Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

Helloł Gwizdam na was :D :p szkoda mi tych wszystkich psiaków bo strzelają z korkowców i psy wariują :o no ale w końcu to odpust raz w roku :) ej Asica dasz radę trzymam kciuki ;) szacun dla ciebie że dajesz radę ;) Jolcia ja mogę ci dać z brzuszka troszkę tłuszczyku ,chciała bym się go pozbyć ,ale za leniwa jestem ,nie mam silnej woli :o może zrzucę go jak pojadę do M więcej sexu będzie :p czy ktoś ma ochotę na kawę czy już piły myszki moje hyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki kochane! Justa jakbym na twoją kawę do 11 czekała to bym zeszła z powodu braku kofeiny i nikotyny :-P,ale drugą zawsze z tobą nawet pod wodą:-P.Coś mi na tym odpuście kupiła hyyyyyy??????? Jolcia to szkoda bars...w takim razie śpie cały dzień i ani doopy nie ruszam----a jakbyście jednak wpadli to wskakuj do mnie do wyrka se tam poplotkujemy:-P.A co do dyndania----to niechby dyndało ale tam gdzie trza a nie tam gdzie mi przeszkadza:-D Asia normalnie nie wiem jak ty to robisz.....ale podziwiam ,nie pitol że nie masz silnej woli....ja bym chyba w więzieniu i to bez widzeń dietę jaką dokończyła:-OA ty już tyle kilosów w plecy noooooo SZACUN LASKA :-D To kolorowych dziubaski😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej no Asia jak ty to robisz hyyy no coraz piękniejsza jesteś ;) chyba już styknie odchudzania co ? zaglądnijcie na pocztę.... temat ,,Asia 8kg mniej ,, Nic ci Kasik nie kupiłam na odpuście :) Łepetyna coś mi nawala wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OMG Asica, ales cieniutka teraz...niedługo będziesz kamienie nosić w kieszeniach jak wiatr wieje jak ja! No no jakaś dietka mocno skuteczna... U mnie znów pochmurno, normalnie nic mi się nie chce od tej pogody, a jeszcze tyle spraw mam do załatwienia w tym tyg. Muszę iść do szkoły zapłacić za kolejny rok, zapisać dzieciaki do dentysty, no i pilnować kiedy otworzą sekretariat w podstawówce obok nas, to może zapytam o miejsce dla mojej córci...3majcie kciuki, zeby sie znalazło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć moje miłe :D ale poskrobałyście :D aż miło poczytać :) Justa już w Polsce .. i wreszcie decyzja podjęta :D gratki Kochana i wreszcie razem :D teraz tylko francuski podłap troszku.. Bardzo sie cieszę, a o kontakt między tatą a synem to się nie martw, wszystko wróci do normy :) Kasiu a jak tam u Ciebie?? jeszcze w Angolii?? nie wiem czemu ale jakoś nie dostałam fotek Asi zatem plizzzzzzzz prześlijcie mi też :) a Justa no fotki super, a to nad wodą... mmm bajka :D u mnie po staremu.. krótkie wczasy zleciały nie wiadomo kiedy :( powrót do rzeczywistości i powoli szykujemy się do przedszkola.. jakieś zakupki i tego typu rzeczy.. w sobotę ślubik szwagra i małe przyjątko.. ale najchętniej bym nie szła bo stosunki z teściową się popsuły.. ale co zrobić... jak mus to mus.. no i koniec lata .. za pasem wrzesień, później październik i moja księżniczka już ma roczek.. echh jak to leci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej też mam pochmurno tak ni jak ,wczoraj burze i wichry u mnie przeszły wrrrr. Olcia już masz na poczcie fotki ;) a ty na wczasach byłaś , jakoś nic mi o tym nie wiadomo było. Kawa stoi jak by kto był chętny !