Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

Gość matussiu
Wieczór spokojny,po południe też. Odzwiedziłam teściów bo przecież dzisiaj dzień Ojca. Byłam z syniem na spacerku,pogoda dopisała. I wszystko jakoś toczy się pomału do przodu. Tylko brakuje mi M tego co był między nami zanim wyjechał....już chyba się pogodziłam z tym,że moje życie będzie wyglądać tak jak wygląda,na razie go nie zmieniam,czekam co wyniknie co przyniesie kolejny dzień,ładuję bateryjki bo będą mi jeszcze potrzebne. Mój M chce przyjechać w październiku na urodziny synka, zobaczymy czy tak faktycznie będzie?Nawet myśli o Świętach,że może my przylecimy do niego jak się jemu nie uda...plany piękne a zobaczymy czy zostaną zrealizowane ?? Miłego wieczoru dziewczynki Wam życzę:)dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w moim pseudo pomyliłam literki : d ot dlatego jestem na pomarańczowo,ale to wciąż ja Angelika ;) buziam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie po co napisać co ciekawego,lepiej zaglądać czy kto co dodał czy nie:-P Choram kurwa maćZnowu mam zapalenie ucha,byłam dziś u dodktorka,dał mega mocarny antybiotyk,krople,maści i ma do środy przejść----jak nie to się chyba załamie normalnie Poza tym to burzę taką miałam w nocy że armagedon ,dziś niby słonko wyszło ale ciul wie co bedzie wieczorkiem:-O Spadam ,ale jak nikt tu nic nie napisze to się zdenerwuje nie na żarty:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kasiu-zdrówka!!!! lecz się szybko, bo B niebawem zjedzie i co??? spadam kolację gotować dzieciaczkom... a-ha-- u mnie lato cudne i upalne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasieńko kochana zdrowiej jak najszybciej!!!!:) Dużo,dużo zdrówka Tobie życzę:) Będzie OK zobaczysz;) U mnie dziś spokojnie, powiedziałabym,że nawet leniwie... nigdzie dzisiaj nie byliśmy z syniem bo cały dzień padał deszcz:( smutna pogoda,zaszyliśmy się więc w domku. Dzwonił dzisiaj do mnie mój M i nawet ta rozmowa była spoko. Już planuje urlop na październik,żeby przylecieć do Polski. Sama nie wiem czy się cieszyć czy przejść koło tego normalnie a może płakać??... Cieszę się bo będziemy razem w urodzinki synka,ale z drugiej strony jak jest taka napięta atmosfera między wszystkimi to nie wiem czy to jest dobry pomysł, a no i teraz gdy udało mi się już osiągnąć spokój znów to wszystko szlak trafi! Gdy tak parzę na małego to widzę,że tęskni.. woła tati tati a tatusia jak nie ma tak nie ma. Wszyscy mają radochę bo mały woła tatę ale nie widzą tego, że dziecku jest ciężko.Może i jest mały i nie wiele rozumie,ale czuje jak każdy...w głębi serca mam nadzieję,że będzie dobrze. Wieczór,za oknami ciemno i tylko słyszę jak krople deszczu pukają cicho o parapet...spokojnie jest,cicho jest można kłaść się do łóżek..dobranoc kolorowych snów życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewuszki meldować się tu szybciutko:-D U mnie po staremu ucho jak bolało tak boli,pogoda nie pewna,robota skończona na dziś ,kawkę popijam i ZAPRASZAM:-D A co u was ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, jestem.... u mnie nadal śliczna pogoda!!! Zdrowiej Kasiu szybciutko,!!! a teraz kawkę wypiłam, i lece po małą do szkoły.....rany, kiedy te wakacje wreszcie będą...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ nasmaruj ucho na zewnatrz mascia kamforowa lub atecortinem,ale pewnie lekarz Ci dal jakies tablety ;-) no u mnie polska szkola zakonczyla dzialalnosc w srode :p, a belgijska w poniedzialek zobaczymy jak tam po egzaminach ;-) pogoda superowa bo goracoooooooooooo jak nie wiem mata 🌼:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooo to tylko u mnie wakacje tak późno.....jeszcze miesiąc.... ale za to mam lato upalne!!! i mam nadzieję że jak przylecę do pl w sierpniu, to lato zawita u was akurat... po buziaku dla kazdej!!!😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jade z mala 12.07 do PL i wracam 18-tego, a mala zostaje na cale wakacje u babci i cioci, a pozniej pod koniec sierpnia pojedziemy po nia samochodem razem z moim tygrysem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wreszcie coś sie dzieje ,a ja .....pospałam dziś ...kurde dopiero wstałam ,zrobiłam kolacyjkę dzieciakom i co ja bede w nocy robić:-O Tablety dał---nawet jest jakby leiej od południa---albo se już wmawiam:-P.Zobaczymy. W sierpniu ma być trochę lata to Jolcia ci się fuksnie:-P,mam nadzieję że to lato nie ucieknie do lipca z Angolii. 12.7 to ja wracam do domu sama, bez tygrysa,bez znajomości języka,jak mnie co nie wpierdoli po drodze to będę żyć:-D i do was napisze :-D A teraz opowiadac jak minął dzień???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co bez znajomosci jezyka bo nie zatrybilam :p, ja tez francuskiego nie znam,noooooooooooo :D niby znam ale to nie taki jak trzeba buahahhaha ;-), a gadam po ang tu jak juz musze a dzien jak co dzien, jeszcze slonce swieci, ostatnio ok 22h zachodzi dopiero, robota,pranie,gotowanie i sruuuuuuuuuu po dniu jeszcze mnie zwierzaki moje wnerwiaja wrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki!!!:) Widzę,że nas tu trochę ubyło,szkoda:( a właśnie safariii women widzę,że nas zostawiłaś na dobre.Oj nie dobrze!!! U mnie dziś ciepło,słoneczko świeciło, lekki wiaterek powiewał i tylko trochę za duszno było,ale OK pogoda dopisała i to się liczy:) Dzisiaj mój M wysłał mi smska,że przylatuje do Polski na 3 tygodnie w październiku cieszę się bo synek będzie miłą rodzinkę w komplecie. Szkoda tylko,że ten sms był kierowany tylko do niego a nie do nas,takie smutne to wszystko:( ale ja się nie dam! Mam nadzieję,że to wszystko minie.... Miłego wieczoru kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franc jakiś z tej Asicy naszej:-P.Pospałam w dzień i spać nie mogę,jutro z rana lecę na szczepienie z dzieciakami[właściwie to już dziś :-O],w sobotę imprezka u bratowej,w niedzielę u teściowej,w poniedziałek do fryzjera to dni zlecą:-D Coś z językiem nie zakumała ziajoku:-P???Noooo sama na lotnisku ani be ani me po anoglsku[tylko brzydkie słowa :-D]....oto mi chodziło---a ty mi z francuskim wyjeżdżasz.Mądrala, bo chłop u boku to poćwiczy---a starej babie smaka narobiła tylko:-O Jolcia coś ty kobietko taka milcząca hyyyy???? Matusia ty mi powiedz jak do ciebie znajomi gadają co by mi łatwiej było zapamiętać.ok?:-DI jeszcze jedno zwerbujemy cię do nas na NK,tylko namiary jakie nam daj;) Idę może wyduszę z siebie jakie spanie....jak nie to wrócę tu:-D Ania słonko pomachać miałaś....daj chłopu dychnąć z drogi....toć jemu nawet uszu nie odetkało po lądowaniu a ty mu marudzisz i marudzisz,a on bidulek tylko pewnie przytakuje:-D:-D:-D Dobra nic już nie piszę ,bo jakieś głupoty mi w głowie---jeszcze się babeczki poobrażają i będzie dopiero wtedy chryja na maksa:-P Pa do potem laski😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam babki! 🖐️ kasia, nocny marku- nie bądź taka mądra! ja nadal obowiązki szkolne mam , latam w te i z powrotem....to i nabazgrać bardzo nie ma kiedy, bo ciągle coś....ale czytam, zaglądam, pilnuję..hi hi a na lotnisku poradzisz sobie, za ludźmi będziesz szła najwyżej! a teraz spadam na kawkę jakąś, bo pochmurno u nas dzis, i głowa mi pęka normalnie! a-ha, ciekawe jak tam nasza Justa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć lasencje.Ja już w domu po szczepieniu,dzieciaki dzielne,dietkę dziś mamy bo jedno doustne było .Kawe żłopie,ilece obiada kończyć:-P Tak Joluś masz racje za ludźmi pójdę jak baran :-D Asia Mądralo śpita śpita....po drugiej zasnęłam,o 6 już się obudziłam---co za bezsens normalnie,żeby nie pospać jak się może toć to grzech normalnie Co robicie babiszony???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, zostawiłam ci na nk namiary moje, cobysmy się znalazły w tej Angolii!!! a ja lecę dziecko ze szkoły odebrać i będę się weekendować( jeszcze tylko jutro szkoła pol)......