Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

dziewczynki 😘!!!!! nic nie mam czasu dziś, bo załatwiam taką jedna bardzo wazna dla mnie sprawę, ale jak się uda, to napewno od razu dam znać! Kasia, czyzby to miał być sen proroczy, długoterminowy--dokładnie 9-cio miesieczny?????? hi hi hi 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie już git :)...pogodzeni ...aż się lepiej człowiekowi zrobiło :) tajemnicze dziewczynki życzę powodzenia w zrealizowaniu tego czegoś tam :D ooooooo tak mocno was całuję :D 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolcia ty weź tak nawet nie żartuj ,bo jak mój chłop to przeczyta to zawału jeszcze mi dostanie:-D Justyna cała zadowolona,aż miło popatrzeć ;) A mój sen to ......śniło mi się że spotkałyśmy się w jakimś miasteczku i balowałyśmy całą noc:-D:-D:-D Heh oby to był proroczy sen:-P A gdzie reszta dziewuch się podziała???Ania to pewnie jeszcze z M urzęduje ale nowa koleżanka??Arleta??Aga?? No mnie się wydaje że ja was znajdę:-P panienki ;) Buziam i spokojnej nocki życzę....kolorowych snów🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :classic_cool: Co za sen :D:D:D:D a no daje cynka :D ostatnia osóbka w moich znajomych , Justyna ....... Kasia ja będę trzymać te nasze baby a ty ich lej pasem według lat :D,starsza jesteś to możesz :):p dzionek zapowiada się ładny ,młody mnie namawia na ryby, dobrze że lubię ten sport to się z nim wybiorę :p może wytargam jakąś dużą sztukę :D:p 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia, ale sen....ja sierpień proponuję może.... ale szkoda że nie zgadłam trochę..... a mnie sie udało i znalazłam mieszkanie wreszcie fajne dla nas, dlatego wczoraj nie miałam czasu bo chodziłam, ogladałam, załatwiałam.....teraz tam trwa remoncik, a za ok tydz. przeprowadzka! niestety nic a nic nie przyblizyło nas to do szkoły, dzielnica ta co teraz, więc pewnie jednak czeka nas szukanie nowej szkoły dla córci...eh.....mam nadzieje że będzie dobrze wszystko, i nie będziemy tego żałować miłej niedzieli 😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Niedzielnie i witam smutno... Mezulka na lotnisko odwiozlam, bylam dzielna nawet lezka mi nie poplynela przy Nim...ale jak juz wracalam to sie oczka pocily...teraz spijam kawe i nie chce myslec ze znow ta cholerna rozlaka....ech tak ciezko.... ;( Kaje podejrzalam...siuper siuper...buziaki dla starej brygady 👄 Jolciu powodzonka na nowym mieszkaniu, Kasiulko i Justysiu melduje sie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja123
Witam kobiety nio to już nie którzy mnie poznali ja jeszcze nie moge się połapać, ale dam rade.Pozdrawiam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolcia to super wiadomość widzisz jaka ty dzielna baba jesteś :) połaziłaś ,pooglądałaś ,pozałatwiałaś i masz :) i ze ze szkolą też sobie poradzisz ;) Aniusia przytulam cię dziś...... tak mocno..... mocno ,dzielna dziewczynka ;) Kaja połapiesz się ..dasz radę ;) w końcu nie tak nas dużo ... no i niedziela zleciała spokojnie :D 👄 pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki No i minęła niedziela---nie cierpię niedziel Anulka ściskam mocno trzymaj się kobietko .Dasz radę ---bo gdzie nie jak tak:-D Jolcia sierpień jak najbardziej ,tylko niech się jeszcze reszta babeczek wypowie czy zabalanguje z nami:-P.Też myślę że trochę szkoda że to nie to co myślałaś....z drugiej strony to jednak już odwykłam od pieluch,wstawania w nocy no i koniec z wyskokami z mężulkiem:-O Justa a Ty co, jaką rybkę złowiłaś he???Pochwal się nam tutaj zaraz;) Odwiedziłam Twój profil co by naszą drugą Justynę pooglądać...nawet zaproszenie wysłałam -----a co:-D Uciekam teraz poklikam z małżonkiem i spać bo rano szkoła to trza się szybko zreligać z rana.... Spokojnej nocki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moje przyjaciółeczki wirtualne!!! dzis ostatni dzień tych ferii wreszcie, ponad 2 tyg dzieciarni w domku----jestem na skraju załamania nerwowego!!! hi hi hi zaraz lecę podejrzec tę Justynę nową, bo wczoraj nie miałam do kompa dostępu.. Aniu, uśmiechnij się, co dzień będzie lepiej.....😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babeczki :) chcecie usmiech to dla Was wszystko :D U mnie od rana kolo myjka, sprzatanko, pranko, uganianie sie za Niunia bo juz biega ostro po polku, no i zaczelo mi sie rownanie dzialki wiec trzeb\\ pracownikow podgladnac :D Sloneczko piekne, mezus z rana zadzwonil zebym tak sie nie smucila i juz jest tak znosnie... a co to za sierpien? co to za odzwyczajenie sie od nocnego wstawania???EJ!!!!! bo ja nie w temacie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc] Gwiazdeczki A ja ranko zapierniczam z kawą do kompa a tu niespodzianka ,prądu niema :( i tak cały dzień było bo panowie elektryki coś tam robili a zapomnieli chyba wywiesić ogłoszenie ,bo wszyscy zdziwieni tylko pani ze sklepu została powiadomiona . No jo sierpień !!!!ot se wymyśliły miesiąc :D jak mnie już nie będzie :( swoją drogą to fajna sprawa by była taki zjazd , znamy się już trochę wirtualnie to realnie fajnie by było ....auto mam to nie było by problemu no ale mówi się trudno, mam nadzieję że wam kochane uda się to kiedyś zrealizować ..... Anula nie czytała stronki widzę ojoj ... albo niezeszła jeszcze na ziemie po wyjedzie M ale już ci tłumaczę co mi tam szkodzi :D a więc Kasiuli śnił się proroczy sen :D że spotkała się z nami w jakimś mieście balowałyśmy całą noc a Jolka myślała że ten sen proroczy to ciąża no to Kasiula jej mówi że odwykła od pieluch i wstawania w nocy ...no to ci streściłam......czaisz teraz:D a ja byłam u pani doktor z moim serduchem ,bo znowu daje o sobie znać .....rzucić pety i kawę natychmiastowo :( 👄 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ w tak pięknie zapowiadający się dzień :) chatkę ogarnęłam obiadek mam od wczoraj ,pranie się pierze ,dopijam herbatkę i idę romansować z kosiarką :p miłego dnia !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo :) dziekuje Justysiu , no to zaczailam baze co to moje Wariotki powymyslaly znow ;) A ja dzis juz zaliczylam prasowanko, polko z niunia i Mala padla do spanka a ja twardo biore za romans z ksiazkami ech....ciezkie czasy nadchodza wrrr.... Milego popoludnia moje Drogie Panieneczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja123
Witam kobiety co tam u was pogoda śliczna i nikogo tu nie ma.Justyne już poznałam wiem o niej troszke więcej, ale chciałabym poznać jeszcze Jole,Kasie i Anie.Chyba,że jeszcze kogoś ominełam.A więc kochane czym się zajmują wasi mężowie, nio i na ile wyjeżdzają.Pozdrawiam i całuje:):):):): :):)::):) :):):):) :):):) :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajeczko i dla ciebie wszystko wiec juz pisze o sobie, ja mam chyba tyle samo latek co Ty bo az 22 :D mam 1,5 roczna coreczke, a mezusia mam w Irlandii i widzimy sie co 3, 4 miesiace, ale dajemy rade bo bardzo sie kochamy i wspieramy, ja dbam tutaj o nasza corunie i koncze studiowac,a niedlugo to kielnia w lapke i zaczynamy budowe dom...heh.... :D no to i mnie poznalas :D Ja tez chyba sie na kawulke obraze bo kurcze dzis juz poszly hektolitry i cosik w brzusiu pobolewa....wiec od dzis stawiamy hebratke z pradem....hihi.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja123
