Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nescafejka

Dobry fryzjer szczecin, pasemka

Polecane posty

Witam, byłam u Marcina na Pocztowej i uczucia mam mieszane,ponieważ włosy pocieniował mi rewelacyjnie,ale gorzej z farbowaniem.Chciałam mieć tylko końcówki jaśniejsze(nawet pokazałam zdjęcie na wzór),a on zrobił mi pasemka na całej długości:( W sumie nie wygląda to źle,ale zupełnie nie o to mi chodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z polecenia koleżanki trafiłam do fryzjera bo fryzjerzy mnie nie rozumieją . I w końcu ktoś zrobił mi włosy tak jak chciałam i jestem zadowolona z koloru i z fryzury która razem przedyskutowaliśmy i to mi się bardzo podoba . Tak Trzymać panie Aleksandrze . polecam Dom Urody przy ul Willowej 8 , miła obsługa i domowy klimat . a i co najważniejsze Ceny są niskie . Potrzebny był taki salon w tym rejonie Szczecina Pozdrawiam Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Olu byłam w tym Domu Urody co panie polecała bo mieszkam niedaleko i wyszłam Bardzo zadowolona . Fryzjer jest obco krajowcem i Bardzo dobrze mówi po Polsku i bardzo dobrze się tam czułam . I widziałam jak się starał i przede wszystkim sie nie spieszył jak większość fryzjerów. Panie Aleksie dziękuje i Obiecuje że do Pana wrócę . Pozdrawiam i wszystkim Paniom POLECAM a i jeszcze jedno cena niska i dostałam 20% rabatu i karne kolejne na usługi :-) POLECAM www.du-draganov.pl ul Willowa 8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aprima
Od zawsze bałam się fryzjerów bo nigdy nie mogli sobie poradzić z moimi sztywnymi włosami i zawsze wyglądałam jak przez okno więc przestałam do nich chodzić do czasu aż zauważyłam że moja sąsiadka co róż to ma fajną fryzurę. Poprosiłam ją aby mnie zabrała do swojego fryzjera następnym razem kiedy będzie się tam wybieraći tak trafiłam do salonu "Luis" na ul. Łokietka do pani Izy i muszę powiedzieć że świat wydaje się być lepszy kiedy kobieta jest zadowolona ze swojej fryzury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja we wtorek z polecenia koleżanki poszłam do Pana Dawida z OKEYa i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona z farbowania. Chciałam przyciemnic moje jasne blond wlosy, ale juz z odrostami dosc ciemnymi. Wspólnie dobralismy kolory i postanowilismy stopniowo wracac do mojego naturalnego koloru. Zrobił mi pasemka pół na pół jasne z kolorem dobranym do naturalnego i wyszło super. Włosy wygladają super a i cena warta usługi, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesforcia
Ja tez bylam w tym salonie gdzie pracuje Dawid ale u Ewy.Salon nazywa się Okey i jest w centrum.Mam krecone wlosy i w koncu podciął mi je ktos tak -, ze kreca sie jeszcze bardziej -a nie ucial mi 10 cm!!!Jestem bardzo zadowolona.W koncu ktos umie strzyc krecone wlosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda 265
Witam Byłam i sprawdziłam ten Domu Urody Aleksander Draganov i dziewczyny jednym słowem polecam tak trzymać widać zaangażowanie personelu :-) Teraz i w tym rejonie można otrzymać to co się chce . A i ceny sa konkurencyjne :-) SUPER ul Willowa 8 Dom Urody Aleksander Draganov Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny . Byłam w tym Domu Urody Aleksander Draganov i powiem ze jestem zadowolona :-) No i Facet bardzo miły :-) Najważniejsze ze nie jest taki przesłodzony jak Większość tych fryzjerów . Panie Aleksie Dzięki za fają fryzurę i za Rabacik zostałam zaskoczona mile :-) Do zobaczenia Polecam wam tego Fryzjera bo warto :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta1980