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki Jola JUż lece zobaczyć i zapisać :-D Nie mogę się już doczekać Asiorek co rozpuścił się z tego gorąca czy jak:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaaaaaaaa,plama ze mnie zostala, cos mnie reka prawa boli zanosi sie na burzeeeeeeeeeeeeeee i mnie muli jak cholera :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buahahaha a to nie wiedziałam że muli na burzę:-P Może jakie dzidzi się szykuje:-D......w to prędzej uwierzę:-P.U mnie taka burza była wczoraj że normalnie się bałam---katasrofa:-O Gdzie to LATO ja się kurde pytam?????Bo zaczyna mnie to drażnić już z deka!!!! Jola spisałam,znajdę i się pokawkujemy:-D Spać nie mogę jasna dupa!!!!Kawę popijam,papieroska palę i czekam.....aż dzieciaki wstaną.Spadam stąd bo i tak słodko śpicie:-P. Spokojnego dnia dziewuszki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASIA, CZY TY OSZALAŁAŚ????? po nocy ciężkiej poszesz zamiast spać smacznie? co cię taka bezsenność męczy?? a lato u m nie narazie!!!!! pakuj się i przyjeżdżaj, moze się załapiesz jeszcze..... co dziewczynki porabiaja???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie bylby to Gaaaapiszon :p hehehe,poczekaj az mezus przyjedzie wtedy bedziesz cierpiala na bezsennosc ;-) w nocy popadalo ale znow slonce swieci i cieplo :-) milego dnia baby :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam zaraz oszalała:-P,spać kruca nie mogę i tyle a pospałabym chętnie.....tylko jak jak nie da mi się.... Pojechałam po kieckę dziś i kupiłam-----kolejną parę dzinsów....ja piernicze co za oszołom ze mnie,ale przecena była,promocja normalnie portki prawie za darmo:-P:-P A kiecka czarno złota może być???.....Bo taką to mam w szafie:-D Toć ja nie angielka to może nie muszę się dostosowywać:-O Dobra lece do biedrony rodzinke odkarmić :-P Do wieczorka----a może znacie jakiś PRZYZWOITY sposób na bezsenność kobietki???Wyłączając wszelkie języki francuskie i jakie tam jeszcze Wam do głowy wpadną:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi pewnie może być i złotawa! akurat przechodziłam dziś obok tego urzędu gdzie sluby dają, akurat fotografowali się przed budynkiem w ogrodzie---od razu zrobiłam wgląd lekki i faktycznie wszystkie kobitki były w jasnych, kolorowych sukuenkach, w kwiatki różne, ciapki...ale dziewczyny żebyście widziały te kapelusze!!!!! myślałam że ducha wyzionę---normalnie Bielicka jak nic!!! ale to chyba raczej reguła nie jest!!! Kasiu jeżeli moge ci coś podpowiedzieć----nie musisz mieć kiecki wcale, tu ubiór elegancki na wesele to jak u nas w niedzielę do kościoła(jak ktoś chodzi oczywiściehi hi)--- w zupełności wystarcza np jakies jasne spodnie z tych \"w kancik\" i fajna bluzeczka \"jedwabna\", może nawet na ramiączkach być---widziałam na własne oczy nie raz tak poubierani są na tych ślubach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poszukaj sobie kompleciku jasnego,ze spodniami na kant do tego bluzeczka wiazana na szyi,widzialam kiedys taki kpl w sklepie u nas ;-) calkiem bosko wygladalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ pobudka!!! Kasiu, kiedy twój M przyjeżdza??? zajrzyj jeszcze do nas.. i pamiętaj że ja czekam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski ,zabieganam jak cholera.Moje słonko dopiero w sierpniu 5 będzie,ale za to ja już w środę lecę do M,i oczywiście zawitam do ciebie:-D Fryzjera dzisiaj zaliczyłam,fryzura jest odlotowa:-P,bieganiny mam trochę i zamieszania bo na to wszystko tata do szpitala poszedł a miał pomagać szwagierce przy dzieciakach.Ale to zaradna pani nauczycielka to da radę....chyba kurde---nie???Ej no powiedzcie że da!!!!Tylko żeby jej się nie odechciało swoich mieć po takiej zaparawie:-P Mam dzieciaki z rodziny do środy czyli moje plus dwa jeszcze----sajgon w domu :-D Lece je ogarnąć trochę.Narazie pa buziole😘 Pawlakowa żyjesz???????????????????????????:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×