Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

Witam🖐️ Justa, mam nadzieje że wam sie uda mimo tych przeciwności... Fajnie że znalazł się wreszcie ktos kto Wam pomoze, zawsze to cos na poczatek. U mnie bez zmian, zyje się powoli. Za 2 tyg tydz wolnego w szkołach to moze uda nam się pojechać na kilka dni do Polski, ale to jeszcze nic pewnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema baby Ja chora od świąt ledwo zipie już,głucham jak pień ,smaku brak,zapach też umknął mi gdziesik .Kończe czwarty antybiotyk i tak chuj z tego !!! Poza tym po staremu wszystko.... Justa trzymam kciuki żeby wszystko poszło jak trzeba kochana. Jolcia ja też chce tydzień wolnego........a tu dupa trza dociągnąć do czerwca jakos... Asica ciebie to już pół nie ma!!!!!!!!! Koniec z tymi fitnessami bo cię chłop będzie szukał w wyrku jeszcze chwila!!! Leje u mnie na całego dziś,lecę kończyć obiad potem zebranie w szkole....strach się bać. Pa pa laski do potem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka,zlazlam z wyra i kafke siorbie chce ktora ?;) cosik mnie leb boli,w ogole to mam wrazenie ze jakas alergia mnie lapie,co za czort kaska do tej polowy to jeszcze daleko hehehhe,po 1 m-cu fitnessu i diecie -stosuje tez dukana ale nie tak dokladnie postawilam na proteiny i warzywa ryby kurczak i wolowina no owoce, wiec po miesiacu zeszlo mi 2kg, teraz sie nie wazylam a juz za tydzien bedzie ok 2 m-ce jak chodze, ale widze ze inaczej ten smalec moj wyglada-miesnie sie robia ;), chcialabym dobic do 68kg -chcialabym ;) Justa jak tam ;pakujesz sie ;) Jola a z jakiej okazji u was znowu ferie? u nas tylko do wakacji dotrwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ Witam szanowne panie😘 No mamy jeszcze teraz tydzień wolnego, w srodku kazdego semestru jest tydz wolnego. Mamy tu 3 semestry: 1- jesienny - wrzesień-grudzień i pod koniec pazdziernika tydz. ferii 2 zimowy- stycze ń- kwiecień przełom luty/marzec ferie tydzień 3 letni maj -lipiec , koniec maja ok tydz wolnego Pomiedzy semestrami zawsze ok 2 tyg wolnego, popada na Boże Narodzenie i Wielkanoc. Tylko że na wakacje musimy sobie poczekać, zaczynaja sie 22 lipca. No i potem wakacji tylko lekko ponad miesiąc bo juz na poczatku września normalnie do szkoły. Także nie zazdroście dziewczyny, bo wy bedziecie grzać tyłki na plażach, a my nadal do szkoły popylać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Asiorek ty dospać nie możesz , ja nie dawno wstałam to dopiero kawę żłopam :) to ładnie chudniesz ,ciekawe czego zasługa czy ćwiczeń czy dietki a może i tego i tego ;) pytasz się czy już się pakuje ,nie tak prędko zacznę się pakować z tego wychodzi , facet się nie odezwał M wczoraj dzwonił do niego to nie odbiera telefonów spróbuję w poniedziałek jeszcze, jak sie facio nie odezwie to nie pozostaje nic jak tej babie zapłacić ,no kuźwa nie poddamy się za huja pana !!!!!!!!!!!!!!!!!! do czwartku musi sie coś ruszyć ,bo M przyjeżdża to by wziął zaraz papiery co tam potrzeba . Jolcia no nie zazdroszczę ,tylko tego wolnego w ciągu roku :) ale końca roku szkolnego już nie :) Kasia i jak tam po wywiadówce kasiorki zostawiłaś szkole hyyy a czego to ty tak chorujesz tyle czasu :o U mnie słoneczko daje po ślepiach ,fajnie ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez zostalam sama
i siedze na kafe w wolnych chwilach jak dzieci spia, albo w przedszkolu. na pinkovo.pl tez przesiaduje ostatnio, mozna sie posmiac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa, a tam tylko jeden tlumacz jest, dawaj namiar mi gdzie twoj dokladnie jest w jakim miescie ,poszperam moze znajde innego tlumacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To poszperaj jak ci się chce ;) w Eeklo albo Gent jak byś kogoś znalazła w Gęcie to git ,z braku laku i Eeklo może być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszperam Justa ani mi sie wazcie placic te 500e jakiej mendzie co zeruje na pracy innych ,niech twoj ja