Szczerze polecam Atelier Sztuki Fryzjerskiej Mariusza Bednarka w centrum na Monte Cassino. Jestem klientką Mariusza od wielu lat i nigdy mnie nie zawiódł,zawsze miło ,profesjonalnie,ceny niewygórowane . Zawsze wsłucha się w potrzeby klienta,doradzi w doborze koloru i odpowiedniego strzyżenia. Same się przekonajcie, na prawdę warto. Numer do salonu 4330312 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilkaa03
Już pisałam na ten temat, ale zawsze warto powtórzyć prośbę. Na Wojska Polskiego chyba 31 w Szczecinie mieścił się salon fryzjerski FRYSOORIA, nie wiem co się z nim stało, nie mogę odnaleźć żadnego kontaktu, a zależy mi bardzo na fryzjerze, panu Łukaszu, świetnie strzygł i układał moje włosy. Wiem, że pracowała też tam fryzjerka pani Maja. Może któraś z Was wie coś więcej? Byłabym wdzięczna za jakąkolwiek informację!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita267
Witam Witam jakiś czas temu szukała dobrego fryzjera i trafiłam za waszym pośrednictwem do Domu Urody Aleksander Draganov i z usług pana Alexa i stałam się jego stałą klientką :-) i moje koleżanki również. Ceny są niskie i usługa profesjonalna , na dodatek w tym salonie są fajne promocje i okazje. polecam jego nową ofertę już z niej skorzystałam byłam pierwsza !!! to jest link: http://sklep-dudraganov.bazarek.pl/opis/3065228/koloryzacja--regeneracja--strzyzenie--modelowaniem-84zl.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam W końcu ktoś przejął ten pseudo Salon Vogue od znudzone właścicieli życiem . I od razu chce się przychodzić i widać zmiany i wiem za co płace. Fajnie ze na tej ul.Willowej jest taki Dom Urody nie trzeba się pchać do centrum i ceny są super. Polecam i trzymam za was kciuki Blondii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli chodzi o pasemka to pani Ania z Artis na Boh.Warszawy jest rewelacyjna,jeszcze nikt tak dokladnie nie zrobi mi pasemek,bylam u niej juz 4 raz i zawsze jest idealnie,bardzo sympatyczna i skromna dziewczyna,polecam szczerze ;)zapomnialam dodac ze sa tam dwie Anie,ja chodze do tej starszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc123456345
STUDIO FREE STYLE Szczecin Al.Piastow! Badziewny fryzjer! UWAGA!!!! W studiu free style pracuje fryzjerka w krotkich czarnych wlosach. Bylam u niej na koloryzacji, scinaniu oraz modelowaniu. Koloryzacja ok ale przy myciu umyla wlosy raz, nie nalozyla odzywki. Czeszac mokre wlosy wyrywala mi je! Sciac sciela, ale z modelowania juz nici! Bo czekala kolejna klientka wiec mialam wlosy wysuszone i powywijane we wszystkie strony. Ogolnie nieuprzejma nie sluchala co sie do niej mowi. NIE POLECAM!!!!!!! Najgorsza fryzjerka u jakiej bylam szkoda ze nie znam nazwiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karrina
Wyczytałam na forum ze warto wybrać się do Domu Urody Draganov do cieszącego się dobrą opinią fryzjera Aleksandra . Byłam i stwierdzam ze facet jest miły i profesjonalista w tym co robi na dodatek dokładny , co ciekawe chciałam fryzurę jaką sobie wymyśliłam i wiecie co się stał on wytłumaczył mi ze może być ale nie do końca będzie mi ona pasować ten kolor włosów i tak fryzura nie pasuje do mojej twarzy na początku krzywiłam nosem , ale powiedział prawdę w tej fryzurze czuje się zdecydowanie dobrze i zwracam na siebie teraz uwagę nawet. Jestem zadowolona z Pana usługi i odpowiedniego podejścia. Dziękuje za zmian !!!!! Polecam !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm nawet nie ze Szczecina
nie wiem nawet dlaczego weszlam na ten topik ale te wszystkie cudowne posty nt pana Aleksa z salonu draganov cyz jak tam mu jest sa napisane identycznym stylem ..... brzmi jak samo-reklama..... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm nawet nie ze Szczecina