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie gorączka jak ktoś chce to mogę oddać trochę słońca bo dziś u mnie galancie przypieka :( a te upały już mnie tak zmęczyły.... ok,, zaraz sprawdze, dzięki J :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja Wam dziewczynki tych upałów zazdroszczę, pojęcia nie macie. Pierwszy raz w te wakacje żałowałam że nie pojechałam do Polski...ale u mnie tez właśnie sie przejaśnia to może jeszcze będzie lato dzisiaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobitki . skrobne później troszke bom zabiegana jak cholera. Justa ja też chcę fotki całuski dla każdej dziewczynki pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozpadało się Nic ta nauka nie wchodzi mi do łba :o:o:o Imienniczko wysłałam ;) jak ktoś jeszcze nie dostał a sobie życzy to krzyczeć !!! miłych senków myszki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i u mnie się popsuło, ale to jakoś mi nie przeszkadza .. kolorowych i do juterka... papatki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, i jak tam się spało?? i już po kawce czy któraś się ze mną napije, co? Justyna to chyba wczoraj padłaś jak nic nie skrobnęłaś.. czekam na relacje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej , Olcia cholerko ty jedna :D (gg) Ja dopiero teraz zaglądam do was ,a tu co widzę!!! cholera nic nie widzę tylko Olcię !!!!! ja se Byłam na korkach i zakupach przy okazji ,ej macie już pokupowane wszystko do szkoły ? ja jeszcze nie . Miłych snów 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ Justa jak idzie francuski, chyba nieźle bo jakos często na te lekcje łazisz... Ja do szkoły mam juz wszystko, tzn mundurek, więcej nie potrzebuje! hahaha A teraz dopijam kawke i lecę na miasto, bo mam jeszcze pare spraw, a nie chce mi sie iśc ....ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze, no ja dziś idę na zakupki raczej przedszkolne, a nie szkolne.. jeszcze troszkę muszę poczekać.. no a wczoraj to niestety sama kawusie musiałam sobie wychlipać.. na ale jak obowiązki wzywają to nie ma wyboru. Justa od razu cholero... piękne zdjęcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) a u nas OK mały o niczym innym nie gada tylko o tym kiedy do taty poleci, oboje już nie możemy się doczekać. Martwię się tylko czy faktycznie polecimy bo mąż ma ostatnio "schody w pracy" i nie wie jak to dalej będzie...ale jestem dobrej myśli i wierze,że wszystko zakończy się pomyślnie. Ogólnie się ochłodziło no i brakuję troszkę tego słonka. A ja no cóż mały właśnie zasnął więc zmykam do łazieneczki ;) Dziewczynki moje cieszę ,się że i u was układa wszystkiego dobrego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stukałam, pukałam i później neta nie miałam.. :O zatem dziewczynki teraz to pewnie leżycie w łóżeczkach i nic tylko różowiutkich senków Wam życzę.. :) do juterka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *akloj*
🖐️ Jakoś net nam wysiadł i długo nie było, ale juz dobrze. Jak tam dziewczynki zakupki szkolne ? Udały się? Justa jak nauka? Kasia dzis miała wyjeżdżać, miłej podróży!!! Dziewczynki, co tak cicho siedzicie? U na własnie się zaczął ostatni tydzień wakacji, a ja juz powoli wpadam w rozpacz, bo niedługo zacznie sie znów to nieszczęsne łażenie kilometrowe ...rany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!!! Jestem taka szczęśliwa bo lecimy z syniem do męża :) w pracy wszystko dobrze także tylko zostało już odliczanie dni do wylotu...jeszcze tylko dwa tygodnie i będziemy razem. Ogólnie u nas wszystko dobrze,tylko z pogodą cosik nie bardzo bo chłodno się zrobiło i popaduje:/ ale ogólnie nie ma co narzekać :) buziam Was moje kochane i zmykam..mały już mój śpi więc mam trochę czasu dla siebie wyłącznie moje SPA na mnie czeka ...moja łazieneczka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć babki kurde mało mam