Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

a i jeszcze coś :p padło mi dziś na łeb ,bo będę przestawiać w pokoju znowu,mam dziś bratówkę na noc to trza ją wykorzystać no nie ....nie ma kawy i noclegu za darmo:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo5555
dzięki.już oboje z synkiem zdrowiejemy.ostatnio z M rozmawiałam i może jeszcze ze 2albo 3miesiące i koniec tego wygnania.wraca.tylko ile razy ja to już słyszałam.może tym razem to już naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to fajna wiadomość że zdrowiejecie i M wraca , życzę wam tego z całego serducha żeby tym razem się udało ;) byś musiała wiedzieć ile ja to słyszałam razy ,to sam pan Bóg wie:D a ja się raczę kawką ,dziś mogę pić aż do trzęsiawek:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po czym poznać, że twoja kobieta/twój mężczyzna ma kogoś w sieci: 1. Ostatnio zwykł/a siedzieć nago przed komputerem. 2. Po wylogowaniu się, zawsze pali papierosa. 3. Zaczęła upiększać Twoje stanowisko komputerowe kwiatkami, wstążeczkami i kolorowymi miśkami. 4. Każdego ranka monitor jest zaparowany. 5. Doszła do perfekcji w pisaniu na klawiaturze jedną ręką. 6. Czyni sarkastyczne uwagi, że Twój \"sprzęt\" potrzebuje upgrade\'u. 7. Widoczne ślady szminki na joysticku lub myszce. 8. Kiedy się kochacie, bębni Ci palcami po plecach. 9. Coś, co zapchało drukarkę, to nie kartka, tylko stringi lub prezerwatywa. 10. Ilekroć wchodzisz do pokoju, na ekranie widzisz główną stronę jakiegoś serwisu dla kucharek lub samochodziarzy. spadam 🖐️ do jutra 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babki. No się uśmiałam z tym kochankiem:-D:-D:-D. Z koszenia nici bo kosiara padła...dobrze że na gwarancji jeszcze jest to chyba naprawią.....ale to nie koniec popsutych sprzętów:-P dekoder też mi padł.Poza tym to jakieś tęsknotki mnie dopadają za moim słonkiem:-O.Bilet mam na 1 lipca ---ale gdzie to jeszcze??????????? A co do koszenia to jak to gdzie mam trawkę?????Toć u mnie hektarów moc:-D Justyś. Spokojnej nocki i kolorowych snów🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi piratom drogowym mówimy Nie Justa!!!! biedne zwierzatko..... ale juz postanowione---wkrótce ja też dołącze do tego grona! na wakacje lecimy do Polski, a potem biorę się za robienie prawka!!! 3majcie kciuki już teraz, bo to trudne może być...... teraz tydzień wolnego w szkole, to trzeba będzie się nagłuwkować co z dzieciarnią zrobić, żeby w domu nie zwariować. na szczęście pogoda niezła ostatnio, to po dworze się połazi trochę, bo teraz mieszkamy 5 min od parku takiego miłego, z placem zabaw i fajnym miejscem do jazdy na rowerku dla dzieci.....trzeba będzie pozwiedzać trochę.... a teraz lecę, bo dziś mamy przedstawienie w polskiej szkole z okazji dnia Mamy i Taty, to trzeba się przygotować psychicznie na silne wzruszenie...!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🌻 Wstałam z takim zapałem do roboty a jak wypiłam kawę to zapał znikł :( chyba przez tą pogodę do d.... jest raz słońce raz oberwanie chmury pogodę mam w kratkę i ja tak się dziś czuję ... Jolka jak wrócisz koniecznie opowiedz wzruszenia jakie towarzyszyły na przedstawieniu i fajnie że dzieciaczki mają blisko plac zabaw ,mój młody dziś marudzi gorzej jak stara baba ,nudzi mu się ... Kasiulka jak się psuje to wszystko na raz:( i nie smutkaj się mnie też włączyła się tęsknota 😭 no ale jak B dorwie się do neta to będziecie zarywać noce na poduszkach to i na serduszku zrobi się lepiej ;) Aga mam nadzieję że nie mieliście jak szliście do kościoła takiej brzydkiej pogody i udanej uroczystości życzę ... 👄 👄👄 👄👄 🌻 🌻 🌻 🌻 👄 👄👄 👄👄 🌻 🌻 🌻 🌻 Mąż pracujący za granicą napisał do żony: Kochanie, Nie mogę wysłać ci wypłaty w tym miesiącu, więc przesyłam 100 całusów. Jesteś moim skarbem. Twój mąż, Maniek Jego żona odpowiedziała... Mój najukochańszy, Dziękuję za 100 całusów, poniżej jest lista kosztów... 1. Mleczarz zgodził się dostarczać mleko przez miesiąc za 2 całusy. 2. Elektryk zgodził się dopiero po 7 całusach.. 3. Właściciel wynajmowanego przez nas mieszkania przychodzi codziennie po 2 lub 3 całusy w zamian za koszt wynajmu. 4. Właściciel sklepu nie zgodził się na wyłącznie całusy, więc dałam mu jeszcze inne rzeczy............ 