Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

Hej laski! Leje u mnie jak fiks,wróciłam przed chwilką od dentystki...kuźwa tyle łażenia i straty czasu a ta mi dziś wreszcie zdecydowała się usunąc zęba....bo już nie da nic rzadne leczenie:-OSzkoda tylko że ja cały tydzień musiałam się wymęczyc i objadac tabletkami przeciwbólowymi .Rozorała mi dziąsło ,przepisała jakiś antybiotyk i leki przeciwbólowe i po ptokach a mnie łeb rozpierdziela bo znieczulenie przestaje działac i chyba będzie się działo :-O Zosia serdelku ty se nie wmawiaj głupot tylko zadzwoń sama do chłopa !!!! A reszta babeczek to co robi że się nie odzywa?? Ogarnę trochę domek i poleżę ...może przejdzie. 😘 dla was kochane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ,ja tylko na chwile ,po chorowalim się z młodym :o a tu za 4 dni M będzie a mi cieknie z nocha ciurkiem :o pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry śpiochy ,wstawać:D u mnie rewelacja i wszystko dobrze się skończyło a na przyszłość nie będę słuchała takich rad żeby nie fiksować .A i najważniejsze móJ Misiek WRACA ZA 6DNI:D!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam, co tam..?? ja właśnie po drzemce bo coś ostatnio źle sypiam.. tzn się nie wysypiam :O poza tym zawsze coś i nie mam nawet czasu Wam nic skrobnąć.. ale już jestem :D byłam na zakupach w IKEI i gdybym miała dużo kasy to bym wydała tam masę, bo to by się przydało, tamto i tamto też... :O z pogodą u mnie tak sobie.. dziś ładnie choć bardzo wietrznie co daje odczucie zimna.. czekam na poprawę .. jak któraś ma fajna pogódkę to czekam na przesłanie mi jej :P Kasiu a co to za popalanie... dobrze zrozumiałam czy coś przekręciłam?? może kawka na rozbudzenie... zapraszam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobitki sory że się tyle nie odzywałam ale przez tą komunie człowiek miał niewiele czasu no i oczywiście mąż w domu to obiadki trzeba było lepsze gotować a wieczorami wiecie same trzeba było nadrabiać zaległości w alkowie ale niestety dzisiaj moja ostatnia nocka i jutro trzeba się rozstać. miłej nocki kobitki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny!!!:) oj już dawno do Was nie pisałam,ale same rozumiecie,męża mam przy sobie to trzeba się sobą nacieszyć bo każdy dzień spędzony razem jest na wagę złota jak to mówią;) Odzywam się bo tak naprawdę mężulek naprawia mi laptopa a jak w tym czasie korzystam z innego i mogłam się odezwać ;) Ogólnie jest super!!!Kochane zmykam spać,bo wczoraj z moim M zrobiliśmy wypad na miasto spotkać się ze znajomymi którzy akurat przylecieli na tydzień z Irlandii i po trzech latach w końcu udało się nam spotkać w czwórkę,oj się działo,że dziś mam zwłoki i kładę się już spać. Dobranoc i do usłyszenia:) papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babeczki🖐️ Widzę że zajete babki swoimi M- no i dobrze!!! Kozystajcie! Komunia jedna odwalona, jeszcze druga została Justy... A u mnie bez zmian, jeszcze tylko 3 dnio szkoły i znów tydzien wolnego, to sobie odpocznę trochę od chodzenia. A własnie, dzieciaki kończa śniadanie to czas się zmywać. POtem zajrzę🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobitki ja tylko się przywitam i zmykam mężulka pakować a wieczorem zajrzę żeby się wypłakać pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pisałam się i sie skasowało a nie mam już czasu na powtórkę ,wiec życze wam miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki prawie wszystkie jesteśmy podminowane a to sprawka pogody bo gdyby zaświeciło wkońcu na dobre to nasze słoneczko to i my patrzyłybyśmy inaczej na świat. ja znowu zostałam sama z dziećmi i jestem zła na cały świat chce mi się płakać i sama nie wiem co jeszcze. Olcia co się dzieje że Ci tak ciężko czasami jak człowiek sobie pogada a w naszym wypadku popisze to mi lepiej się robi tak więc pisz kochana a my będziemy pomagać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ laski niedlugo wakacje ;-) glowy do gory ,nie marudzic ps.dzieki za mile komentarze na NK :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ laleczki kurde nie mam kiedy w ciągu dnia do was zajrzeć ,a wieczorem już mi sie nie chce:p nie humorzaste babeczki to lepiej sie nie odzywam ;) ja już bujam w obłokach :D jutro misiorek będzie :D a tu taki zonk ,ciocia nadeszła ,no nic po pości jeszcze troszkę :p Młody miał dziś egzamin ,dzieciak taki rano zestresowany był ,że poszedł w laczkach do szkoły :o no kurde ja nie zwróciłam uwagi :oa on wcale , ale zdane na 5 :D i juz po stresie . Zajrzę od czasu do czasu do was przez te dwa tygodnie ,chociaż pomacham ;) paaa trzymajcie sie i nie dajcie sie smutkom 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczynki,u mnie leje cholera jak smok.