Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

Cześć laseczki:)No i minął dzionek dzięki Bogu :-D Słyszałam o tej Waszej zimie Jola:-D,dla dziwnych angoli to porażka totalna,podobno nic nie działa,metro nie jeździło,autobusy też:-D:-D. Też macie takie podejrzenia jak ja??????Co do tego Bogdana ;)Muszę ja się wziąć za tego swojego chłopa i podpytać go konkretnie czy macza paluszki u nas;) Justa u Ciebie wiosna???Wow u mnie śniegu w ciul---o co chodzi z tą pogodą:-O Ania Arleta do pisania się brać,bo nam tu smutno bez Was🌻. Buziam i kolorowych snów życzę😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeeeeeejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj wstawać !!!!!!!!!!!!!!!!! URODZINY MAMY :D okrągły roczek jak już razem tu rządzimy:D stawiam torcika a kto postawi coś mocniejszego ?????? http://img521.imageshack.us/img521/6595/tort5ti1qe4.png i dziękuję wszystkim tu obecnym i juz nie obecnym za ten czas spędzony ,były smutki i radości ;) pamiętacie ! No to wznieśmy toast Wypijmy za mężczyzn! - Nie za kawalerów, ci się nigdy z nami nie ożenią. Ani za rozwodników, ci byliby złymi mężami. Wypijmy za żonatych, ci kochają swoje żony i o nas nie zapominają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkiego naj naj naj dla wszystkich topikowych dziewczynek, i nie tylko.................. dzięki że byliście wtedy, kiedy było najgorzej, i wtedy kiedy już było dobrze, i że czekałyście, kiedy mnie nie było...........dziękuję!!!! 🌻🌻😘😘😘😘😘🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nadal zima, szkoła nieczynna😠 justa weż jakieś wiadro czy co, i zabierz stąd ten śnieg proszę!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolcia tirem podjadę i zabiorę sobie troszkę :D też widziałam w wiadomościach wczoraj jak to was zasypało toć to szok !!!!!!!! ale dzieciaki mają frajdę że nie muszą do szkoły chodzić , szkoda że u mnie nie ma zimy ,Kasia też ma śniegu foool a ja mam tylko lekki mrozik i wiatr .Ta pogoda kapryśna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!! Wszystkiego najlepsiejszego z okazji roczku dziewczyny:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pisalam ostatnio bo mnie cos zle nastroje dopadaja-to chyba te anomalia pogodowe,bo brzydko jest jak diabli.Troche sniegu spadlo,ale stopnial i ulice znow takie czarne i brzydkie.A moglo by co zostac to przynajmniej tak przytulnie by sie zrobilo:) AAAAAAA!!!!!doskwiera mi brak papierosa a yimno jak diabli to i do sklepu sie isc nie chce no ale chzba zaczyna zwyciezac we mnie glod to chyba sie wybiore jednak:/alem nerwowa przez to jest:(:(:( No a wczoraj bylismy tego PPS zalatwiac wiec troche pojezdzilismy takze wieczorkiem bylam juz padnieta na calego,ale zalatwiony i juz niedlugo bede do Polski wracac:)Choc nie ukrywam,ze posiedzialabym jeszcze z moim M,ale cos za czesto dochodzi do spiec to my chyba za dlkugo ze soba juz jestesmy:/ A wogole to wpadam w dolek bo chwatsa nie wyrwalam i sie co nowego tylko przpaletuje i kurcze z M tez nie bardzo:(i chyba tak doszlam ze moze nie pasujemy do siebie???normalnie glupie te moje mysli,ale ja nie wiem czemu?chyba sie troszku odzwyczailam od tego ze jest a jak juz jest to chcialabym miec go tylko dla siebie i tak w kolko....aaaa niech mnie ktora spieprzy to moze na nogi stane????PLISSSSSSSSS!!!!!WSKAZANE!!!!!