Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

Kasiek wypytywać nie trzeba:)Ja teraz na bieząco jestem to moge pisac ile wlezie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo my silne kobietki jestesmy:p a nie takie huhra jak tutaj:) A wogóle to te wszystkie baby tutaj to sa takie feeeeeeee,że szkoda gadać nie ma jak POLKA:) No a mój M też mi mówi jakbym miał cię zdradzać to bym to zrobił w polsce a nie tutaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewuszki i ja do Was wrocilam, i mam prosbe nie bijcie mnie, owszem obiecalam ze bede jutro, zeszlo do dzis...a wymowka...dolek...dolek...dolek...tak strasznie za Nim tesknie...ech...no nic rozsypałam sie i trzeba sie pozbierac...ale moze po koleji... Egzaminek zdalam, jesze jeden i ostatni semestr i bede mogla Was masowac moje panieneczki :P Arletko ja mieszkam 100 km od Krakowa w kierunku Brzesko-Nowy Sącz, a i tak sie milo sklada ze moj M tez jest w Irlandii-Dublin obecnie.A synusia masz slicznego widze ze 2 latka wiec czyzby nowy kawaler do mojej Niuni-ma 1,5 roczku :D Do tej Pani Ady-oj nie masz racji, a my jestesmy tego przykladami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki a jak tam walki z nałogami??? :) a u mnie tez maly nalog i to taki brzydki bo obgryzam paznokcie i mam straszny kompleks na tym punkcie,wiem ze moj M chcialby zebym go czasem podrapciala ale jak ja sie nie ma...i najgorzej bo nie umiem z tym nalogiem walczyc, owszem te wszystkie specyfiki juz przerobilam ale nic nie dalo...i wiecie dzieki wlasnie Wam ze Wy tez ostro walczycie z tymi fajeczkami to ja tez bede walczyc i pilnuje sie zeby nie obgryzac...narazie jestem na dobrej drodze :D a i skrzypowity nie mialam, ale za to taki preparat jak SILICA i sobie go chwalilam mimo ze mam busz na glowie, ale glownie chodzilo i o paznokcie i mam zdrowe tylko jakos sie lamia pod wplywem zabkow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaczki dla kazdej z Was, a tego nagusiego spanka to tylko pozazdroscic, moj Skarbus jak jest tylko ze mna to pizamek nie ma wcale no chyba ze fikusne... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aNIA SŁONKO NIE SMUTAJ SIĘ ZLECI JAK DZISIEJSZY DZIEN :-D Nałóg no cóż palę jak szewc dalej:(ajuż tak dobrze szło,ale może jeszcze raz spróbuję.........Ale pazurki to też obgryzałam jak smok,nie polecam nikomu to co mnie pomogło bo bolało przy tym jak cholera....otóż kiedyś tipsy robiłam nałogowo prawie,nawt moje słonko mi sprzęt zakupiło,i pewnego dnia takim klejem mi baba przykleiła te tipsiory że jak zeszły to z paznokciami:-O no nie tak całkiem,ale płytkę tak zdarło ze nie mogłam nic zrobic tak bolało...przestałam obgryzać bo nie dałam rady:-P Zeby po papaierochach mnie takie cosik wzieło z bólami albo jak:-D uciekam bo M ma dzwonic na skypa to sie pomiziamy ;) Spokojnej noki i spokojnych snów😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie poszlam nynac, chodze po topiku i se czytam nasze stare posty, moj poczatek tutaj,cholera jak wtedy bylo ciezko...a jednak dalam rade...byle do przodu...:D Kasienko nic sie nie lam, Ty sie bierzesz za fajeczki ja za paznokietki i napewno damy rade, ja bede szokowac szponkami a Ty swierzym oddechem :P Dobra idem sobie juz do tego lozia,wtule sie w podusie i bede snic o mezusiu... 