zapyta czy ona mu rachunek wystawi na te 500e heheheheh szkoda ze wczesniej to nie wyszlo moj byl tydzien na wolnym przed swietami podjechalby i zalatwiliby chociaz szkole mam do was prosbe,zapytajcie swoje dzieci jakie pytania zadalyby odnosnie rysi, moja ma prezentacje w szkole i oprocz omowienia zycia rysi itp beda pytania od klasy ,pytam ja sama ale wiadomo 10-latki mysla inaczej wiec i pytania moga byc inne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dzięki Aśka ;) no szkoda widzisz że prędzej się nie zgadalim ,a o co chodzi z tym rachunkiem czy by wystawiła ? Jak tylko młody wróci z ploądrów to się go zapytam o Rysia i jeszcze innych kolegów młodego jak przyjdą do niego później ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz Eastwards Nieuwbrugkaai 98 B-9000 Gent Tel.: +32 9 265 05 60 e-mail: eastwards@opening-markets.com Agnieszka Stefanienko: + 32 9 265 05 61 tylko wam potrzeba po niderlandzku czy francusku? i drugi chyba gada po polsku bo pisze tak chociaz to nie Polka GREET PAUWELIJN Bedigd vertaler/tolk Pools-Nederlands e.o. Gediplomeerd gerechtstolk Docente Pools Greet Pauwelijn skype: greet.pauwelijn e-mail: greetpauwelijn@gmail.com Urszula Idzikowska Lucas Munichstraat 40 9000 Gent Belgia Belgia, tel 0032 495 829 080 to co udalo mi sie znalezc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no tak tylko napisalam z tym rachunkiem, wiadomo ze na czarno dorabia tylko dlaczego az 500e,moze by sie wystraszyla malpa deko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko niderlandzki ,oj jak ładnie dziubasku ci poszło ;) jesteś wielka 👄 oni gadają po Polskiemu wszyscy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jedno znalazlam Joanna Urbaniak Contactgegevens: Urbaniak tolk- en vertaaldiensten Sint-Salvatorstraat 8 9000 Gent Belgi Tel: +32 (0)9 223 56 54 of +32 (0)497 92 85 27 E-mail: info@urbaniak.be tak napewno skoro tlumacza ,te ' to Polski ,jedna Flamandka niech zadzwoni i sprobuje przedstawi sytuacje,powie ze nie chce za darmo,zaplaci teraz to szkola najwazniejsza,musialaby zadzwonic do dyrekcji umowic sie na spotkanie i pojsc z twoim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do wszystkich masz telefony, oprocz tej greet cos tam ,tam jest @ i skyp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki robaczku ;) dziś podam M te numery niech dzwoni , jak już się przeprowadzę to chyba się oba dwa napijem za to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepytałam dzieciaków i tak gadali : Dlaczego ryś jest podobny do kota czy ryś umie wspinać sie po drzewach czy ryś szybko biega ile km na godz. przebiegnie czy jego futerko jest miłe w dotyku czy wszystkie rysie mają tyle samo cętek no to tak mnie odpowiedzieli ,może dziewczyny przepytają swoich ;) M w poniedziałek będzie dzwonił do tych babeczek, bo dziś poczta się włącza ,weekend pewnie mają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja córcia chciałaby wiedzieć: 1. Dlaczego ludzie zabijaja rysie i robia tak ze są gatunkiem zagrozonym? 2. Dlaczego młode rysie opuszczaja matkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam odpowiedziec hehehehe ale dokladnie ile km/h biegnie rys to nie znalazlam, wiem tylko ze jest szybki i zwinny ale szybo meczy sie,wiec moze bieg ok 100km/h ale przez niewielki okres czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola ludzie zabijaja rysie dla ich skory i miesa tez,rowniez dlatego ze sa zagrozeniem dla zwierzat hodowlanych,no a czasem dla sportu niestety a rysie opuszczaja matke dlatego ze szukaja wlasnego terytoriumponiewaz rysie nie zyja w stadach zyja osobno,lacza sie tylko na male co nie co ;) raz w roku ;) Justa gadaj no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rys chodzi po drzewach, a nawet plywa choc tego nie lubi, nie maja tyle samo centek, ma geste miekke futro,a podobny do kota jest bo nalezy do rodziny kotowatych,odlosy ma podobne do kota,lazi po