5. Inne wydatki - 40 całusów. Nie martw się o mnie, Mam jeszcze 35 całusów i mam nadzieję, że to mi wystarczy do końca miesiąca. A jak zabraknie to mam przeciez jeszcze zupelnie niezla d**e w zanadrzu Daj proszę znać jak mam planowac nastepny miesiac!!! Twoja najdroższa, Jola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nienasycenie, pragnienie, czekanie takie jest moje ostatnie kochanie. Miłość której ciepłe słowa zostały w odległościach wędrując niemałych. Tęsknota bez dotyku Twojego nie blednie rwąc me serce powoli, niezmiennie. Pamięć momentami przystaje, zawodzi między teraźniejszością a wspomnieniami brodzi. Tak w trwaniu mijają tygodnie, by w końcu przy Tobie odetchnąć spokojnie... MIŁEJ NIEDZIELI 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa, piękny wierszyk.... przedstawienie super udane, dzieci wypadły świetnie, było fajnie! a teraz wolne w szkole. to już od rana się zaczęło----mogę bajkę, nie mam co robić, daj mi pograć......!!!!masakra!!!! dziewczyny, co wy tak ucichłyście wszystkie ostatnio???? drukować, drukować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka 🌻 ja tam nie ucichłam ale sama ze sobą nie będę gadać :p to fajnie Joluś że przedstawienie udane ....i współczuje ci tego mamo ja chce to ,mamo ja chcę tamto :D A ja jednak byłam na tym pikniku, bo przykro by było przecież młodemu ,tym bardziej że mówił wierszyk ,ale nie było wcale tak źle, nie które mamy też były bez tatów :D :p KAWA ,KAWKA ,KAWUNIA ,KAWULECZKA ......może aromat pysznej kawki do kogoś doleciał i się pojawi tu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matka - symbol bezgranicznej miłości, w każdego dziecka sercu ten symbol wiecznie gości, czy młodzi czy dorośli nie ma rozgraniczeń, Matka jest tym światłem, które daje nam życie. To Ona w bólach na świat nas wydaje, kocha bezinteresownie, karmi, troszczy stale, zawsze chce dla nas najlepiej, oddaje wszystko by nam dzieciom stworzyć ciepłe, domowe ognisko. Jest naszym przyjacielem, kumplem, życia siostrą, kiedy strofuje zawsze ma na celu nasze dobro. Ona uczy nas co wolno a co nie, daje rady, podniesie na duchu gdy nasz stan psychiczny słaby. Pokazuje jak żyć, leczy, pomaga, wychowuje, kiedy się gubimy zawsze dobrą drogę nam wskazuje, sprawia, że się czujesz wyjątkowo, zawsze cię wysłucha, na nasze prośby, wołania nigdy nie pozostaje głucha. Ona jest naszym domem, naszego serca echem, bo wszędzie dobrze ale zawsze w domu najlepiej, to się nie zmienia z wiekiem, to w sercu wiecznie żyje, ta miłość, która się nie kończy tylko rośnie w siłę. Na zawsze już tak będzie, Matka - symbolem miłości, życia, ciepła, szczęścia, dzieciństwa, domu i radości. Lecz gdy przyjdzie smutny czas się rozstać kiedy Pan Bóg wzywa to dzięki tej miłości w naszych sercach zawsze będzie żywa. Niech ten 26 Maj będzie dniem przypomnienia, że głównie dzięki wszystkim Mamom zawdzięczamy swe istnienia, że zawsze o nich pamiętamy i kochamy, to moje orędzie, Mama to rzecz święta, dla Niej szacunek zawsze i wszędzie! WSZYSTKIM MAMĄ STO LAT 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki!!!!!!!!!!!!!!gdzie jesteście????????????????????????? pobudka!!!!!!!!!!!!!!!!! wstawać i pisać co ciekawego u was ostatnio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki, pseplasam że mnie nie było ale kurcze duzo mam pracki az czasem nocek brakuje...ale na pocieszenie moj kochany M zrobil mi niespodzianke i bedzie juz pod koniec czerwca w domku na prawie 2 tyg :D:D:D wiec ja juz zaczynam odliczac : 29 :P A co tam u Was??? Musze Was poczytac bo nic nie wiem co w trawie piszczy :D Buziam Was Gorąco :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Pogoda do bani ......... tyle kaw wyżłopałam i nic mnie odmuliło ;O strzelę sobie małą drzemkę :p 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia199022
hej kochane moje dawno mnie tutaj nie bylo tzn. dawno nie pisalam... u nas pogoda tez do bani taki wiatr ze szok. aaa i bym zapomniala spoznione zyczenia wszystkim MAMĄ:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Misie :) Na szczęście pogodę mam w miarę dziś :D dopiję kawkę i lecę truskaweczki pozrywać .....na deser będą z bitą śmietaną :D wszystkie dały oznaki życia:D choć parę słów skrobły :p oprócz naszej Agi ,Karo ,no i Kasi .......Kasiula co z tobą :(:(:( !!!!!!!!!!! pomachajcie chociaż łapką :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE urwanie głowy mam dziś, bo dzieci w domu, M ma wolne też, a jeszcze zaraz koleżanka swojego synka podrzuci, bo do pracy musi iść, a nie ma z kim go zostawić, więc dom pełen ludzi... na szczęście pogoda jakby lepsza, to może trochę w ogrodzie posiedzimy...... pa pa 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciumak dziewczynki moje:-D.U mnie też pogoda do kitu,jeden dzień było słonko to za kosiarkę dopadłam bo już sprawna i słonko mnie lekko charatnęło....i pryszczyca zaś dała znać o sobie.....to się smaruję jak stara babuszka wszelkimi maściami :P. Poza tym to nuuuuuudaaaaaaaa aż do bólu . Spokojnej nocki i kolorowych snów!