marna wyplata...a tu jeszcze ten nasz domek... ...chyba juz nie mam sil...poprostu sobie znow nieradze sama z soba... :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×