👄 dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Ania może i kawaler tylko by ich poznać trzeba:) Mój M siedzi w Portumnie to taka mała mieścinka w CO.Galway może by my sie kiedy spikneli jakbym juz tutaj osiadła:) No myslę,ze może kiedyś w Kraku by się spotkać bo ja 30 km od Krakowa:D hehe!I sie kąpałam jeszcze raz;) z mężusiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania gratulacje z okazji zdanego egzaminku:) Kasiek no nie się:) jakośmi się fajnie tutaj siedzi a u mnie godzina wstecz no to co porabiać jak nie pisać:D:D:D No ,alem ucikam bo mezuś siedzi przed tv to mu potowarzysze:) a póxniej spanko:):):)hiehie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! nocne marki z was dziewczynki!!!!! no normalnie ciśnienie podniosło mi się jak to poczytałam sobie, uffff..... całe szczęście że mam zawsze niskie, to zawału nie było!!!! ada pisze co wie, co widziała.....no cóż, różni są ludzie, w różnych kręgach się obracają, różnych mają znajomych......ALE KOBIETO< NIE GENERALIZUJ!!!nie wszyscy zdradzają, nie wszyscy piją, nie każdy to mietek z wąsem i bez zęba, nie wszystkie polki to dziwy co z cia***mi się puszczaja, i nie wszystkie mają tlenione włosy, tipsy, i białe kozaki...!!!!!! nie dajmy się zwariować!!!!! jak wszędzie są ludzie i ludziska-----trzeba tylko trafić na tych odpowiednich. ja też wiem co mówię, bo też tu mieszkam i widzę co nieco, ale na szczęście obracam się w innym towarzystwie....... Justynka, po co ty się maskujesz, kremuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! nocne marki z was dziewczynki!!!!! no normalnie ciśnienie podniosło mi się jak to poczytałam sobie, uffff..... całe szczęście że mam zawsze niskie, to zawału nie było!!!! ada pisze co wie, co widziała.....no cóż, różni są ludzie, w różnych kręgach się obracają, różnych mają znajomych......ALE KOBIETO< NIE GENERALIZUJ!!!nie wszyscy zdradzają, nie wszyscy piją, nie każdy to mietek z wąsem i bez zęba, nie wszystkie polki to dziwy co z cia***mi się puszczaja, i nie wszystkie mają tlenione włosy, tipsy, i białe kozaki...!!!!!! nie dajmy się zwariować!!!!! jak wszędzie są ludzie i ludziska-----trzeba tylko trafić na tych odpowiednich. ja też wiem co mówię, bo też tu mieszkam i widzę co nieco, ale na szczęście obracam się w innym towarzystwie....... Justynka, po co ty się maskujesz, kremujesz i takie tam, toś ty przecież śliczna babeczka jesteś........... Ania, nie pogryzuj tych paznokietków, uda się odzwyczaić napewno! Kasia, to weź te tabletki jeszcze raz, może pomogą..... Arleta, ty to noralnie boska jesteś z tym pisaniem--- pisz pisz kobieto, kiedy tylko najdzie cię ochota, świetnie się to czyta! a synuś fajny, w podobnym wieku do mojego/..... no własnie, a u nas dziś party!!!!!! synek stawia tort, i dwie świeczki!!!!!!!! będzie się działo!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
się mi coś popsuło i posta w kawałkach wysłało.................... miłego dnia dziewczynki życzę.....się kafeteriuje po nocach, to potem kawki z rana nie ma z kim wypić!!!! a u mnie zimno, wieje jak cholercia.....chyba jednak prognozy się sprawdzą! Arleta, podobno w irl już zima? prawda to??? pewnie teraz do nas dojdzie...........jak ja nienawidzę zimy........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) U mnie zima na calego.... sniegu prawie po kolana, wiec popoludniiu znow saneczki mnie czekaja :) Arletko tak sie sklada ze ja narazie sie nie wybieram do mezusia, nie mam takiej mozliwosci bo ja studiuje zaocznie jeszcze i kazdy weekend musze by na uczelni :/ takze narazie ograniczamy sie do skypa no i przylotow jego do PL co 3-4 miesiace...ale w PL to czemu nie,mozemy sie spotkac :D Buziaczki dla wszystkich,milego dnia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki moje:) Jolcia zimy poki co nie ma i całe szczęście:)słoneczko pod chmurką ,ale jest:)sniegu n ie ma tylko troszku wieje,no ale to jest akurat do przeżycia:) U mnie nastrój troszku inny niż za oknem-to z powodu chwasta com go wyrywała i sie mi nie udało go wczoraj przypilnować:/ i zem zła sama na siebie. Idę jaką kawusie wypić a potem może na spacerek sie jaki wybiorę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam laski u mnie też zima i tez śniegu po kolana mam:-D,a kawusie to ja już o 7 piłam---nie ma że boli...dzieci wzywają i nic to że ferie matka ma:-P,albo by chciała mieć. Lece teraz na