Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

Gość ostatnia niedziela
dzień dobry wszystkim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj niedzielko!! i jak minęły dni z mężusiem, pewnie szczęśliwa jesteś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnia niedziela
oj super było tylko szkoda że juz sie skończyło teraz przyjedzie dopiero na święta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam dpoiero........chcesz się zamienić? żartowałam oczywiście, ale to już niedługo, szybko zleci.... coś cicho tu ostatnio, dobrze że już jesteś, może się ruszy coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnia niedziela
oj jolka niechciała bym sie zamienic za nic w świecie z wami ,zleci do świąt moment , wziełam sie za malowanie ścian zmieniam kolory , a co to sie stało że ty z rana przy kompie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak włączyłam na chwilę pocztę sprawdzić mały ma drzemkę to mam chwilę wolnego, he he zaraz wyruszam na zakupy, bo pusto zrobiło się w lodowce, przez te wiatry nie wychodziliśmy parę dni bo mały kaszlał trochę to zapasy się wyczerpały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnia niedziela
oj no ten wiatr ale spokojnie umnie było nie tak zle a maluszek juz zdrowy ? kolorki to miałam juz chyba wszystkie ,lubie zmiany , przestawianie w domu ciagle jeżdze z gratami teraz w salonie daje żółty kolor a w sypalni jasny fiolet a reszte jeszcze niewiem, myśle !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to widzę justa że dogadałybyśmy się, ja też lubię intensywne kolory, mam pomarańcz, zieleń taką seledynową bardziej, niebieski, beżowy jak znajomi niektorzy to zobaczyli to oczopląsu podostawali, a mnie się podoba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnia niedziela
mi też takie kolorki sie podobają , i maluje na takie jakie mi pasują , umnie jak tesciowa i reszta zobaczyła ze pomalowałam raz salom na niebieski jasny to powiedziałą ty masz jebla ale co tam sie przejmować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnia niedziela
dobra ja biore pędzel i farbe i do roboty jak mnie znudzi malowanie to sie tu odezwie papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnia niedziela
sama maluje , lubie w to sie bawić zresztą życie takie jak niema sie chłopa w domu to trzeba sobie radzić no nie? pa buziolek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa81
cześć wszystkim!!! (bo widze że nie same dziewczyny tu są):) Wpadłam na Wasz topik przed chwilą i pytanie: mogę się przyłączyc? też jestem sama ,mąż wyjeżdza a ja sama z dziećmi zostaje no czasama chciałoby się pogadać z kimś o podobnych problemach.:D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suunshine77
witam wszystkim ale macie fajnie na swieta maz za pare dni jak u agi.a moj dopiero 30....beeee.ale wroci ro na stale kurde wczoraj sie poklocilismy i do tej pory sie nie odzywa .wiem ze ma puste konto ale byl wczoraj na zakupach nie mogl dokupic sobie karty?chlopy to dziwne ludki nie tak jam my uczuciowe.ale dobra o mnie ciesze sie justyna z twojego szczescie i z szczescia pozostalych.aga 3maj sie twoj maz wielkimi krokami sie zbliza.pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnia niedziela
mała przerwa na kawe! asia witam cie racja z tym że my jesteśmy bardziej uczuciowe , a męszczyni jak to męszczyzni ale bez nich było by nam zle fajnie że juz ci przyjedzie na stałe do domku ja musze jeszcze poczekac do lata i wtedy juz postanowione ze wraca na stałe koniec życia na odległość juz starczy !!!!!!!!!!!!!!!! ewa81 witamy wśrud nas pewnie że możesz sie przyłączyć nowe osubki mile widziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnia niedziela
oj cisza tu !!! kobietki zabiegane jolka- wdała sie w wir zakupuw! kaśka -się pewnie upiękrza ! aga- co tam porabiasz ? asia- jak samopoczucie? kariaaa -zapomniała o nas czy co? mariusz- pozdruwki papa do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu zona
hej dziewczyny,ja coś ostatnio zabiegana jestem i oczywiście przygotowania na powrót męża.;-)a co tam u Was?Ewa witaj wśród nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu zona
witam wszystkich;-)A czemu tu tak pusto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnia niedziela
dzień dobry wszystkim !! umnie zima znowu szok !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnia niedziela
no i niemam z kim tu kawki porannej wypić , wszyscy sie pochowali ?to ja sobie sama wypije!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnia niedziela
no fajnie ciesze sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam malowanie? udało się? u mnie też zimno, wieje....a tyle spraw mam do załatwienia na mieście...brrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnia niedziela
zauważyłam że niema gapiszonka ostatniego postu co to jest grane , bo ja oczywiscie nieznam sie na tym zabardzo ,ty zaczynałaś tą stronkie a teraz ja niby ją zaczełam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnia niedziela
malowanie jeszcze nieskonczone dziś chyba skończe ale jakoś niemogie sie zmobilizować chyba pogoda zle na namnie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, nie ma postu...nie znam się, to pierwszy temat do jakiego dołączyłam, wcześniej czytałam tylko. podobno czasami coś usuwają...ale nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×