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pknie mnie ktora w glowke cyz co tak dla opamietania???? Ani jeszcze brak,ale sie pwenie w krotce pojawi:) Normalnie klawiatura nie bardzo chce ze mna wspolpracowac???? Jola ty chcialas mi tegfo chwasta wyrwac ostatnio???To ja zapraszam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem!!! napisałam, ale zeżarło...... mama, nie przesadzaj, nerwowaś przez fajki i już!!! piszesz ze nie pasujecie do siebie, to nie tak!!! po prostu podczas rozlaki pamitamy tylko to co dobre, idealizujemy partnera...a potem w starciu z rzeczywistoscia wychodzi troche inaczej....okazuje sie ze to nie ideal jednak a zwykly czlowiek z wadami i moze nas draznic czasami..............ot zycie, tez to przerabialam po przyjezdzie do uk a co to ten pps, z ciekawosci pytam......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Arletka nie pozostaje nic innego jak wziąć przełożyć cię przez kolano i lać ile wlezie:p :D czasem mamy gorsze dni i mężczyznom też się takie zdarzają może oboje macie takie właśnie dni, a może to brak nikotyny na te twoje rozterki tak działa:Didz kochana do sklepu po te fajeczki i zapal sobie , Niemów tak że nie pasujecie do siebie skąd takie odczucia ? przecież jesteście małżeństwem z paroletnim stażem a to że chciała byś mieć go tylko dla siebie to rozumiem bo ja też tak mam choć jest już M w domu 4 miesiące a jednak mam braki :D wyrzuć te czarne myśli pamiętaj niema większej siły niż prawdziwa miłość a taka przetrwa naprawdę wszystko , będzie dobrze tylko uwierz w siebie i w waszą miłość Sorki że tak bez ładu i składu ale nie mam dziś głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo, ja jak zwykle w tyle o 2 stronki :) no nic juz si naprawiam, nadrabiam i pisiu pisiu do wirtualnych psiapsiolek :D PO pierwsze STO LAT!!! SETKI WYPICIA I SETKI PRZEZYCIA dla naszego topiczku i dla nas kobietki zeby nas dalej ta milosc przez zycie prowadzila, umacniala i dawala wiare na lepsze jutro :) Sto latek dla mojego przyszlego zieciunia, owszem troche spoznione ale jako tesciowka napewno sie poprawie, wiec Duzo zdroweczka i samych radosnych chwileczek dla synusia Joleczki i taki jeszcze wielki buziaczek od mojej Siksuni :) Jolus PPS to jakby odpowiednik naszego NIP-u. Wiem bo moj M ma :D Kasienko a co tam u Ciebie?? 👄 Mamusko Ty moja zaraz to Ci kopniaka zasadze, Twoj M Cie bardzo kocha, nie widzisz jak sie stara, pracuje ciezko, probuje jakos zalatwic ten Was pobyt tam, docen go za to moze on na to oczekuje, i przywitaj go dzis w drzwiach buziakiem i pysznym obiadkiem,on tez chce miec cos od zycia :) napewno Wam sie wszystko ulozy tylko trzeba czasu...cierpliwosci, milosc wszystko zwyciezy nawet te gorsze dni !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i do Pana Bogdana szacuneczek :) Twoja zonka tez pewnie jest dumna ze ma takiego mezczyzne... :) Zycze wszystkiego najlpeszego,oby tak dalej :D A teraz pisze co tam u mnie....ech... No u mnie to tak nijako, w piatek egzam ja oczywiscie brak motywacji do nauki i w ogole mi sie nic nie chce....w dodatku moj Skarbus ma przestoj w robocie i szefostwo nie powie ile teo przestoju bo by przylecial do nas....i to takie popierd.... On tam sie wkurw....ze nie ma roboty, ja sie wkur... ze mogly byc tutaj i ani tak ani tak...ech...no moze cos sie wyjasni, narazie sie nie nastawiam czy przyleci czy nie...jak narazie pewnik jest taki ze bedzie za 65 dni i nockow. Buziaczki dla kazdej z Was, 3majcie sie cieplusio, a i zime i ja oddam i nawet doplace do tego , bo zimno i nie ma kto grzac....no to idem na kawule :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze na chwilke wlecialam grosika wrzucic :D bo wydaje mi sie ze Kasienka tam przeswietla tego swojego B czy by to czasem nie On nas tu nawiedza ;) poczekajmy na rezultaty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, nie spóźnione,.....bo wypadają dokładnie dziś, tylko tort był w niedz., bo tak gościom pasowało....mały dziękuje ślicznie!!!! dzięki za pss, ciekawość została zaspokojona..... dziewczynki, co was jakies doły nachodzą??? mówiłam że to wszystko zima!!!!!!!!!!!!!!!!!zabioerzcie ją już!!! dajcie lata!