Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

Gość ostatnia niedziela
aga to chyba jakiś wirus panuje bo co słysze to dużo dzieci i dorosłych grypa wzieła !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiecie sa tam jakeis kolezanki Przyjacilkiemam tylko jedna z ktora mogie o wszystkim porozmawiac a ta dsruga to jakas sciemniaczka delikatna ale moze sie myle czas pokaze , w taka pogode to sie pije a nie sexi heeh ale nie robie ani tego dzis a ni tego pozdrowionaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnia niedziela
oj takiii jeden jesteś przekręcony jak niewiem najpierw muwisz tak a za chwile tak !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu zona
no wlasnie panuje cos.ona mi ze szkoly to przyniosła.u niej w klasie połowy dzieci juz nie ma.kurcze jak ja nienawidze tych samotnych wieczorów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzsz ostatnia niedzielo niezdecydowany jestem strasznie sam nie wiem czego chce ja jestem z grudziadza a ty z kad ? jestem Mariusz Milo mi a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnia niedziela
agusia- jeszcze tylko troszkie i juz niebedą samotne wieczory. muj mały też niechodzi do szkoły ale juz mu lepiej sie czuje więc moze po jutrze go juz puszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akloj
i moj malutki synuś też kaszle już parę dni, chyba wybiorę się znow do lekarza z nim, bo te leki jakoś słabo działają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnia niedziela
mariusz- jak ładnie ja pisalam juz w kturymś poscie że mam na imie justyna poprostu justa tak na mie muwią a widzisz ja jestem z okolic grudziądza własnie widze ze niezdecydowany jesteś ale młody jesteś to masz czas masz racje przebieraj ile sie da!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnia niedziela
biedactwa te nasze maluszki ,te choroby cholerne ale co tak już jest na tym świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu zona
ja tez sie pocieszam ze jeszcze półtorej tygodnia,ale wtedy najgorzej sie ciagną te dni... a co z Asią?nie mam jej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnia niedziela
własnie niema jej napisała rano i gdzieś sie nam zapodziała mam nadzieje że sie odezwie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu zona
do mnie na kom.pisała po południu,ale teraz nie odzywa się coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnia niedziela
poczekamy może do nas dołączy bo ostatnio się wszyscy mijamy na tym kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu zona
akloj my nie miałyśmy okazji sie poznac.agnieszka jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu zona
zauważyłam własnie ostatnio,ze sie mijamy.juz myslałam,że topik pada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akloj
dziewczyny oświećcie mnie bo gubię się w tych waszych wpisach, tyle napisałyście... kiedy te wasze szczęścia zjeżdżają? a-ha a ja jola jestem może uda mi się wreszcie połapać ktora to ktora, po imionach i nickach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu zona
mój 7mego marca zjezdza na 3 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnia niedziela
też miałąm takie mysli że juz po topiku a powiem szczerze że troszkie sie uzalezniłam juz od niego mysle że bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Justi no staram sei przebierac jak diabli naprawde to wychodzi wiesz chodze sobie na prawko jutro jazda i piekny romaantyczzny wieczor sie zapowiada ale nei wiadomo jak bedzie heeh okaze sie jutro napewno napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnia niedziela
jolka miło mi fajnie tak po imieniu jeszcze gapiszonek musi nam powiedzieć swoje imie oczywiście jak zechce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akloj
no, ten gapiszonek to ogromnie energiczna i pozytywnie nastawiona kobieta, podoba mi się to co tu pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnia niedziela
mariusz- ja też nie tak dawno chodziłam na prawko ale zdałam za pierwszym podejsciem i juz mam fajna żecz mieć prawko a z tą randką jutro poradzisz sobie napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnia niedziela
tak własnie gapiszonek wniusł tu dużo dobrego i dzieki niej nieobrażając nikogo dotarło do mnie po tych jej postach jaki to człowiek był zdołowany ciągle ale juz wiem ze niewarto sie dołować dziekuje ci gapiszonku że tu jesteś !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akloj
to prawda, nie warto i bardzo potrzebne są takie właśnie mądre i wesołe osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu zona
ja drugie podejscie robie do prawka.za nerwowa jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akloj
a ja nie robie wcale, jakoś powołania nie czuję zupełnie i nie podjęłabym się wozić osobiście swoich dzieci taka jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnia niedziela
aga ja też nerwus niesamowity ale udało mi sie pokonać stres najgorzej było na palcu a potem to juz spoko dasz rade niema co sie przejmować zdaja po kilka razy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justi wiesz prawkeim sie nie przejmuje az tak bardzo za ktoryms razem zdam napewno randka sie nie przejmuje spoko bedzie zapewne oraz slodko pojezdze sobie jutro dwie godzinki po grudziu i instruktor mnei popiepsza za nic hahah jak zwykle na pocztku opiepsza a potem mowi pod koniec ze jakby byl instruktorem egzaminujacym to bym zdal wiec wiesz spoczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnia niedziela
jolka ale ty pewnie w miescie mieszkasz ? a na wsi to bez samochodu dupa zimna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akloj
a wiesz, w mieście i to w centrum, wszystko mam blisko ale zakupy to sama muszę dźwigać, ale trudno nie mam prawka, noszę rękami ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×