Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

Witam POzdrawiam wszystkich mocno i goraco ! chcialem opisac jedna rzecz trafila mi sie kumpela moze przyjaciolka ode mnie z mojej miejscowosci narobilem sobie nadziei ze morze cos wypali w mym zyciu a ona oczywiscie chce tylko przyjazni widocznie nie nadszedl na mnie jeszcze czas wiec wolny jak zwykle hehe !!!! do zobaczyska !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suunshine77
witajcie.wiedzialam ze wszystko jest zbyt piekne zeby bylo prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnia niedziela
witajcie !! miałam dziś gosci i zero dojscia do kompa, ale tu pustki dziś ! asia- czemu tak muwisz ? gapiszonek wracaj do zdruwka!! , mi juz przechodzi . pozdruwki dla wszystkich papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu zona
dzień dobry wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich cieplutko !!!!! ostatnia niedziela wracaj do zdrowka co bys wyzdrowiala w koncu poniwaz pustki bez ciebie , Fajne to moje zycie sie robi choc kolezenka przyjaciolka ale fanie jest czegoz chciec wiecej do wieczorka pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnia niedziela
dzien dobry !! jakaś epidemnia normalnie chyba mnie juz przeszła choroba to teraz synka złapało byłam w osrodku naczekałąm sie 3godz. w kolejce szok normalnie , mój misiaczek zadzwonił dziś i na pocieszenie powiedział mi że w czwartek przyjeżdza, jak sie ciesze!!!!!!!!!! a uwas kochani co nowego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnia niedziela
aga- siudmy marca to już niedługo , zleci zanim sie obejrzysz fajnie że będziesz miała misiaczka na 3 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnia niedziela
takiii jeden - widze że zaczyna ci się pomalutku układać a niedawno muwiłeś ze koniec z kobirtami narazie, no widzisz -czego chcieć więcej- powodzenia ci życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akloj
cześć dziewczyny i chłopaku! wrociłam po 2 tygodniach, mąż poleciał wczoraj znow. Tak mi smutno wczoraj było strasznie, ale dziś już trochę lepiej. kurczę, nie będę przecież ryczała, to nasza wspolna decyzja i musimy w niej trwać oboje....zresztą im tam jest znacznie gorzej ni z nam tu, wszystkie to wiemy niedzielo, dzięki że pamiętasz o mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnia niedziela
witaj akloj wrud nas znow - jak mogła bym o tobie zapomieć jak jesteś tu od początku topiku! jak minoł pobyt męża ? ja tak tylko na chwilkie teraz bo maluch w domku to komp zajęty . buziaczek fajnie że jesteś a reszta ekipy gdzie sie podziewa???????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akloj
było super!!!!!!!!!!!!! ale 2 tyg to za mało po tylu miesiącach rozłąki...wiele spraw do załatwienia, wiele wizyt....mało czasu dla siebie, nie można się było nagadać, i nie tylko... he he dzieci nie odstępowały taty na krok, nawet mały synuś chciał bawić się tylko z tatusiem, a bałam się trochę że będzie dla niego zupełnie obcą osobą najgorsze że następny urlop dopiero będzie m iał we wrześniu, co prawda postanowiliśmy że przeniesiemy się tam wszyscy na jakiś czas, ale jeśli coś nie wypali...to zobaczymy się dopiero za 7 mcy... jak to wytrzymać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akloj
niedzielo, ty "szczęściaro" masz kochanego w domu tak często, że aż ci zazdroszczę trochę, ale takie to życie jest ciężkie czasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnia niedziela
tak mogie sie nazwać szczęsciarą bo to unas jest tak mugł by przyjedzać co tydzień bo wikeendy ma wolne wszystkie ale popierwsze to zmęcznie jak tak co tydzień by miał jedzić a po drugie to by były zaduże koszta na te przejazdy . więc ja niemogie sie ruwnać z wami z tęsknotą bo prawde muwiąc dobrze niezatęsknie i juz jest spowrotem . ale mam czasem doły niepowiem że nie każdy je ma czasami . chciałą bym mieć go juz w domu na stałe i żyć normalnie jak rodzina ale co zrobić jeszcze troszkie trzeba poczekać . to fajnie że pobyt był udany i trzymam kciuki za to żeby udało wam sie tam razem zamieszkać . tak ukratkiem tu zaglądam dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnia niedziela
myśl pozytywnie że wam sie uda, miłość do męża ci da siły i dzieciaczki no i my tu potrzymamy cie na duchu !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akloj
dzięki, wierzę że się uda i wkrotce będziemy razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnia niedziela
ja juz muwie dobranoc miłych snuw życze wszystkim !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pozdrawiam oczywiscie ostatnia niedziele !!! dziek iza odpisanie heh. teraz to me zycie jakies dziwne jest same kolezanki oraz przyjaciolki mnie otaczaja chyba nie nadszedl jeszcze czas na dziewczyny ale co tam dam sobie rade nigdy bynajmiej nie pamietam czasy by miec kolezanki czy przyjacilki nie malem ale fajnie jest i ciekawie ciesze sie ale jak zwykle oczywiscie nie mogie spac to mnie dreczy heeh dobranoc i buziaczki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnia niedziela
dzień dobry ! umnie dziś śliczna pogoda tak wiosennie pozdrawiam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suunshine77
witajcie dziewczynki.u mnie pogoda taka sobie ladna lecz bez slonca.pozatym co u was?Aga co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek na rondelek!U mnie cudnie ,slonce swieci,ptaszki spiewaja-no wiosna normalnie przyszla.Ja chora ,ale to juz szczegol;)Pozdrawiam wszystkich,zycze slonecznego milusiego dnia🌻.Taki jeden ty jestes fajny,z tymi kolezankami-no super po prostu;).Buziaki dla was😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suunshine77
dziewcynki gdzie sie podziewacie?????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akloj
Witam wszystkich! wiosna prawdziwa, aż żyć się chce, wybrałam się z dzieciakami na dłuuuuuuuuuugi spacer! życie cudne jest w taką pogodę, tylko smutno troszkę że sami znow musimy spacerować, ale co zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnia niedziela
no i pogoda mi sie popsuła, i humor też co tu takie pustki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnia niedziela
takiii jeden -to tylko w deszcz wybierasz sie zawsze na s...? i jak tam koleżanki sie spisują ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu zona
witam wszystkich,u mnie tez pogoda butelkowa.nic robic sie nie chce ,a jeszcze mi mała zaczyna chorować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×