drzewach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzieś ty wynalazła te odpowiedzi hyyy facio dzwonił do M miał dwa telefony i na ten co M dzwonił to gdzieś go zostawił ,w poniedziałek jest umówiony z dyrektorem, ja myślałam że to szkoła będzie co będzie przez rok sie uczył języka ,tak jak gadali ,a tu zonk do normalnej szkoły ,tam gdzie jego córki chodzą ,i niby przez wakacje młody ma chodzić i sie uczyć języka, żeby mu było łatwiej . Mieszkanie już ma na oku zanim M przyjedzie do chaty to ma jechać z nim obejrzeć . Tylko że nie w Gęcie tylko w Eeklo bo ma tam znajomości ,kicha bo ta co mam u niej robić to tylko Gent, z poza nie chce do pracy, nie wiem czemu ,toć samochód mam ,to bym jeździła do Getu nie ? toć to 17 km . Może na początek kupie se godziny jak będzie taka możliwość co ? po ile biorą jak sprzedają godziny hyyy No to na razie tyle , resztę po niedzieli jak będę co wiedzieć już . Wy się mata ze mną nie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, dzieki za odpowiedzi hi hi Justa super, ciesze sie że rusza sprawa!!! Szkołą sie nie martw, tu w Anglii dzieci też trafiaja z marszu do szkół bez języka i poprostu się ucza. I dają radę zawsze! Pewnie że jest trudno, ale nastaw go, dużo z nim rozmawiaj, wytłumacz że na początku będzie ciężko, że nie będzie rozumiał, że ciężko będzie mu porozumieć się z dzieciakami, ale da radę powoli...i że napewno będzie szybciej i lepiej mówił od rodziców wkrótce! Trzymam kciukasy!!! Za przeprowadzkę oraz za prezentację rysiową!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa wez nie zalamuj mnie ,ja ci dam kupowac godziny,ty wiesz ile sobie licza za sprzedanie godzin? ok 1000e no zalezy ile h, poza tym ja jestem przeciwna kupowaniu ,noz sie w kieszeni otwiera dostala za darmo a chce odsprzedac no cyrk czysty,nawet sie nie waz bo po dupie dam jak spotkam Justa a moze ona nie wie ze masz auto,no chyba ze taka cwanca ze nie chce zwracac za dojazd do pracy he,jesli tak to niezla zmija,kazde biuro ma obowiazek zaplaty za dojazdy do pracy jesli nie 100% to 75% jest jakas stawka za uzywanie swego auta-zapytam kolezanke bo jezdzi swoim,a to bedzie 17km jak mowisz ,dopytaj w czym rzecz Justa dobrze niech chodzi,nie wiem jak tam,ale u nas na wakacje sa staze tzn jakies zajecia dla dzieci,lekcji nie ma,ale np wyjscia do parku,wyjazd nad morze itp a tu masz spis biur w Gent ,tyle ze nie wiem w jakich polacy pracuja http://www.titres-services-onem.be/fr_entreprisesagreees.asp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upsss sie nie wyswietla w pierwsza rubryke wpisz kod pocztowy Gent ( chyba 9000) a potem nacisnij rechercher i wywali ci caly spis biur TS, napewno w wiekszosci pracuja polacy wiec nie ona jedna jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolci już sie pomieszało z tej mojej babraniny ,to ja nie ja mam przedstawienie rysia tylko Asia :D No wiesz ty co :D nie krzycz na mnie z tymi godzinami ,bo jak czytałam gdzieś tam to większość tak robiła na początku, żeby załapać jakieś godziny, nawet ogłoszenia czytałam kupie ,sprzedam .Więc se tak pomyślałam ,ale za to cenę to ich chyba pojebało :o A ta baba wie że mam samochód ale nie !!!twardo doradzała M żeby w Gecie mieszkać bo ona tylko na terenie Gętu i czeka na mnie jak przyjadę ,niby nie !!!, mówiła M że ma 2 dziewczyny z Eeklo co dojeżdżają ale tylko one, a w Eeklo nie ma sprzątań ,niby od nich z biura jedna tylko pracuje w Eeklo . No poszukam coś w Eklo jakieś ogłoszenia dam czy co, jak już tam będę ,poszukam tego titresu tam . Ale to ma czas najważniejsze ze już się rusza ,szkoła i mieszkanie to na pierwszym miejscu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoj to mi się już pomieszało nie Jolci :D no bo podniecona jestem już tym obrotem spraw ,trza mi wybaczyć :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wynika z tego ze ona nie chce placic za dojazd do pracy taki haczyk i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×