Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

Gość ostatnia niedziela
cześć dziewczyny !! mnie dziś jakaś tęsknota ogarneła i wielki dół mi się przypałętał zamiast sie cieszyć że już tylko pare dni to jakoś tak .... trzymajcie się , pozrowionka dla was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!Co tu tak pusto dzis??????????????????????Spicie czy jak???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akloj
cześć dziewczyny, to ja- pamiętacie mnie jeszcze? nie mam kiedy na kafe siąść, ciągle coś się dzieje. super jest, świetnie że jest mąż nareszcie, taki kochany, niepotrzebnie się martwiłam, nic się nie zmieniło, tzn tak ale na lepsze nawet na szczęście!!! oj niedziela, nie martw się, głowa do gory- twoj będzie za raz i będzie super!! i witam wszystkie nowe dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnia niedziela
och akloj niezapomnieliśmy o tobie troszkie tęsknimy ale baw sie dobrze ciesze sie że wszystko wpożądku u ciebie . buziaczek wielki dla ciebie ! no niema nikogo kariaaa chyba juz szykuje sie do wyjazdu a reszta gdzieś przepadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnia niedziela
no wiem gapiszonek co porabiasz jak dzionek minoł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ciezki mialam dzionek ,caly dzien w autobusach od 8 do 18-maaakaabraaa!Ale chumorek mam przedni jak zawsze🌻 .A u ciebie co nowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnia niedziela
no i gapiszonek gdzies przepadł uciekam spać do jutra mysle ze jutro bedzie tu jeszcze ktoś oprucz nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnia niedziela
a mnie wzieło dzis na dołowanie ale juz mi przeszło mam czasem takie napady ale jest ok a pozatym bylam dzis poraz pierwszy sama autem w miescie nikogo nieprzejechałam wszyscy żyją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To cudownie :)Po co sie dolujesz??Ty babiszonie nie mowilam ze trza sie cieszyc???I sluchac starszego hehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnia niedziela
oczywiście wedle rozkazu będę już grzeczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnia niedziela
gapiszonek a powiedz mi bo tak sie zastanawiam czy mam powiedziec mojemu misiaczkowi że założyłam taki topik i siedze tak sobie pisze z wami o takich sprawach niewiem jak on by na to zareagował tak sobie myśle.... a ty mówiłaś mężowi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maz to wie ze jestem szalona ,wiec sie nie zdziwil ,a nawet myslal ze to ja zaloze jakis hehePowiedzialam mu ze najszybciej na erotycznym to zrobie.Usmial sie.Zna mnie krol.:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnia niedziela
dobra jesteś hahah erotycznym no fajny pomysł jak stworzysz taki topik to daj mi znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie to tylko tak zazartowalam.No chyba ze bym miala takiego dola jak z tad do UK to tak,ale to raczej nie mozliwe w moim przypadku.Taka ze mnie kosmitka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnia niedziela
chyba jesteś duszą towarzystwa , mąż ma z ciebie pocieche ja uciekam juz spać rano trzeba synusia do szkoły wyprawić , dobrej nocy marku nocny buziaczek !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kariaaa
Ja tak tylko z pospiechu, zaraz musze leciec na wyjazd:-), tryzmacie sie, buzki 👄 🌼 Postaram sie do Was zagladnac po przyjezdzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnia niedziela
kariaaa powodzonka i przyjemnej podruży wpadnij tu jak wrucisz buzka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobitki:)Jak minal dzionek?U mnie pogoda dzis sie nie popisala,dzien spiacy a glowa mi peka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnia niedziela
ech gapiszonku jakoś leci ten dzień dłuży sie jak holera zato jutro będzie szybko leciał a ty pewnie walczysz z bulem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnia niedziela
no mam chyba święto mój misiaczek prawdopodobnie przyjeżdza fajny prezęt na walentynki oby sie spełnił do jutra do obiadu będe w niepenosci dobranoc jutro tu wpadne miłego wieczoru bez bulu głowy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc tez sie poloze moze przejdzie glowa.I super prezent ,ciesze sie z toba.Do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akloj
cześć dziewczyny, co tu tak pusto dziś? zajrzaŁam bo mam chwilę wolną....a tu pustki! wszystkie pewnie smutne trochę same w walentynki, ale trzymajcie się, będzie lepiej! niedziela, i co przyjechał? dobrze że coraz więcej nas, raźniej będzie czekać...niedługo znow będę z wami częściej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×