Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

Cześć babeczki u mnie pracowity dziś dzień i odwiedzinowy i tak jakoś leci.Modlitwa bardzo trafiona:),ja bym dodała jeszcze --dziękuję Ci Boże za nieprzespane noce i wory pod oczami...bo to oznacza że moje kochanie jest ze mną w domu:-P A tak poważnie to kawy dziś spiłam hektolitry to już nie zapraszam nawet ,pobiegnę na kurnik teraz pograć troszkę w PANA co by się zrelaksować deczko i odstresować bo księdzor mi dziś ciśnienie podniósł na maksa.Heh ,miałam juz jedną komunie ale to był pikuś w porównaniu z tym co sie dzieje teraz.Ksiądz sie nam zmienił i jest jednym słowem masakra,dzieci zestresowane,wystraszone,zniechęcone.....kurwa szlag mnie trafia jak o tym myślę.W niedzielę mamy zebranko to mam zamiar wygarnąć batmanowi co myślę o jego metodach :-P.Do niedzieli jeszcze jedna lekcja religii to tylko raz totalna załamka u małej.... Uciekam popykać troche narazisko😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wstawać kawa czeka ! Kasia nie zazdroszczę księdzora i współczuje bardzo bo nasz taki sam lub podobny do twojego ,drze pyska na dzieci no i na rodziców nie dość że mają zadane ze szkoły pełno lekcji to jeszcze muszą nauczyć się na przyjęcie a jak nie to ich straszy że nie przyjmie, tyle tego im zadaje że dzieci zapłakane przychodzą do domu.... koszmar jednym słowem , mnie to czeka za rok a już od listopada tego roku na zebrania trzeba będzie latać do kościoła . Ania jak tam po zakupach ,co dobrego kupiłaś ? Jolka a ty co się obijasz z pisaniem :) a Arletka gdzie się zapodziała ? wczoraj napracowałam się a dziś chyba będę leniuchować :), pogoda paskudna pada jak tylko otworzyłam oczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,witam deszczowo, pagoda jest straszniusia...a zakupy hmmm...nakupilam sobie czekolad no bo trzeba jakos poprawiac sobie humorek jak sloneczka brakuje hihi... :P a teraz to zapraszam na kawulke...buziaczki i milego popoludnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo jakaś duszyczka się pojawiła w końcu :) mi pogoda się poprawiła słoneczko mam :):):):) ale i tak nie mam motywacji byś się podzieliła choć jedną czekoladą :) na takie nastroje do dupy najlepsza czekolada albo jakiś batonik , troszkę mi się przytyło zauważyłam :( i czytałam gdzieś na forum że panie kręcą hula hopem :D no to sobie kupiłam :) chyba po to żeby leżał bo ni w ząb nie umiem nim kręcić :) a reszta co nie udawajcie że takie zapracowane jesteście :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie pogoda ok, wiosna na całego.... a ja wam sie pochale, a co!!!:P ostatnio była wywiadówka w szkole u córci[właściwie tu sa takie indywidualne spotkania dla każdego po 10 min na rozmowe z nauczycielką] no i jest nieźle! Mała zaprzyjaźniła się z kiolkoma dziewczynkami, bawi się chętnie z dziećmi, coraz śmielej zaczyna mówić po angielsku, a na zajęciach z phonics[wymowa, sylabowanie, literowanie...itp] jest bardzo pracowita i juz literuje wyrazy:):):) pani tak przezywa, bo tu nie jest tak że dziecko MUSI to umieć, jak umie to super, jak nie, to też git! widocznie mniej zdolne jest...nie stresują dzieci! czy to dobrze???