Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

no fajny pomysł na obiad... U mnie dzis dla M golonka juz się piecze, dla dzieci mam zupe i cos tam jeszcze wymyslę a ja to i tak apetytu nie mam przez to przeziębienie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na przeziębienie najlepszy rosołek ;) kuruj się tam ,bo lato u ciebie w pełni a ty smarkata 🌻 uwielbiam krokiety i barszczyk :) za to młody nie lubi barszczu , dla niego najlepiej cola jak by była codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze, ja tak na chwile... wkurzona jestem że hoho!! wieczorkiem skrone co i jak bo ide do lekarza i do zus-u dokumenty załatwiać.. do potem dziewczyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Widzę,że mamy nowe koleżanki:) Witam:)!!! No więc zacznę może od tego,że pogoda jest do D...ciągle pada i nie zanosi się na ładniejszą pogodę. Może jak dobrze pójdzie to w weekend będzie troszkę słoneczka. Ogólnie w ten czwartek przylatuje mój mąż no i nie powiem cieszę się,ale nie jest jeszcze wszystko zapięte na ostatni guzik bo mój mąż namawia mnie żeby poszła z nim do jego rodziców a ja z kolei zapieram się rękoma i nogami,żeby zostać u siebie. Smutno to powiedzieć,ale muszę się przyznać,że potrafię co najwyżej posiedzieć z teściami 2 godziny....a później to już jest masakra:( mąż obiecał,że jeśli jego rodzice zaczną się wtrącać choćby w najmniejszym stopniu to nie zostawi tego tak jak jest i pogoda z nimi...nie chcę robić mężowi przykrości,ale nie wiem czy dam rade i nie chcę,żeby się okazało po paru dniach,że eksploduję jak ten wulkan na Islandii. Dali mi się teście już tak we znaki,że chyba mam na nich uczulenie?? Ale dobra nie będę Was zanudzać wciąż tym samym tematem bo to już się pewnie staje nudne;) Życzę Wam dziewczynki jak najwięcej słonka,pięknej pogody i samych radosnych chwil no i oczywiście dobrej nocy:) Kolorowych snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:)Matusia Ty się nic nie martw z tymi teściami to zawsze tak jest .....to taki typ człowieka:)a najważniejsze że Twoje Kochanie jutro przylatuje :)!ale masz dobrze..mmm...mój Misiek jeszcze 11 dni i też będzie:D............wiecie ale dzisiaj dostałam w dzień w dupe w pracy padam z nóg dosłownie,cały dzionek w terenie na wysokich obcasach więc mam za swoje:)po tem jeszcze z córką do poradni psychologicznej........wychowawczyni ją skierowała i co i tak wyszło na moje oczywiście bo pani doktor stwierdziła że nie ma do czego się przyczepić .......więc jest ok:)........dobra kończę bo czas do domku zmykać ,miłego dnia i buziaki kobietki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobitki mam doła i to cholernego siedzę płacze i się wściekam na cały świat mam dość męża , domu i wszystkiego co z nim związane najchętniej to bym się położyła i zasnęła a jeszcze lepiej by było żebym się nie obudziła ja wiem że wszystko przejdzie i że przesadzam i wam d..e zawracam ale musze to z siebie wyrzucić może mi troche ulży. trzymajcie się kobitki i chociaż wy nie dajcie się chandrom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna postaraj się wyciszyć... każdy ma dni, że odechciewa się wszystkiego.. na pewno wszystko wróci do normy, wszystko się poukłada.. i nie wolno Ci tak myśleć!! nie wolno!! trzymaj się kochana..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie oglądam wydarzenia.. mówią o powodzi.. i jak na to patrze to jestem przerażona.. tej wody jest ogromna ilość.. wszystko zalane..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna będzie dobrze ,musi być ,wypłacz się kochanie to zawsze pomaga......a powódź jest okropna to fakt na szczęście moi przyjaciele wyszli z tego cało z lekkimi stratami ,nawet nie wiecie jak mi ulżyło .......buziunie kobiety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Justynka trzymaj sie robaczku,dasz radę 😘 Powodzie katastrofa...straszna ilośc wody...bezmiar nieszczęścia ludzkiego :( U mnie dalej porażka,cholera walczę tylko czyim kosztem to wszystko...nie wiem czy warto---chyba raczej na pewno nie.Wyżywam się na wszystkich w koło,wydzieram o byle co.chodzę jak cpunka,automat Uciekam bo wstyd to wszystko pisac:( Angela nie przejmuj się