kolejną kawusię --może kto się przyłączy???No i pewnie ponynam se trochę a co !!!! Ciumaki spokojnego dnia i uśmiechów😘 A dla małego mężczyzny Joli; DUŻO ZDRÓWKA I SŁODYCZY--tego tobie Słonko ciocia \'\'topikowa\'\'życzy🌻🌻🌻🌻😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezuuuuuuuuu ale żeście zaszalały z tym pisaniem :D ja mam kawkę przed sobą i muszę najpierw poczytać co tam popisałyście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoj dużo tego :D najpierw Ania GRATULACJE zdania egzaminu szkoda że tak daleko mieszkasz to bym wpadła na mały masarzyk :D misiu ty coś za często łapiesz te dołki :o czy aby wszystko w porządku ? nie dołkaj się ;) obgryzasz pazurki :) jest taki specjalny lakier czy coś tam na to spróbuj może to pomoże:) za każdym razem co weźmiesz pazuchy do buźki to pasem przez łapę dostaniesz:p Dla Jolki synusia: 🌻 zdrowia ,szczęścia ,pomyślności i wszystkiego naj naj ...topikowa ciocia życzy 👄🌻 mam nadzieje że na resztki torcika się załapię :p Kasia monitor wytarty :D normalnie jesteście zajebiste z tymi waszymi tekstami :) daj tej zimy troszkę bo ja nie mam :( słońce mam .. mam nadzieję że kiedyś rzucisz te fajany bo mnie nadal jest ciężko ciągnie jak cholera ale walczę jak się da ! Arletka co z tym chwastem :D daj go to ci go wyrwę i nie będzie ci się pałętał więcej miłego spacerku życzę My jedziemy do mojej koleżanki na kawkę jej mąż nie dawno wrócił z Norwegi i panowie sobie pogadają ,może i my się dowiemy przy okazji co nie co :p pa miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego NAJ dla małegoJolci- napisz nam póxniej jak tam poszło z tymi świczkami,bom ja ciekawa jestem-hehe mój mały nie chiał dmuchać z torta bo był za duzy,ale za to z kawałka dmuchnął:) Spacerek zaliczony tak że teraz mały aż wypieki ma bo się troszke nachodził:)wiec pewnie szybko padnie:) A chwaścik powoli wyrywam skutecznie:)Kolejna rozmowa dzisiaj z moim M...poszło:) Ma rozmawiać z Djiusim o przedłużeniu umowy bo nas ściagać chce:)alem go dzisiaj wystraszyła ciążą:)No ale nic nie wiadomo:)czekam na dni,bo jak nie to niespodziankę będziemy mieli:) A jutro PPS jedziemy załatwiać a chłopy sie na wódkę umówili dzisiaj to ja nie wiem w jakim stanie jutro bedą i czy po angielsku co powiedzą:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caly w oblokach
Dobry wieczorek dla wszystkich fajjjjjjjoskich kobitek na forum,niemyślcie sobie że sie przebudziłem jak niedzwiadek ze snu i wskoczyłem pomarudzić.poprostu pisze jak mam czas i siły.ostatnio pracujemy do póżna i jak wracam to już tylko coś zjeść skypik z UKOCHANĄ Ż,polewka wodą i nyny bo do roboty czasem jade 2godzinki to coby nie zasnąć za kierownicą trzeba coś pospać bo człowiek wiekowy już.staram sie śledzić co uwas słychować i jak sobie radzicie bez swoich M.PRZEPRASZAM że niebędę po imieniu tak jak wy miedzy sobą poprostu nie pamietam która jest która a to kolejny objaw mojej wiekowości "skleroza"jak pozwolicie tu pobyć takiemu sklerozie to może wreszcie zatrybi kto jest kto i z kim "tańcze".kiedyś któraś kobitka pytała ktoś ty i coś ty.to może wreszcie by od tego zacząć wypadało.na imie mam Bogdan mam przewspaniałą żone,przekochaną ,to co dla nas robi to naj największa sprawa na świecie.dla nas tzn.dla mnie i naszych dzieciaków a mamy ich czwórkę.to wyobrażcie sobie jak jest mojej Ż "lekko "z nimi i jak mi jest "lekko"bez nich tutaj.ale przecież wy to znacie mniej więcej.chcę was nadal wspierać swymi siłami jeśli chodzi o nałogi bo też walcze z chęcią powrotu do palenia,i stwierdzam,bynajmniej w moim przypadku,jeśli są wokół mnie palacze to ciągnie bardziej a kiedyś miałem to w d...e.dla tych co sie próbują nauczyć języka tubylców to ja po czterech latach praaaawie potrafie sie dogadać ale nieznam nazw miesiąców.głupia sprawa a czasem przeszkadza.dzięki za miłe słowa w moim