-sprawa dyskusyjna, ale dzieci nie chodzą zestresowane do szkoły przynajmniej A moja córcia po polsku to juz dawno zna wszystkie litery, nawet zaczyna teraz czytac takie prostsze wyrazy, a ma dopiero 4,5 roku, ja jestem dumna z niej!!!:D co do komuni--u nas polski ksiądz własnie przygotowuje dzieci do komunii, spotyka się raz w tyg w sobotę na godzinkę z dziećmi i rozmawiają sobie....nie wiem czy będzie jakiś egzamin, ale wątpię....a dzieci ośmioro w tym roku będzie szło do komunii w polskiej parafii, ale wiem że niektórzy posyłają do komunii w angielskim kościele, chyba to dzieci z tych katolickich angielskich szkół....w kazym razie nikt tu takich horrorów nie przezywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jolka tylko pogratulować córuni ,musisz być z niej dumna , jak każda matka z osiągnięć swoich dzieci ;) Spadł śnieg , na szczęście już topnieje, bo ja chcę już WIOSNĘ iść na dwór popracować troszkę na świeżym powietrzu .... I ja też wiem już kiedy mój M przyjedzie :) na święta ....cholera długo jeszcze ... buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc słońca:) mam nowa klawiaturke bo tamta sie zalala przypadkiem :pwiec jak jakies bledy beda to wybaczcie:) u mnie jakos mija wiosny by sie chcialo bo juz mi sie nie chce lazic wtej kurtce,no ale cóż dzisiaj znowu wylazłam poubierana jak bałwan:) A poza tym,hie...cięzko z M.to chyba tyle,nawet na odległosc nie jest prosto:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego płaczesz? młody chłopiec zapytał swą mamę. Ponieważ jestem kobietą, odpowiedziała mu. Nie rozumiem, odpowiedział. Ona go przytuliła i rzekła: i nigdy się nie dowiesz, ale nie martw się to normalne... Później chłopiec spytał swojego Ojca, Dlaczego Mama płacze bez powodu? Wszystkie kobiety płaczą bez powodu. było to wszystko co mógł mu odpowiedzieć. Mały chłopiec urósł i stał się mężczyzną i wciąż nie wiedział dlaczego kobiety płaczą. Nareszcie uklęknął złożył ręce i zapytał: Boże... Dlaczego kobiety płaczą (tak łatwo)? A Bóg mu odpowiedział... Kiedy tworzyłem kobietę postanowiłem ją uczynić wyjątkową. Stworzyłem jej ramiona na tyle silne by mogła dźwigać ciężar całego świata! Dałem jej nadzwyczajną siłę, pozwalającą jej rodzić dzieci jak również znosić odrzucenie, spowodowane czasem przez jej własne dzieci! Dałem jej stanowczość, która pozwala jej na opiekę nad rodziną i przyjaciółmi. Niestraszna jej choroba! Stworzyłem ją wrażliwą, aby kochała wszystkie dzieci, nawet wtedy, gdy jej własne ją bardzo skrzywdzą! Dałem jej siłę, aby opiekowała się swoim mężem mimo jego wad, Zrobiłem ją z żebra swego męża, tak, aby chroniła jego serce! Dałem jej mądrość, aby wiedziała, że dobry mąż nigdy nie skrzywdzi swej żony. Czasem jednak testuje jej siłę i wytrwałość żony w wierze w niego. Synu, na sam koniec Dałem jej również łzę do wypłakania. Jest to jej jedyna słabość! Jeśli kiedyś zobaczysz, że płacze, powiedz jej jak bardzo ją kochasz i jak wiele robi dla innych. I jeśli nawet wciąż płacze, sprawiłeś, że poczuła się o wiele lepiej. Ona jest wyjątkowa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caly w oblokach
cze dziewczynki,ja to tak jak" widmo" pojawiam sie i znikam.pozdrowionka dla wszystkich z okazji nadchodzącej wiosny i niech ona będzie śliczna i kochana jak WY wspaniałe KOBIETY kochające swoich M nawet na odległość milionów kilometrów.a jeśli mogę wyrazić swoje zdanie na temat przyzwyczajania się do dobrych zarobków to czy to tylko my M mamy takie "przyzwyczajenie "albo zwał to jak chciał.swięta ida to rachunek sumienia sobie zróbmy co by kogoś nie potrzebnie nie obwiniać.SORKI ŻE TAK napisałem ale to jakiś mój słabszy dzień dzisiaj nastał.POZDRO DLA WAS I WASZYCH RODZINEK,NIE DAJCIE SIE PRZESILENIU WIOSENNEMU.tu czy tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć 🖐️ a moja córcia idzie dziś do szkoły w piżamie---jakies tam święto dziś tu jest\" dzień czerwonego nosa\"[nie mam pojęcia co to znaczy} no i z tej okazji mają \"piżamowy dzień\"! no to spadam stroić dziewczynkę w tę piżamę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sss_STEFAN_PN_sss