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki🖐️ wczorajszy dzień minął nadzwyczaj miło i spokojnie, dzieci bawiły się fajnie, a że pogoda śliczna, to na dworze siedzieliśmy głownie. na obiad było mięsko i kiełbaski z grila, to przy stanie mnie ominęło.... a dziś znów słoneczko, własnie robię przymiarkę do klapek, bo ja zmarzlak okropny jestem i odkrytych butów niezabardzo lubię wkładać, no ale skoro lato, to może.......może......... buziaki dla wszystkich😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 🖐️ 🖐️ oooo Kasiula 👄 Joluś kurde u ciebie słoneczko a u mnie chce wyjść za brzydkich chmurek ale niema chyba odwagi :( jeszcze wieje wrrrrrr i tak ma być podobno cały weekend 😭 🖐️ 🖐️ 🖐️ 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia1990222
no dokladnie u ciebie sloneczko a u nas tez pogoda strasza,,wieje,grad pada!! a jutro weekend i tez tak ma byc:/ jak widze taka pogode to mi sie odechciwa wszystkiego.. ide konczyc obiadek kochaniutkie bede pozniej:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha, ale za to jak u Was było goraco to u nas padało i wiało.....zauważyłam że tu zawsze jest wymiennie z ta pogodą, u mnie ciepło, a u was chłodno i odwrotnie.... lecę zaraz do sklepu, a potem muszę wyszykowac córcie, bo dziś ona do koleżanki się wybiera bawić się z jej synkiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde w ogrodzie prawie wszystkie kwiatki w doniczkach wiatr mi poprzewracał i połamał 😠 toć to jesień a nie wiosna 😠 wiecie że ja ostatnio nie mam chęci ani zapału do niczego :( jakaś jestem nie taka jaka powinnam być .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia199022
kochana moze przez ta pogode... bo ja tez czasami mam nic mi sie nie chce jak widze taka pogode doline lapie jakas:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ No i po weekendzie :) opowiadajcie co tam się wydarzyło nowego ....jak samopoczucia ???????? dziewczynki złóżcie życzenia waszym ślicznym koffanym dzieciaczkom od cioci:D i takiego wielkiego 👄-czka proszę przekazać :D szaro buro i ponuro :( i nie ma widoku na polepszenie pogody 😠 _Zapraszam____♣ ______Na______♣ ____Kawkę___♣_♣ _____________♣♣ ___________♣_♣_♣ __________♣__♣__♣______ ▓▓█ ________♣_♣_♣_♣_♣_____ ▓___█ ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓____█ _███▓▓♥▓♥▓♥▓▓▓▓▓__▓____█ _█▓▓ ♥▓(((J)))▓♥▓▓▓___▓___█ __█▓♥▓ ((((R))))▓♥▓▓▓______█ __█▓▓♥▓(● _●)▓♥▓▓▓_____ ▓ __█▓▓▓ ♥███♥▓▓▓▓█__▓▓▓ __█▓♥▓=████=▓♥▓███▓ ____█▓♥█♥█♥█♥█♥▓██ _____██▓▓▓▓▓████▓ ______█████████▓ _________████♣♣♣♣♣ ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ _█████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ ___███████████████

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia1990222
hej kochanie moje.jutro sie z wami bede musiala pozegnac... jednak wyjezdzam do mojego M... jest do mnie praca ale w innej miejscowosci i tam u tej rodziny bede mieszkac, bede jako pomoc domowa.. zobaczymy czy wytrzymie jak nie to zjezdzam do domu.. ale sprobwac zawsze mocna co nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusia, powodzenia życzę....i pisz czasami, jak dorwiesz się do neta, bo będziemy trzymać za ciebie kciuki, to daj znać jak ci się układa! dla wszystkich dzieciaczków słodki buziak od cioci joli!!!!! my obchodziliśmy wczoraj dzień dziecka, jako że niedziela wolna, bo dziś to znów cały dzień zajęty. byliśmy na wesołym miasteczku, dzieciaki zadowolone, wyjeździły się, wykręciły, wyfruwały......fajnie było.... a u mnie od kilku dni LATO!!!!!!!!!!!!!!!!!nareszcie!!!!!!!!!!!! upał cudowny, zero chmurek....żyć nie umierać! oby jak najdłużej, bo tu wszystko możliwe--już wieczorem może być jesień niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia1990222
nio bede pisala jesli gdzies bede mogla..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×