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania co za wejście:D no no może i świetli Kasia te swoje słonce ale ja jestem pewna na 10000% że to M Kasi bo tak ładnie pisze o swojej żonie co jest przykładem na NK :p Normalnie biuro detektywistyczne mamy tu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje małe słoneczko mi się rozchorowało :( 🖐️ miłego popołudnia jak ktoś tu zajrzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem!!! Mały poszedł spac to od razu do sklepu poleciałam szybciutko i zapaliłam wreszcie:)I kawuchę też piję następną:) I czytam to co napisałyście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynko zdrowka zdrówka... Joleczko u mnie sniezek juz prawie do kolanek wiec jak dorzucisz od siebie to zbytniej roznicy nie bedzie, wiec dawaj dawaj... Kasiu jak nas podgladasz to daj chlopince dychnac...On czy nie On ale to prawdziwy 100% mezczyzna jest z tego B. wiec szacuneczek dla NIego wielki :) Arletko a Ciebie jeszcze nie zasypalo? Mi mezus doniosl ze w Irlandii sniezek sypnął :) to na sanki zmykaj z synusiem :P A ja ide zakuwac .... ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki kochane:-D STO LATEK DLA WAS,DLA NASZEGO TOPIKU,DLA NASZEGO(mojego)BOGDANA,I W OGÓLE DZIĘKI ŻE BYŁYŚCIE ,ŻE JESTEŚCIE I ŻE BĘDZIECIE MAM NADZIEJĘ;) Arleta Ciebie to zlać ile wlezie po dupsku trza tak na wszelki wypadek i wedle życzenia też:-P pierdoły Ci się jakieś głowy trzymają----zamiast myśleć czym by tu męża swego osobistego zaskoczyć jak wróci z pracy:-PNonono i żeby mi to ostatni raz było!!!!!! Ania tyś z tym zdjęciem to smaka mi narobiła na przytulanki:-O, a tu tyle jeszcze dni i nocy w samotności buuuuuuuuu.Ale zdjęcie śliczne że fiu fiu fiu:) Justynka zdrówka dużo ,a z tym biurem to dobre:-) Jola się z zimki nie cieszy???U mnie na profilu same angielskie bałwanki z nowych zdjęć:-D:-D znajomych.Jeszcze raz 😘dla synia twojego:) Otóż tak moje panie prześwietliłam męża .....wiedziałam że to on po pierwszym poście:-P,ale teraz wydusiałam z niego czy aby na pewno:-D Mówił że kiedyś poczyta,ale że będzie pisał---nie pomyślałam nawet---ot i chłop mnie na stare lata zaskoczył:-D. Jeszcze raz Dzięki wszystkim za wspólne chwile tutaj,dobrze mieć komu się wygadać ,wyżalić,pośmiac razem.dla każdej z was i każdego;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi hi no widzicie, nie dość że wytropiłyśmy[niestety zbyt późno!!!], to jeszcze taki fajny facet na topiku nam się trafił!!!! to pewnie na urodzinki taki prezent!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 a u mnie śnieg jakby topnieje już.....może nie napada więcej.......to szkoły by otworzyli wreszcie, bo oszaleć można jak dzieciarnia znudzona w domu siedzi..................... a bałwanki są, nawet dwa!!!! stoją sobie na podwóreczku, i dzieciaki tak je oglądają po raz tysięczny chyba z okna, że aż żaluzje połamali...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to się dzieje u Ciebie Jola:-D,wiem coś o znudzonych dzieciakach:-O,u mnie to samo,wiatr sie rozszalał na dodatek to pewnie nie wypuszczę gadzin z domu co by ich jaka grypa nie złapała znów:(...więc pozostaje zabawa w domu upssssssssssss ciężkie chwile przed mamuśką. Idę się ogarnąć trochę i rozprostuje moje stare kości:-P.Spokojnej nocy babeczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewuszki, a ja w skowronkach :) W czwartek mam mezusia w domku :D maja przestoj w pracy wiec przylatuje do nas :D takze napewno zgine na