Łeb mi pęka przez to słabe ciśnienie ,nic się nie chce,a dziura po zębie jak bolała tak boli dalej:-O Ale co tam jadę na prochach bo i co poradzic,roboty w ciorty,,ojciec znów do szpitala od środy----oby się poukładało do mojego wyjazdu bo się załamię lekko. Poza tym to nic nowego....a nie jedno bezsennośc mnie zaś dopadła:-P,kuźwa od trzeciej rano nie mam spania i kropka---to jakby komuś ,np.Olci dzidzie trza w tym czasie pobawic to nie ma sprawy ---melduję się do usług:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny już piątek!🌼......Czarnacholero przyznaj się jak z papieroskami?...hmm...Justysia dziękuje za fotkę ,naprawdę ładna z was rodzinka.......a teraz ja się pochwale ......mój Misiek w niedziele rankiem przyjedzie:D:D:D.ale jestem szczęśliwa !!!!!hura!!!!!!!!a jak mi ulży ....o mamo!;-)i jeszcze w niedziele rocznica komunii córki ,więc też się cieszy że tatuś będzie ..........miłego dnia kobietki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobitki . Kasia u mnie pogoda tęż okropna aż nic się robić nie chce. ale Wam fajnie że będziecie mieć lub macie swoich M mój dopiero pojechał a ja już bym chciała mieć go w domu a gdzie tu jeszcze do 17 lipca. Kasia zapraszam na kawke to może ciśnienie pójdzie Ci w górę pozostałe panie oczywiście tęż zapraszam. miłego dnia kobitki pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki jak tam pogoda u Was bo u mnie pod chmurką . dzięki kobitki za miłe komentarze. i znowu samotny weekend trzeba zabierać się za sprzątanie bo dzisiaj nie ma mi kto pomóc a dzieciska szybciej nabałaganią niż pomogą papapapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc🖐️ U nas pierwszy z 11 dni wolnego w szkole! niestety pada, więc maleńtasy siedzą i bajki ogladaja, bo z zabawy z w ogrodzie nici... A co tam babeczki u was? Jak leci? Niektóre to M w domku mają, to nie piszą, a reszta to co???? Na kolano i baty?????!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze, a u mnie właśnie leje i grzmi troszku... mam nadzieje, że jutro będzie lepiej.... dobra kończe bo cosik mi tu sie błyska.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten pochmurny dzionek :O czy jest u Was słoneczko?? bo u mnie ni kszty nic jego nie widać :( jak tam po weekendzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobitki Olcia u nas też pod chmurką i od czasu do czasu pada a wczoraj była taka ładna pogoda. muszę się wam kobitki pochwalić bo pierwszy raz w życiu coś wygrałam jakiś miesiąc temu wysłałam kody z mlekołaków i dzisiaj dostałam nagrode główną rower tak więc czasami warto coś wysyłać.:):):) ale koniec radości teraz biorę się za prasowanie bo znowu naskładałam sterte pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny 🌼u mnie powoli ,oczywiście mój Pan miał zjechać na niedziele do domku ale oczywiście się nie udało ......norma ,taki zawód ,więc teraz czekam na niego z dnia na dzień ...Miłego dnia kobietki i nie smutać mi się :D BUZIAKI I PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki!🖐️ U nas ferii ciąg dalszy, trochę dzieciaki dają w kość, ale jest ok!!! Pogoda słaba, chłodno jakoś, to i na spacery nie chce się chodzić jakoś za bardzo... Wszystkiego najlepszego dla naszych wszystkich DZIECIAKÓW z okazji ich święta!!!!!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobitki. pogoda jest straszna pada cały czas jak diabli tak że tylko siąść i płakać. dzieciska się nudzą i wszystko im nie pasuje. po prostu obłęd, ja już po trzeciej kawie i przytyłam pewnie ze trzy kilo bo nic nie robię tylko jem. mam nadzieję że jutro będzie lepiej. trzymajcie się dziewczynki i nie dajcie się złej pogodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny...........moje Kochanie dzisiaj wraca ,życie jest piękne::D:D:D:D:D ale jestem szczęśliwa mówie wam!🌼 wielkie buziaki dla was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×