ola, edya, adelajda- kazda ma tylko 1 posta : hahahahahaha, no niezle salon sam sie musi reklamowac na kafe ,.widac nie jestescie az tak dobrzy. gdybyscie byli to nie musielibiscie wymyslac nickow na kafe i sie reklamowac, ludzie sami by do was przyszli. nastepnym razem postarajcie sie bardziej. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja co jakiś czas wchodzę tutaj na ten forum i czytam większość wypowiedzi i jakoś nie biorę aktywnego udziału w tym wszystkim . Ale co do tego pana Aleksandra myślę ze opinie są takie jak na to zasługuje. Ja też mam tylko jedne wpis ,a to dlatego ze moje życie droga koleżanko nie przekłada się na życie wirtualne i wyraziłam swoją opinie. Widocznie nie byłaś w tym salonie a przede wszystkim nie byłaś zanim ten facet wziął ten salon od byłych właścicieli to wtedy jestem ciekawa co ty byś napisała , nie było żadnych reklam a promocje jak w restauracji i za podobne usługi płaciłam inna cenę . I jak zobaczyłam nową reklamę to zdecydowałam się tam pójść i zmiany są kolosalne nie tylko co do salonu ale i co do wykonywanych usług. A i ja się ciesze i polecę każdej swojej koleżance tego fryzjera bo centrum szczecina to nie pępek świata i mogę powiedzieć ze my też mamy swój Salon w tym rejonie . Ja sadzę żeby wydawać opinie to trzeba iść i się przekonać . I sadze ze on się sam swoją praca reklamuje a nie tym co my tu piszemy. Bo każda z nas może pisać to co chce. I nie wszystkie zawsze są zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrenaS123
Polecam P.Agnieszke ktora przeniosla sie z salonu Escada do salonu Glamour na ul.Pocztowej 7 kolo szpondera. Bylam u niej juz 3 razy i za kazdym razem pasemka wychodza rewelacyjnie i strzyzenie tez bardzo fajne, wloski ladnie sie ukladaja nie musze meczyc sie godzine z modelowaniem Dla zainteresowanych podaje nr.tel do P.Agnieszki : 666361636

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość be_delicious_
Znacie może dokładne namiary na Dawida, który pracował w salonie O'key i Adama z House Of Beauty? Którego byście poleciły, jeśli chodzi o farbowanie włosów blond? Z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pan Dawid razem z Panem Grzesiem jest od walentynek nad Maczkiem (na Bramie Portowej), komórka do Pana Dawida bez zmian: 669 239 395

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatarzynaOoOo
Chcialam napisac moja opinie po wizycie u Marcina tego ktory pracowal kiedys w Evolution a teraz w Lorze w Baltice. Mialam wlosy sredniej dlugosci lekko falujace sie. Zawsze przychodzilam do fryzjerow ze zdjeciem i nie bardzo im sie udawalo to wykonac, a tym razem postawilam na inwencje tego fryzjera skoro jak pisza niektore z was jest taki niesamowity. Zaskoczylo mnie to ze dlugo i profesjonalnie rozmawial ze mna nad doborem fryzury dla mnie. Ja powiedzialam co lubie a on jak mozna to zastosowac do obciecia i farbowania. Ma duza wiedze na temt wlosow to mi sie spodobalo a jak wyszlo pod koniec rowniez jego umiejetnosci sa za...iste :) W koncu mam wlosy o ktorych marzylam. Cena jest wysoka jezeli robi sie jeszcze jakis zabieg pielegnujacy, ale warto. Pieknie pachna te kosmetyki Kreastas (chyba tak to sie pisze) no i wlosy maja piekny polysk i same sie ukladaja. Zobaczymy jak pojdzie mu kolejnym razem bo lubie czeste zmiany poki co jestem bardzo zadowolona. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka.111