teściami---wiem że łatwo powiedziec na odległośc ale olej ich i najlepiej niech czują że ich olewasz albo przynajmniej niech widzą że się nie przejmujesz! Dobranoc dziewczynki😘 ... ja mam takie niesamowite myśli na myśli, że moja własna podświadomość się rumieni... http://www.youtube.com/watch?v=np2OIn3Yl9M&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=6BnT_wkuMBA ... ja mam takie niesamowite myśli na myśli, że moja własna podświadomość się rumieni... http://www.youtube.com/watch?v=np2OIn3Yl9M&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=6BnT_wkuMBA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki troche mi przeszło powiedziałam co mi leży na wątrobie i wiecie co jak człowiekowi się wydaje że wszystko jest nie tak jak ma być to wystarczy włączyć telewizor i wtedy widzi się że inni mają gorzej i człowiek przestaje się rozczulać nad sobą. Angela sory za pytanie ale czemu Twój M chce żebyście szli do teściów a nie zostali u Ciebie ?a teściami się nie przejmuj powiedz sobie że masz ich daleko i głęboko w d...e i że nie jesteś gorsz od nich a może nawet lepsza. Kasia teraz Ci ciężko ale to minie i zobaczysz jaką będziesz miała satysfakcje że pokonałaś papierochy a nie one Ciebie Olcia i jak mała mam nadzieję że zdrowa ? zosia laska z ciebie a ja ci fotke wyśle ale tą co zrobie w niedzielę bo wtedy będę piękna i szczęśliwa imienniczko faktycznie masz duży talent. dobra kończe bo przynudzam miłego wieczorku pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co się z wami dzieje!co za fochy :)głowy do góry i uśmiechać mi się pokolenie:)nie ma marudzenia.........czekam na uśmieszki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Humorzaste :P U mnie też humorek taki sobie.. jak to zwykle bywa nieprzytomna żem jestem.. pogoda robi swoje :O Zatem Justa rozumiem cie jak najbardziej.. Justynko bardzo się ciesze, że już świat widzisz w lepszych kolorach.. pamiętaj zawsze po burzy wychodzi słoneczko zatem główka do góry!! A moja Księżniczka zdrowa jest:) czasem katarek jakiś się pojawia..ale to chyba alergiczny jak u mojego synalka.. Kasico nie daj się!! Tyle wytrzymałaś to dasz rade.. teraz już z górki!! Angela trzymaj się Kochana w swoim postanowieniu i rób to co Ci serce podpowiada.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️lasencje cos mnie lekki dol dopada, bleeeeeeeeeeeeeee okres mi sie ciagnie jak flaki z olejem juz 5 dzien, jakis popierdolony (fakt ze tabsy zaczelam brac)moze dlatego, a ogolnie nic mi sie nie chce, chce mi sie wolnego-odpoczac-wyspac i o niczym nie myslec :p dzis was nie pociesze, bo sama jakas dupiasta jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🌻 Moze ja was pocieszę babeczki? U mnie tak gorąco że hej, normalnie lato idzie, to i do Was dojdzie.... A ja dalej walczę z przeziębieniem, katar został okropny jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam na dziś dość , najpierw mojego brata syn na odpierdalał w szkole ,a później rozpierdoliła mnie teściowa i M brat .Jestem tak wkurwiona ze relanium nie pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczyny A co tu taka cisza??? Wszystko w porządku? Mam nadzieję że żadna nie załapała się na tę powódź. Boże, tragedia dla tych ludzi okropna! U nas lato, cieplutko, w krótkim rękawie się chodzi dziś! Pa pa i odezwać się !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ byłam na zakupach ,jedna tura zakupiona ,druga w niedziele ,a ubiór dla mnie hmm po niedzieli :) jestem padnięta u nas upał normalnie ,a w aucie to całkiem idzie zdechnąć ,no nic odsapnę trochę i trzeba lecieć na próbę . Wiecie teście ,będą u nas tylko na obiedzie , nawet na torta nie zostaną ,bo trzeba przecież lecieć do wnuka przyszywanego na komunie on ważniejszy :o (razem z młodym mają komunię w kościele ) przykre to trochę , a ten M brat co ma tego syna przyszywanego jest młodego chrzestnym ,wiecie co zrobił z zaproszeniem ? wjebał do pieca :o wiem że nie przyszedł by i tak do młodego na uroczystość bo ma swoje przyjęcie ( zn. nie robi ,tylko chrzestni i rodzice) no ale jednak przykre to dla młodego ,a jeszcze teściowa sugerowała szwagierce (chrzestna młodego ) że ma do nas też isc tylko na