kilka dni, ale napewno mi to wybaczycie ;) Buziakusie dla kazdej z Was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anuś ty to masz szczęście:-D! Pewnie że wybaczymy,tylko spożytkuj ten przyjazd tak konkretnie...:-P,może na zapas Ci się uda nałapać szczęścia i uśmiechu;). Ja tak właśnie będę próbować ja przyjedzie teraz M. Kładę się spać ,bo mi głowa pęka ---chyba pogoda taka nie dla ludzi dziś u mnie:(.Jeszcze raz kolorowych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoły otworzyli...................zaraz wyruszamy! napisali żeby dzieciarnia zabrała buty na zmianę, ubranie, sanki...szykuje się wesoły dzień! dzień dobry wszystkim! miłego dzionka życzę wszystkim!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry wszystkim!!!!! A ja też męzusia do pracy wyprawiłam i siadłam jeszcze na komputerku:)ze szwagierkiem juz sobie pogadałam :) A dzisiaj z rana już świza dostawa fajeczek była więc pewnie i złości mi miną:D:D:D No a wczoraj kurcze zamiast tego buziaka i obiadku bo mój M poszedł na nowe mieszkanko robić więc zebrałam małego i poleciałam mu niespodziankę zrobić:)toż to się chłopina zdziwiła bo kawałek na nóżkach jest:)no alem mu powiedziała,że przyszłam mu pomóc no i tak sobie malowalismy nasz pokoik w trójeczkę:) A u nas Aniu czarne drogi są sniegu nic a nic a przydałoby się troszkę bo wiedziałabym przynajmniej czemu tu tak zimno jest:)no ale szansa jeszcze jest bo chmurzyska takie ze moze co zleci jeszcze:)to by maly mial radoche:D Kasiek no a męża chciałam zaskoczyć dzisiaj rano to nie chciał bo mi chłopina powiedział ze juz do pracy musi wstawać no alem mu walneła wykład co by nie myslał sobie i może bedzie co z tego:D:D:D Jutro na popołudnie ma to sie przecież wyspi;) No a Pan Bogdan to nieźle nas zaskoczył-hehe!!!Kasiek ty to masz fajnego tego męża i żeby się nam tak podkradał:) Ania korzystaj jak się da toć to jutro już przecież:)ja się nie zdziwie jak cie dzisiaj nie bedzie zeby sie wymodelowac:) No i Jola już bedzie wypoczywać:)dzieciaki do szkoły i zapraszamy na kawuchę z rańca:) Buziaki moje kochane ja sie moze jeszcze położe z moim małym bo chyba nie bardzo mu sie wstawać chce:)no ale dobrze poranek dla mnie :)i kawka spita:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i chyba was dzisiaj wcieło troszku:) Gdzie wy sie kobietki podziewacie:) ja idem gotowac co nie co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany! jak śnieg troszkę stopniał, to teraz lód taki wszędzie że chodzić się nie da!!! z górki zjeżdżałam razem z wózkiem, na szczęście jeden miły pan pomógł mi ten wóżek wepchać pod tę górkę lodu-----------fajny nawet, chińczyk czy japończyk jakiś, tylko pogadać raczej ciężko........................ a teraz siedzę sobie i wypoczywam, bo nogi mnie tak bolą jakbym nie 3, a 30 km zrobiła dziś..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze dzis jestem tutaj i od jutra na tydzien uciekam w kraine szczescia i rozkoszy :P U mnie dzis bylo ciekawie,dzis przyleciala szwagierka do nas i musialam po nia na lotnisko wyjechac i tak nam zeszlo do poludnia, pozniej kawusia i ploteczki i tak do teraz...dzieciaczki sie nasze wybawily i padly jak muchy do spanka, a ja kawula i kuje na egzam w piatek bo jutro nie bedzie znow kiedy bo po mezuleczka jade na lotnisko a pozniej to trzeba sie witac i witac ;) Buziaczki dla Wszystkich, 3majcie sie moje Kochane 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ,u mnie też było ciekawie, pól dnia w przychodni :p a jeszcze nie mam dziś humoru wrrrrr Miłego wieczoru i nocy a tobie Ania odjazdowego tygodnia w ramionach M . buziaki:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×