dziewczyny a jak jest rozlaka jak sobie ardzicie z sprawami intymnymi?? zamieracie na ten czas, bawicie sie same, czy macie na boczku pomocnika?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ cały w oblokach nie tylko M się przyzwyczaił do dobrych zarobków ale i ja też i nikogo nie obwiniam bo to była nasza wspólna decyzja .... Kawke poranną zaliczyłam i jadę do urzędu skarbowego oddać pit i przy okazji odwiedzę szwagierkę i jej maleństwo ... pa miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski :) No i filozofa mamy na topiku widzę Boguś jakieś książki przeczytał czy gorszy dzień faktycznie?? Jola w piżamie do szkoły??????Toż to szok normalnie:-D fajnie tak czasem jak się dzieci powygłupiają:-D U mnie też podsypało znów śniegu---gdzie ta wiosna ja się pytam???Dziecko mi zdało wreszcie jedną katechezę ,ale gdzie to do końca ?Strach się bać ...albo olać i się nie przejmować---tylko jak się nie przejmować jak dzieciak cały rozdygotany przed lekcją???Oby do maja:-D Bezsenność mnie ostatnio jakaś dopadła,kurde nie śpię do drugiej trzeciej w nocy ,piorę,składam szmatki co by czas zleciał szybciej,potem szybkie spanie do 6 znów na nogach.Ale to ma też te lepszą stronę,brzuszek spadł i kilka kilo w tył:-P,tylko na dłuższą metę to tak nie da rady niestety. Nie marudzę już, spadam posprzątać bo meksyk u mnie dziś Wczoraj była koleżanka z dzieciakami i dobrze się bawiły---a to znaczy ....wiadomo co ;) Ania a to o tej kobiecie świetnackie normalnie,podobne do mojego opisu na NK:). Justa co tam u ciebie kobietko?Za pracami polowymi ci się stęskniło:-P? Ahahaha Stefan jest bezbłędny:-D:-D.No oczywiście że tak jak niedźwiadki zasypiają na zimę, tak my zastygamy na ten czas co M nie ma.....wiesz po paru miesiącach to PRAWIE jak z dziewicą jest:-P Głupoty już wypisuję to lepiej naprawdę sobie pójdę ,bo tu jeszcze co walne i wtedy to będzie chryja na maksa :-O 😘🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sss_STEFAN_PN_sss
no rozumiem, ale prawda taka, ze kazda kobieta ma dni w ktorych juz wytrzyma cnie moze, a faceta nie ma... potraficie tak latwo sie odlaczyc i o tym nie myslec??? Przeciez wy takie wyposzczone, z enie wierze ze nie macie ochoty... albo chociaz popatrzec na jakiegos super przystojniaka w sklepie a w domku rozmarzenie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi hi a to bobre, stefan wie że czasami nie może kobieta wytrzymać!!!a skąd wiesz??? czyżbyś bywał też kobietą czasami???? z tymi piżamami to faktycznie smiesznie, bo nauczycielki oczywiśćcie tez tak ustrojone są!!! mówię wam---świetny widok był rano..........:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caly w oblokach
sieeeeeemanko dla wszystkich pooooooozytywnie zakręconych w dzień czerwonego nosa,my go nazywamy dzień żula,przed chwilką wróciłem z pracy po 15 godzinkach i czuje się jak koń po westernie.ukradłem komuś neta w hotelu i jestem z tego powodu"caly w oblokach".sprawy partnersko-finansowe sie wyjaśniły to dobrze i dziękuje.książki Kasiu to tylko komiksy albo horrory i to po nich takie durnoty przychodzą do głowy,hihihi.w ogóle to jestescie zajefajne babki.spadam sie sprysznicować,jutro oddanie sklepu toć trza jakoś sie zaprezentować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko ludziki:-D A mnie się wcale nie otwiera stronka Ania ratunku opowiedz choć co tam jest;) Jola ja to bym chciała parę osób w piżamkach zobaczyć:-P--to by była zabawa hahaha.A tak z ciekawości to te piżamy to jakie kolwiek mogły być???Czy są jakieś zasady:-P? Boguś serdelku jaką miałeś wczoraj piżamkę w robocie???zbym ja nie musiała awantury zrobić w ty królestwie angolskim---no bo co to kurde znaczy żeby mojego osobistego kochasia