obiad i z teściami iść do tamtego :o i tyle samo ma dać kasy tamtemu co młodemu . Wali na dekel tej mojej teściowej ,najlepiej niech wcale nie przychodzi ,poco kuźwa!!!! Przepraszam że tak bez ładu i składu pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka laski:-D Justa nie przejmuj się,wiem kochana że to przykro małemu ,ale wytłumacz mu to jakoś i olej teściową z góry:-P Ja mam cudną teściową:-D alem se ją też musiała wychowac:-P,a tak poważnie to obie musiałyśmy zniżyc tony i jakoś powoli się dogadywac.Teraz jest oki,ale było różnie to wiem co macie z teściowymi!!! Asiorek jakie tablety?????Toc ty się o brata dla księżniczki swej staraj a nie tabsy wcinasz:-P.Potem będzie świetnie z @,co miesiąc---albo i nie jak ci sie zechce i kilka tylko dni ----co NAJWAŻNIEJSZE :-D U mnie wreszcie ciepełko się zrobiło.Ja zabiegana cosik ostatnio,u dentysty dwa dni pod rząd a i tak na pogotowiu wylądowałam z zębem---tak mi wyleczyła,musiałam pozałatwiac ze świadectwami dzieciakom,bo samolot mamy 23 i nie będzie ich na rozdaniu świadectw.Ale załatwione wszystko już,teraz tylko imrezki do czerrwac sie szykują:-PBo to pożegnanie 3 klasy---a panią mamy świetną to se zagrilujemy z klasą,jakieś przyspieszone sobótki mi się urodziły po drodze z radą rodziców i takie jeszcze pierdołki. Uciekam farbę zmyc,bo zaraz łysa będę :-P Buziole laki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️ Kasiu, to może w tym roku uda nam się spotkać? My na wakacje zostajemy w Anglii. Wczoraj sie dowiedziałam że teść dostał delegację z pracy do Francji, a że Francja bliżej niz Pl to pewnie go odwiedzimy i może wreszcie będę miała okazję zobaczyć Paryż!!! U nas lato, upał!!! A ja biedna muszę siedzieć w domu, bo czekam na kuriera z paczką...ech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj mam nadzieję Jola że się uda,dwa miesiące amy zamiar tam siedziec to kurcze może wreszcie;) Na razie to tak się zastanawiam,co to zrobic z paniami??? Bo tak maluchy dostaną świadectwa wczesniej,starszej ma odebrac sąsiadka a najstarszej będzie czekac do września aż wrócimy i teraz pytanie....Czy kupowac jakiś kwiatek maluchaom tak jakby normalnie odbierały??? No i Mariola,to koniec trzeciej klasy,jedna pani przez trzy lata,kupujemy prezent taki od całej klasy ale co z fasolką moją---jej nie bedzie juz marudzi ze tez chce cos dac pani na pozegnanie ...???? :-O pomysłów brak mi pomocy dziewczynki!!!! i ta gorzsza wiadomośc...podpalam :-O. Kuźwa co gorsze to takie pyszne te papierosy że strach się bac:-O Uciekam bo kosiara czeka na mnie.Do potem 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobitki ja tylko na chwilkę bo nie mam za wiele czasu byłam z synusiem na pierwszej spowiedzi biedak się denerwował że pozapominał troszke grzeszków.teraz biorę się za prasowanie alby i kreacji naszych a do tego jeszcze wykroiła mi się dzisiaj impreza tak samo ważna jak i ta jutro bo trzymam dziecko do chrztu.tak więc same widzicie urwanie głowy . Justyna nie przejmuj się teściową powiedz jej co czujesz i co myślisz to ci ulży a może i teściowa się puknie w czoło a na pewno gorzej już nie będzie. trzymajcie się lasencje i do usłyszenia w poniedziałek pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ja myslę Kasiu że dzieci mogą zanieśc normalnie kwiatki Paniom ostatniego dnia jak będą w szkole i tyle. Do prezentu się dołożysz normalnie i po krzyku, wiadomo że od całej klasy to i od twojej małej też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mateussia
Cześć dziewczynki:) No i mam mężusia u siebie:) !!!!! Piękna pogoda, słoneczko świeci,jest super!!!. A mały jaki szczęśliwy:) pozdrawiam Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny,buziaki .......wiecie aż wstyd się przyznać ale kużwa coś mnie opętało i zaraz na łep dostane!!!niewyrabiań!!mam bardzo ciężki tydzień prze demną a moj Misiek od wczoraj ani nie pisze ani nie dzwoni!!!!!!!!!!a ja już sobie wymyśliłam scenariusz że kogoś tam ma!!!!Boże ale ze mnie kretynka !sory dziewczyny ale cholernie się boje ,nie wiem co się ze mną dzieje! mam nadzieje że Wy będziecie miały lepszy dzień ,pozdrawiam i buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×