Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

Jooooooo chcę loda:-D Matko deska żelazko i horror:-O Ja UWIELBIAM HORRORY:-D Jolcia tyś zdrowa----oszukiwacz oszukiwacz:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam zdrowa zaraz--chodzę jakoś, żyć będę raczej... dostałam się do Asiorki, fotki luknęłam....ładnie tam u ciebie..... ciekawe co też nasza Justa porabia...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam zdrowa zaraz--chodzę jakoś, żyć będę raczej... dostałam się do Asiorki, fotki luknęłam....ładnie tam u ciebie..... ciekawe co też nasza Justa porabia...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi hi pewnie tak!!! spadam babki , potem zajrzę, mam coś ważnego do zrobienia, zreszta net coś mi chodzi jak żółw, normalnie cierpliworacę do niego dziś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki:) widzę,że tu bardzo wesoło:) ja nie dawno wróciłam ze spaceru z synkiem,byliśmy baby w piasku robić;) teraz sobie słodko śpi a ja mogę zająć się sprzątaniem. Oby tylko pogoda się nie spieprzyła dobitnie mówiąc bo od rana było tak fajnie,świeciło słonko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeeeeeeeee laski, a Wy gdzie polazly,ja rozumiem wazniejsze sprawy itp, ale bez przesaddddddddddddyyyyyyyyyyyyy no :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i śpią zarazy jakieś:-P Mnie się wydaje że ja was tutaj utemperuję odpowiednio pod nieobecność Justyny. Coście cały dzień robiły hyyyy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padam na pyszczek a Ty Kasiczko mnie chcesz jeszcze temperowac... toć to Hetera z Ciebie :P:P:P:P Ja jak zwykle szuru buru, a ta generalka wlasnie dla zabicia czasu zeby szybciej zlecialy dni oczekiwania na M :D a jeszcze tydzien :D wiec jeszcze jutro poszuram w piatek wypieknie bum buma no i sie biore za upiekszanie siebie, hehe... Milych senkow Babiszonki... A tak na marginesie to KASICA a Ty co dzis robilac, hy??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak właściwie to..........yyyyyyyyyy .........no wiesz robiłam co mogłam:-P Kurde lenia mam jak cholera i już chce żeby był 1 lipiec Spokojnej nocki dziewczynki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy kładą się spać a ja dopiero do Was zajrzałam,no cóż wygląda na to,że nie pozostaje mi nic innego jak tylko życzyć Wam dziewczynki dobrej i spokojnej nocy. A u mnie nie najgorzej jak na razie. Pogoda dopisała więc byłam z syniem na spacerku razem z koleżanką i jej córcią. Posprzątałam w domku i nawet poprasowałam.Dzień zaliczę do udanych;) Dobranoc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana! wy po nocach piszecie, a ja z ranka!!! niestety, jak M jest w domku po ;poł, to ja już nie mam dostępu do kompa, bo albo on, albo córcia....dla mnie miejsca brak! ale za to w dzień mam wolny, więc nadrabiam... u mnie słońce świeci, jest dobrze.... zaraz szkoła, zakupy, obiad...ech dzień jak co dzień....kiedy te wakacje wreszcie??? jeszcze miesiąc czekania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:-D U mnie lato na całego,jutro rozdanie świadectw i finał---czas na odpoczynek,koniec zrywania się skoro świt:-D Słonko mi świeci ,przy kosiarze człowiek by się opalił a tu doopa---skóra mi złazi z ramion po ostatnim koszeniu i strach się pokazywać na słońce:-O Za to nadrabiam dziś zaległości nic nierobienia przez ostatnie dni :-P Kurde kiedyś trzeba nie? Zajrzę tu potem i SPRAWDZĘ kto się pojawił.Od NIEOBECNYCH wyciągnę odpowiednie konsekwencje:-P-----boicie się nie:-P----no to dobrze:-D Na razie uciekam i do potem robaczki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki:) !! Ponieważ Kasieńka będzie sprawdzała obecność;) Więc ja Angelika melduję się,że jestem obecna:D ! U mnie dziś pogoda dziwna,wieje wiatr i niby chłodny,ale jest na dworze ciepło i słońce nawet tak jakby się próbowało wygrzebać za chmurek a nie daje rady:( Synio śpi a ja ma trochę wolnego czasu,może mój M zadzwoni?? To sobie chwilę pogadamy,no a potem trzeba się za domowe porządki trochę wziąć:) bo samo się nie zrobi. Miłego południa i popołudnia dziewczynki życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie chmury okropne...pewnie padac będzie... a synuś liczył na zabawę w ogrodzie w piaskownicy, ja nawet przytargałam worek piasku ze sklepu, bo tu nakopać nie ma gdzie, za to można kupić pakowany hi hi zobaczymy, jak się rozjaśni to skoczymy do tego ogrodu.... a w domu nic nie zrobione----nie chce mi się!!! A CO???!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gapiszonku przypomniało mi się..... wyczytałam gdzieś że tu nie wypada ubrać czarnej sukni na wesele, mam nadzieję że przygotowałaś jakąś kolorową sobie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No toś mi powiedziała kobieto:-O Wszystkie jakie mam to CZARNE,albo czarne z czymś tam RATUNKU BO PADNĘ TU ZA CHWILĘ NIE CIERPIĘ KUPOWAĆ SUKIENEK!!!!!!!!!!!!!Dżinsy to co innego\":-D. Dam radę cosik wykupię ,bo jak mam obciach chłopu zrobić----toć to się nie godzi:-P Na chwilę obecną mam wszystko zrobione i luzik:) A wy co porabiacie? Pawlakowa laska chcesz se przewalić u mnie???Co się nic nie odzywasz hyyyy???Może cię wciągło co do telewizorni jak żeś wczoraj horrora oglądała,ale byłaś z żelazkiem to choć po kablu by cię chłop znalazł[[jakby szukał w ogóle hehehe]] Reszta gdzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te ,nie bedzie taka mundra co :p:D 🖐️ u mnie dzis goraco,a mial deszcz padac,jak zwykle pewnie na weekend bedzie lalo 😠 u nas zakonczenie roku 29.06, w tym tyg dzieciaki maja egzaminy-jeszcze jutro a w polskiej szkole 24.06 gnamy po swiadectwo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×