babiszonki oglądały w piżamach...........najgorsze to to że ON NIE LUBI PIŻAM:-P i co wtedy?????Jolcia ty mi tu opisz co wtedy:-P:-P Dobra koniec żartów,lece do roboty bo sobota zleci a ja nic nie zrobie:-O Aaaaaa jeszcze do Stefcia---skąd ty taki poinformowany jesteś chłopaku??Jakbyś poczytał kilka stronek do tyłu to byś wiedział jak to sie robi na odległość:-P Buziaki dla Was😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ A ja mam już po robocie :) teraz należy się kawka ..... Faktycznie fajna sprawa z tymi piżamkami :D Ania podaj na której stronce jest Niunia to ją odszukam i zagłosuję bo za nic nie chce ruszyć mi do przodu ta stronka, bo chyba o to chodzi żeby zagłosować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o popatrzcie jaka Justa oglądaniem w piżamach zaciekawiona.....hihi to jest taka akcja , podobna troche do naszej orkiestry świątecznej pomocy. chodzi o to żeby było smiesznie, zabawnie, niektóre szkoły idą w piżamach, inne śmiesznie przebierają-clowny czy coś, jeszcze inne malują nosy na czerwono---chodzi o to żeby nazbierać kasy na potrzebujące dzieci w afryce np. w tel też był jakiś show podobno, ale nie oglądałam.... tak to mniej więcej wygląda a ja tez nie mogłam dostać się na tę stronkę Ani....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Miłego popołudnia 👄 miałam inne palny na dziś a wyszły całkiem inne i weź tu sobie coś zaplanuj :p 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewuszki :) Justynko czemu na iglam??? Przegapilam cos czy co??? :) Kasienko Jolunia Arletko jak tam u Was??? U mnie wiosenne przesilenie nadal trwa, wczoraj slonko piekna wiosenka a dzis piekna jesien, wieje...deszczyk pada, i szaro i buro i ponuro... A link owszem byl do zaglosowania na niunie, ale raczej misia nie wygra bo tam juz tyle glosow na inne dzieciaczki wiec pozostaje mi nawiedzic sklepik za misiem :D Buziakusie cieplusie, ja odliczam ostatnie tygodnie do przylotu M...kurcze tak jakos jeszcze dlugo a niby krotko...ale juz niedlugo bedzie trzeba porzadki przed swiateczne zaczac to moze jakos to zleci.. :D buziaczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Justa co to za szpilki u ciebie??? Jolcia to co tak zamilkła???AAaaaa ja mówilam co by się nie przechadzać tych piżamach po zakupy bo dupsko zmarznie....ale po co słuchać Kaśki:-P Arletka też cosik nam tu się nie udziela ostatnio Ania za to napisała:-D,a na której to stronce Twoja ślicznotka jest?My bedziemy głosować ze dwadzieścia razy na dobę---a co hehe.Ze przesilenie u ciebie słonko ,heh u mnie też kurde a jeszcze ten ksiądz mnie dołuje totalnie,nie wiem jak ditrwam do 3 maja to mnie już nic nie ruszy---trza mnie bedzie dobić kiedy :-D spadam pogadać z chłopem i spać.A tak w ogóle to nawet i jemu się dostaje niestety czasem ---i też przez nerwy moje skołatane buziaki dla Was babeczki i pisać pisać pisać😘🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ, a ja smutnawo pisze... oj Kasiu ja wiem ze tym naszym chlopom nieraz sie cos brzydkiego skapnie...ale ja to juz mam dzis swojego dosc...poklocilismy sie, powod: bo ja bylam smutna. W temacie mezus zdarzyl rozwinac wszystkie tematy tylko nie takie co by mnie wsparly, a przeciwnie zdolowalu do maximum...i jak zawsze uciekl, powiedzial w polowie rozmowy NARAZIE,PA i zadowolony pewnie czeka ze ja wyciagne do niego reke, jak to zawsze bylo...no wlasnie bylo...bo teraz mi sie nie usmiecha...nie wiem moze ja sie myle ale w malzenstwie to chyba trzeba sie wspierac, probowac siebie zrozumiec...prawda??? pozostaje mi tylko poducha i pudelko chusteczek... ;( milego wtorku Dziopki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×