ja dziś byłam na tej Willowej i jestem zachwycona. obsługiwała mnie taka młoda dziewczyna, super doradziła fryzurę, było miło, sympatycznie i tanio. Aczkolwiek, gdyby nie opinie na internecie, to nigdy bym tam nie poszła, gdyż wystrój nie jest jakoś super elegancki, sam budynek też nie. Zobaczymy jak wlosy będą się układały po umyciu, gdy sama je bedę układać. Na razie wrażenie bardzo pozytywne, co mi się podobało, to babeczka sama podpowiadała jaką ma wizję obcięcia moich włosów, za każdym razem pytała,czy to akceptuję no i jak jej powiedziałam, że ma obciąc 5cm, to było to 5,a nie 7-10cm. za miesiąc pójdę tam na pasemka,zobaczymy,czy też będzie ok. Kiedyś chodizłam do fajnego fryzjera-był najpierw w LORENIE, a potem we FRYSOORII, ale niestety teraz nie wiem, gdzie ten pan jest i długo szukałam fajnego miejsca, az do dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilkaa03
anka.111, widzę, że mamy ten sam problem, ponieważ także szukam fryzjera z FRYSOORII. Nie wiesz może co stało się z tym salonem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość free style nieee
PO namową koleżanek z pracy, wykupiłam grupon na wizyte we free style. NIEEEE POLECAM, masakra totalna. Pani krótkowłosa na ogromny fochu i z wielka łaska, ciągnąc za włosy,szarpiąc przy myciu i rozczesywaniu zrobiła mi jakby za kare totalna masare na głowie. Proesjonalny fryzjr powinien wiedzieć, że nie każde włosy nadaja sie na szarpanie brzytwą. Jedno wielkie jakieś sianokosy mi zroibła,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alelala
Czy ktoś się orientuje ile wynosiłoby strzyżenie+modelownie+rozjaśnianie włosów u pana Draganova? Widzę, że ma dosyć dużo pozytywnych opinii, a nie chciałabym robić ombre u "sąsiadki" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka Fasolka
Ja od lat chodzę do Marty z Evolution na Pocztowej i jestem naprawdę zadowolona. To naprawdę profesjonalistka z pasją i doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lk
Wczoraj bylam u pana Aleksandra Draganova na Willowej, dekoloryzacja (z czarnego), farbowanie (rudy) i strzyzenie z modelowaniem. Wlosy mam do ramion. Powinnam zaplacic 184 zl, ale zaplacilam mniej, nie wiem nawet ile, bo pan Aleksander sam mi wciskal z powrotem pieniadze i nie wiem w sumie ile :) Jestem bardzo zadowolona, bardzo fajnie doradzil odcien oraz dal wiele innych cennych rad. Przy okazji poczestowal pyszna kawka :) Z efektu jestem bardzo zadowolona, dzisiaj w pracy slyszalam okrzyki zachwytu kolezanek i kolegow. Kolezanka tez byla kilka dni temu, ale tylko cieniowala wlosy. Rowniez jest bardzo zadowolona, nic nie robi z nimi teraz, bo same pieknie sie ukladaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ingusia2012
UWAGA! na panią Basię z salonu Studio Viva na Mickiewicza 103.Pani Basia nie odróżnia pojęć - wycieniować włosy, przerzedzić włosy. Pani Basia włosy po prostu obcina. Wstrętne ohydne babsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alocha11
Od 5 lat farbowalam wlosy sama na czarno. Zamarzyl mi się już brazowy odcien i zaczelam szukac dobrego fryzjera. Natrafilam na to forum. Po preczytaniu go zdecydowałam sie na wizyte u Ewy z Salonu Okey . Do tej pory farbowałysmy z siostrą włosy same farbami ze sklepu. Kupowałyśmym brazową farbe ale nasze włosy za kazdym razem były coraz bardziej czarne i jakies takie suche. Ewa zadawała mi duzo pytań dotyczących moich włosów i uważnie słuchała co bardzo mi się podobało. W końcu zdecydowałysmy sie na mniej brutalną formę schodzenia na brązowe włosy niż dekoloryzacja. Wyszłam od niej z mnóstwem brązowych refleksów, ktorę fajnie widać w świetle. Zapłacilam 140 zł . Siostra od razu widząc moje włosy wpisała sie na wizyte. U niej można było zrobić dekoloryzację bo ma mocniejsze włosy. Teraz ma fajny brązik. Zaplaciła za cala dekoloryzacje 240 zł. Ja jestem bardzo zadowolona z efektu na moich włosach, atmosfery i podejscia , Jesli ktos ma dosyc czarnych wlosow niech śmiało dzwoni do Ewy 602 361713

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×