Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

Gość poprostu zona
tak ale ja dwa lata miałam przerwy,zrobiłam głupotę i teraz musze zaczynac wszystko od początku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnia niedziela
jolka-fajnie masz w miescie ja zawsze chciałam mieszkac w dużym miescie ale cóż może kidyś ale na wsi też jest pięknie szczegulnie latem mam blisko ośrodek wypoczynkowy aga ja jak miałąm 18lat to poszłam na prawko z moją ciotką i pojechalyśmy na egzamin i ona niezdałą i wiecie co ja zzrobiłam poprosiła mnieżebym też niezdała że następnym razem pujdziemy obie znowu i już nieposzliśmy to była dopiero głupota. mariusz ty to masz fajnie czasem a teraz was przeprosze bo zaeaz muj horror leci do potem pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akloj
e tam, żadna metropolia, dziura 100tys mieszk. ja też oglądam więc pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnia niedziela
i znowu cisza zapanowała tu ! dobranoc miłych i przyjemnych snuw,bez horroruw!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczynki i chlopaku:)!Na dzien dobry sie wam przedstawie-Kaska jestem.Troche minie zanim was zapamietam wszystkich,wiec za ewentualne pomylki w imionach pseplasam;).U mnie dzis jeszcze wiosna,choc zapowiadaja juz zmiany ,ja i tak pedze se dzis cos kupic wiosennego;);)Ach te slabosci babskie;).Trzymajcie sie cieplutko,wpadne do was po poludniu .Moze sie wreszcie nie miniemy,bo ostatnio tak sie zdaza.Ale nic to!Ja zakrecona optymistka nie zrazam sie i tne przed siebie.Buziaki😘😘😘🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu zona
witam milutko wzystkich.Kasia miło-Agnieszka jestem.ja też juz zaopatrzyłam sie w buciki wiosenne i kurteczkę.najlepsze zakupki na poprawe nastroju;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnia niedziela
dzień dobry !!! ja rownież wybieram sie na zakupy tylko tyle że spożywcze, szykuje coś specjalnego dla misiaczka na jutro. umnie niewidać wiosny dziś strasznie wieje i pada . kaśka - co ciekawego sobie kupiłaś ? papap miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akloj
witam wszystkie ja też miałam iść na zakupy, butow brakuje mi jak zwykle!!! ale pada a mały pokasłuje, więc nie mogę wyjść, cały dzień w domu-okropność justynka, szykuj się szykuj- jutro wielki dzień, ciesz się że masz go tak często w domu muszę poczxytać wcześniejsze wpisy i dobrać imiona do was, bo już teraz zupełnie się pogubiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu zona
proszę od rana cos tu sie dzieje,miło.Jola u mnie tez zawsze butow brak.(to już chyba uzaleznienie,bo mam hopla na tym punkcie)Justynka ale masz fajnie,az Ci zadroszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akloj
ja też mam skrzywienie pod tym względem, i corce też kupuje butow też więcej niż potrzebuje...no coż, każdy ma jakieś nałogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu zona
a córka ile ma lat?moja ma 7 i tez juz wbredna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akloj
moja czterech jeszcze nie ma, ale wszystko co rożowe to jest dla niej cudne!!! nie jest wybredna na razie, to raczej ja przesadzam z tymi jej strojami, ale co tam, dama to dama! ostatnio przekułyśmy jej uszy, chodzi dumna jak paw, a tato sprezentował jej całe pudło kosmetykow, to chodzi wiecznie wymalowana i pachnąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu zona
tez to prerabiałysmy,moja tez wszystko różowe az patrzec juz nieraz na to sie nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akloj
oj Aga masz rację, od tego rożu aż oczy bolą, a najgorsze że ja nie lubię tego koloru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu zona
o i znów tu cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnia niedziela
zrobiłam sobie przerwe na kawkie kto zemną wypije? dziewczyny jak tak muwicie o córeczkach i ciuszkach jak ich stroicie to wam troszkie zazdroszcze też bym chciała mieć dziewczynkie ale zrobie sobie jak misiaczek wróci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnia niedziela
ja mam na dzis koniec pracy , usiadłam tu z herbatką a tu pusto !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam milo kobietki zony heeh ,,,, fajnie macie poiszecie sobie o planach na zycie o dziecach planujecie nowe naprawde supcio wiem ze mnie to nie spodka ale z drugiej strony fajne zycie samotnika wolnego hehe morzna przebierac ale nudzi m isie to wszystko powoli ale spoczko pozdrawiam !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu zona
takiii jeden i ty doczekasz sie kiedys żony,dzieci.abys tylko za bardzo nie przebierał.dziewczyny gdzie jestescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnia niedziela
mariusz- no cośty jak to niespodka cie to, dzieci, żona napewno spodka tylko w swoim czasie może niespodkałeś jeszcze tej jednej jedynej jeśli jest ci to przeznaczone to bedziesz miał , ej toć chyba niechcesz zostać starym kawalerem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnia niedziela
aga -ja jestem a reszta ekipy niemam pojęcia gdzie przepadła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu zona
siedze tak sobie i ogladam wesele koleżanki,kurcze przez te wyjazdy męża taka zabawa mnie ominęla.dziewczyny nie macie takiego wrażenia ,ze przez te mężow nieobecnosci gdzies te zycie towarzyskie ucieka wam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu zona
Aska to juz chyba całkiem zapomniała o nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyno moze masz racje chyab chce byc kawalerem co raz bardziej , poprostu zona dzieki za mile zslowka ale ja mam zawsze w zyciu pod gore i raczej bede sam pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu zona
ile masz lat ze tak mówisz?czemu masz cały czas pod góre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnia niedziela
oj aga ja to juz całkiem odsunełam sie od zycia towarzyskiego ale powiem ci że ja nielubie wesel jakiś tam przyjęć i imprez kiedyś lubiłam ale jakoś tak sie porobiło że nieznosze teraz miałam w tym roku 2 przyjęcia i byłam na nich sama oczywiście to było u męża brata te przyjęcia i jako sama że byłam to pomagałam w kuchni i tyle miałam z tego przyęcia . no własnie asia juz chyba onas zapomniała zawsze było jej tu pełno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnia niedziela
mariusz niegadaj głupot troszkie w życiu ci sie pogmatwało i juz muwisz że masz pod górkie tego kwiatu to pół światu jak nie ta to inna niema co brac do głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu zona
ja byłam rok temu na weselu u brata męża ,byłam tylko z corką.oczywiscie pod obstrzałem jego rodziny i tylko patrzyli z kim się bawię.jak z kimś za długo to oczywiście już było piepszenie jakbym niewiadomo co robiła.w tym roku męża siostra bierze ślub i jego drugi brat,juz mu powiedziałam,że albo bierze sobie wolne i idziemy razem albo nie idę wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma m26 latek poprostu zona justi wiem ze tego kwiatu pol swiatu ale to nei takie latwe jest dla mnie a latwych lasek nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu zona
ale nie wszystkie sa łatwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×