czasu na ploteczki z wami ,pomagam rodzicom w tytoniu i w między czasie się uczę . A jeszcze piszę z M na gg i gadam na skype jak misior złapie zasięg :) Jolcia jakoś tam mi idzie ,słówka ok ale najgorsza ta gramatyka :o Angela oj jak fajnie że jedziecie do M już nie możesz sie pewnie robaczku doczekać ;) Kasia odpoczywa pewnie po przyjeździe ;) A Asiczka co tam porabia hyyy Olcia stukała pukała i przestała :p A jutro jadę na konsultację do dentysty będę miała leczone zębale pod narkozą ,innej opcji u mnie nie ma . Pa idę się pouczyć ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️robaczki u nas szalony weekend byl,mala w drodze z PL od piatku,dotarla z moja siostra cala ;) po 28h jazdy,matkooooooooo i corkooooooooooo w piatek odebralismy lozko do sypialni (jak skoncze sypialnie posle foty do Justy hehehe -mojej asystentki :p),w niedziele malej urodziny byly a dzis tatuska ;-),takze mam 2 panny UPARTE w chacie a dzis mi R robil plukanie ucha,zatkalo sie normalnie,ale udalo sie slysze no,to ci doktorek,szkoda ze nie ma obcykanych innych specjalnosci hehehehehehehehe no i szkola od srody,echhhhhhhhhhhh Justa ty tam ucz sie tego franca ,ucz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam... heh tak weszłam na stronke moze mi pomożecie w moim problemie i doradzicie co nieco.... mój mąż wyjechał do pracy za granice... obiecywał ze zjedzie za miesiąc.... powiedział ze zostanie jeszcze dwa tyg znowu nie zjechał... znowu ze za dwa tygodnie i znowu.....i tak to ciągnie.... już teraz tam jest 6 miesięcy.. i ciągle słysze to samo... ciągle ze wruci za dwa tygodnie.... miał prace na umowe.. stwierdził ze firma poniosła kryzys... i posedł do pracy na czarno potem sie dowiedziałam ze firma istnieje... nie zarabia tam od samego początku kokosów... teraz po 5 tygodniach mi przysłał 450zł predzej na miesiąc mi przysyłał też małe pieniądze góra 700-800zł heh nie trzyma go zadna umowa wiec mógłby zjechać twierdzi ze chce zarobić mamy dwuletnie dziecko... heh niewiem co myśleć mniewiem co sądzić prosze o szczere odpowiedzi ale naprawde szczere... w środku zacze łam czuć pustke tak jakbym za niczym jużn ie czekała moje uczucia zaczeły gasnąc ... niewiem dla czego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam... heh tak weszłam na stronke moze mi pomożecie w moim problemie i doradzicie co nieco.... mój mąż wyjechał do pracy za granice... obiecywał ze zjedzie za miesiąc.... powiedział ze zostanie jeszcze dwa tyg znowu nie zjechał... znowu ze za dwa tygodnie i znowu.....i tak to ciągnie.... już teraz tam jest 6 miesięcy.. i ciągle słysze to samo... ciągle ze wruci za dwa tygodnie.... miał prace na umowe.. stwierdził ze firma poniosła kryzys... i posedł do pracy na czarno potem sie dowiedziałam ze firma istnieje... nie zarabia tam od samego początku kokosów... teraz po 5 tygodniach mi przysłał 450zł predzej na miesiąc mi przysyłał też małe pieniądze góra 700-800zł heh nie trzyma go zadna umow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Itam<<<
Dziewczyny! Naprawde podziwiam was za zaufanie jakim darzycie waszych partnerow za granica. Ja bym tak nie potrafila, sama jestem z gosciem ktory po wyjezdzie za granice zdradzil swoja wieloletnia partnerke (nie, nie ze mna, bo mnie poznal 5 lat pozniej), a obiecywal ze jej nie zdradzi...niestety faceci glupieja, sa samotni (ja ichnie bronie, Bo zostajace kobiety tez sa w nieciekawej sytuacji) no i Ida w ramiona innej... Wiec pytam, z kad w was tyle cierpliwosci i zaufania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×