kierunku.wogóle to jesteście SUPER KOBIETY i wasi M to pewnie jak pawie chodzą dumni że mają takie KOBITKI.problemy z M w sprawach miluśkich jakim jest łóżko i wrrrrr sexik to wiem to ze swojego M doświadczenia że najlepiej jest rozmawiać o tym ze swoją ukochaną osobą.po takich rozmowach i wyjaśnieniach swoich potrzeb i wysłuchaniu potrzeb kochaniuśkiej osoby to czasem sie dziaje ojjjjj dziaje, wrrrr.to dziewczyny w góre biusty i do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O proszę nawet się nam chłopina znalazł i Bogdan ma na imię ---to jak moje słonko:)I czworo dzieci ma---to jak ja ze swoim słonkiem:). A co tam u Was babeczki ?Jak imprezki,wizyty,saneczki,spacerki??? Ja cały dzień w domu,bo wiatr mnie przestraszył:-P,ale co tam jeszcze dwa tygodnie przed nami to posaneczkujemy że nono. Spokojnej nocki i kolorowych snów😘 A mi ten facet nasz z obłoków dał do myślenia:-P....heh faceci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caly w oblokach
znów zapomniałbym o ważnym.ta dziewczyna totalnie rozjechana czy zajechana przez kogoś czy przez LOS jaki ją spotkał,Ada czy coś takiego.to ona niech prace zmieni bo może nie jest za póżno.ta "agencja"na telefon jak sama mówi,"koordynować"to pewnie tak mówią na sex na telefon.i to ona wysyła w dziwne miejsca w których ta biedna Ada już sama nie wie w jakich językach tam gadają bo jej zależy żeby tylko zapłacili za jej "robote".pewnie nie często ma dziewczyna z tego przyjemność bo nie po to ją tam w końcu wzywają.a jak któremu na jej widok nawet nie staną to go wyzywa od razu.i pewnie ma już dość tych ciapatych czy bardziej brunatnych,że wolała by z polakiem ale jak trafi takiego to pijany, a trzeżwy to na jej widok wieje.oczywiście że nie bronie wszystkich facetów bo i jak.w życiu są ludzie i ludziska i znam pare przypadków takich czy siakich ale przecież to my jesteśmy kowalami swoich losów i jak jesteśmy w związkach które nas pochlaniają często bez reszty,to kujemy wspólny los i tak to róbmy żeby ta nasza ukochana osoba sie nie poparzyła o nasz los.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caly w oblokach
wogóle to dobranocka chocka klocka dla wszystkich.jutro znów trasa do Reading i z powrotem.12 godzinek wpadnie jak złoto do wypłaty i tylko 1/3 dla Ż jak mówi Ada,co za pechozol z tej Ady.niech ona też śpi spokojnie bo ją i tak już los skarcił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi hi w nocy spadł śnieg.....nawet sporo, tzn jak na tutejsze warunki I EFEKT-----ZAMKNIĘTE SZKOŁY!!!!!!!!! no to mamy parę dni wolnego, bo nie sądze żeby do jutra stopniał............co za kraj................. cały w obłokach----jak ciebie czytam, to normalnie humor mi się poprawia synuś dziękuje za życzonka, częstuje torcikiem!!! dmuchanie szło tak sobie, ponieważ na torcie było auto, i interesowało go tylko jak je zdjąć, ale siostra pomogła!!!! no to piję kawkę sobie.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ fajnie Jolka jak urodzinki udane były i ten śnieg u ciebie :D u mnie się ma na wiosnę ,słoneczko nigdzie nie ma garstki śniegu ,za dwa tygodnie młody rozpoczyna ferie to może jeszcze zawita do mnie zima :) cały w obłokach hmmmm Bogdan 4 dzieci to tak jak M naszej Kasi :D i coś mi się zdaję że to jest M Kasi :D czyżbym się myliła ??????????? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja pierwsza myśl też była taka że to gapiszonka Słoneczko tu zagląda do nas czasami.......................tylko czy się przyzna?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zimę to weź sobie Justynka moją, ja jej nie chcę, i angole też raczej nie, bo nie są przygotowani kompletnie............śniegu z 10 cm może, a paraliż kompletny- szkoły zamknięte, drogi i chodniki nieprzejezdne całkowicie...zwariowany ten świat!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×