A dziękuje ci bardzo to już mam coś wspólnego z drugą osobą a wcześniej z Justysią:))) My też będziemy budować dom:)))) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dzieweczki:-D Ja już kawę jedną zaliczyłam,chatkę ogarnęłam,teraz pora na kawę numer dwa bo cosik mi spać sie dziś chce:-P.Pogoda cudna a ja jeszcze mase roboty mam Justyna chciała poznać waryjotkę to proszszsz......Mam zawsze 20 latek:-P.mąż pracuje w Angolii[moja prywatna nazwa tego dziwnego kraju jakim jest Wielka Brytania],od czterech lat widzimy sie co 3-4 miesiące,czasem cięzko,czasem palma mi odbija ale mnie tu dziewczynki zaraz do pionu ustawią i pomogą jak trzeba:-D.Mam czworo dzieci;najstarsza chodzi do 4 klasy,potem młodsza do drugiej,i bliźniaki od września idą do zerówki.Tak że kosmos w domu i gwiezdne wojny na porządku dziennym mam:-P A z Ciebie to lachon że nononono;) Justa już kosiare zaliczyła---ot szybka dziewczynka,a ta tunika fajna nawet,ale może byś tak brzucha ludziom pokazała heeee???Toć lato idzie:-P Ania się nie połapałaś w pomysłach???Co myślisz o spotkaniu topikowym??? Jolcia to tak sie przejęła remontami nowego mieszkania że zapomniała o nas na prach:-D Dobra uciekam na tą kawę bo kipnę przy kompie i wstydu se przed dziećmi narobie hihihi.Słonecznego dnia i 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia222
jestem z chlopakiem 2 lata, miasiac temu wyjechal do szwajcarii mielismy wyjchac razem ale nie bylo dla mnie teraz pracy.mial wrcocic 26 kwietnia lecz mnie oklamal bo mi tak powiedzial a tak naprawde nie wiedzial kiedy wroci teraz sie dowedzialam ze wroci 20 maja... mielismy wyjechac teraz razem ale znow nie ma rpacy. kiedys rozmawailismy na ten temat i powiedzial albo razem albo wcale a pare dni temu mnie poinformowal ze chce zow wyjechac zeby zarobic bo nie bedzie siedzial w polsce za te marne pieniadze.:/ i nie wiem jak ten zwiazek dlugo tak pociagnie ja tu a on tam.. to nie zyce dla mnie...nie potrafie mu tego wytlumaczyc ze mozemy gdzies indziej wyjechac razem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he Kasiula trzeba mieć ten ładny brzuszek żeby go pokazywać :p wiem lato idzie !!!ja z tego naszego lata nie skorzystam , jestem taki zmarzlak że hoho M mówi że ja to muszę same ciepłe ciuszki tam zapakować :D tam nieraz w jednym dniu są ponoć cztery pory roku :D :O No Jolcia jak tam idzie remontówka w nowym mieszkanku? pewnie spędzasz tam czas na przypilnowaniu wszystkiego i dlatego nie zaglądasz do nas :) Kaja ,Ania ,Aga a wy gdzie ???????????????????????? agusia222 Związki na odległość nie należą do najłatwiejszych, ale czasem tak już jest ze życie stawia przed nami mniejsze lub większe wyzwania. głowaaaaaaaaaa mi pękaaaaaaaaa 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki!!! ja nic nie pilnuje, remont robi się sam---tzn robi go własciciel domu, a ja korzystam z ładnej pogody i dzisiaj calutki dzień przesiedziałam z koleżanką w jej ogrodzie....aż mnie twarz piecze.... Dla Justyny Nowej---- ja od roku żona \"dojechana \" do mężą do Anglii. razem z dziećmi---córcia 5 lat, synuś ponad 2. Siedzę w domku, prowadzam córcię do szkoły, opiekuję się maluchem--i tak życie płynie,,,, pa pa babki do jutra😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja napiszę :p siedzę sobie dziś w domku i się troszkę nudzę :) bo do jakiej ktokolwiek pracy nie mam dziś motywacji ,wstyd się przyznać ale LENIA mam okropnego :O i tak sobie latam po innych forach .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a tu co znowu za przestój !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Co gwiazdeczki porabiają ?????? ślicznie cieplutko na dworze ,ptaszki mi ćwierkają .......humorek też nie najgorszy :) więc myślę że wszystko ok zemną :D Znalazłam przyjazne forum i zaczęłam nawiązywać kontakty z mamami z Holandii ,ba nawet z tej samej miejscowości tam ,bardzo mnie to cieszy :D:D będę miała tam bratnie dusze na początek i oferują pomoc w każdej sprawie ... jednak są jeszcze dobre duszyczki na tym świecie . 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny... dopisuje sie do topiku jesli mozna... ja mojego meza widuje srednio co 3 - 4 mies. powiem szczerze nie mam juz sily...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×