Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość korek w uszach

znacie jakieś sposoby na CHRAPANIE? już nie daję rady...

Polecane posty

Gość gość
Spróbujcie tego http://www.croc.link/54N dużo osób chwali. Ziółka na pewno nie zaszkodzą, są jakieś specjalne nakładki co się wkłada do ust ale ja bym z tym osobiście nie zasnął. Tak się składa, że ja akurat nie chrapię ale żona trochę tak :P Po wypłacie zamówię jej te ziółka z linku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiola32v
Moi Mili. Mój mąż chrapał od paru lat. Myślałam czasem, że go uduszę :) Co noc musiałam go budzić żeby przestał chrapać. Często szłam do salonu na kanapę bo nie dało się wytrzymać. Pomyślałam, że może są jakieś tabletki czy coś innego na to chrapanie. Koleżanka z pracy poleciała mi stronkę z której zamówiła dla swojego i ponoć zadziałały. Postanowiłam kupić mojemu. Byłam sceptycznie nastawiona. Po paru dniach cisza. Niesamowite. Polecam :) Tutaj macie link do tej stronki. http://www.croc.link/5lR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy piszą o tabletkach a one przecież nie w każdej sytuacji są skuteczne. Poczytajcie sobie kiedy tabletki na chrapanie mogą pomóc http://sposobynachrapanie.pl/tabletki-na-chrapanie/ a kiedy jedynie złagodzić skalę chrapania. Czasami trzeba po prostu schudnąć lub udać się do laryngologa. W większości przypadków suplementy wystarczą ale trzeba wiedzieć jakie to przypadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mojego męża żadne tam plasterki ,kropelki nie pomagały ,a że nie ma odwagi iść(ma skrzywioną przegrodę )na żadne konsultacje ,bo ma pietra ,no to śpi już kilka lat poza sypialnią , choć i tak tak czasem piłuje ,że się budzę, a jeszcze pretensje ,że go wykopałam ,ale ile razy w nocy można się budzić ,a rano nieprzytomna do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marinta
Najlepszym sposobem jakim znam na chrapanie jest poduszka ortopedyczna. Takie poduszki można kupić sobie w http://omedika.pl/ . Korzystacie z takich poduszek? Jeśli nie to polecam sprawdzić, mi pomogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zagwizdac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenka31
Niestety z tego co wyczytałam nie wyleczy się problemów z chrapaniem przez stosowanie jakichkolwiek preparatów i jeżeli lekarz oceni problem z chrapaniem jako poważny niezbędny jest zabieg. Choć zmiana nawyków żywieniowych czy stylu życia potrafi trochę zminimalizować problem. Ja mam trochę krzywa przegrodę nosową i troszkę chrapie, ale na razie nie jest to na tyle poważne, że muszę mieć zabieg. Treściwy artykuł na ten problemów z chrapaniem znalazłam tutaj http://www.biomedical.pl/zdrowie/przyczyny-i-leczenie-chrapania-469.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sposób na chrapanie zależy od jego przyczyny. Jeśli jest to wada anatomiczna, to tylko operacja. Ale jeśli nie to może wystarczyć zrzucenie kilku kg, albo tabletki bez recepty. Więcej o sposobach na chrapanie na http://stopchrapaniu.opx.pl/jak-wyleczyc-chrapanie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaKasia84
U mnie pomogło spanie na boku zamiast na wznak. Ciężko mi było się przyzwyczaić do zmiany ale się udało i mój mąż twierdzi, że nie chrapię. Dawniej chrapanie towarzyszyło mi podczas każdej nocy. Tutaj są fajne sposoby na chrapanie: http://www.sposobnachrapanie.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochanico ,cierp skoro chciałas żonatego palanta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
utnij mu k****a - zacznie cienko śpiewać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam doskonały lek na chrapanie kupowałam na stronie www.tabletki-na-chrapanie.pl mi bardzo pomógł, od 2 tygodni przestałam chrapać, mogę spokojnie zasypać. jak dla mnie to najskuteczniejszy preparat jaki do tej pory stosowałam, z czystym sumieniem mogę go polecić. pozdrawiam i całuję Gosia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze myslalam ze ten problem mnie nie dotyczy dopuki ktorejs nocy nie obudzilam sie sama w sypialni bo maż musial sie ewakuowac na kanape! Nie wiem czy to ma jakis zwiazek ale niedawno smonczylam brac antybiotyk na angine i zatoki ay chrapie tak od tyg mniej wiecej. Dodam ze mam 25 lat wiec totalnie nie wiem co o tym myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie naturalne sposoby na chrapanie nie zawsze będą skuteczne. Wszystko zależy od powodów przez które się chrapie i jeśli są to jakieś błahe sprawy typu nadmiar zbierających się wydzielin, kluski w gardle itp to takie tabletki: http://sposobynachrapanie.pl/tabletki-na-chrapanie/ powinny załatwić problem na dobre. W przypadku nadwagi, wymagających wycięcia polipów i bardziej złożonych przyczyn - tabletki, listki i inne sposoby przyczynią się do zmniejszenia chrapania ale go nie wyeliminują lub chwilowo zaleczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elżbietta
Jest właściwie jedna metoda... laser. Mój mąż tak chrapał, że po drugiej stronie mieszkania było go słychać. Coś wiem jak to jest spać w jednej łóżku z chrapiącym mężczyzną ;) Nie było rady. Zapisałam męża na konsultację w opolskim SPA Arkadia , później był zabieg a potem problem chrapania zniknął i wreszcie zaczęłam się wysypiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laser jest dobry na chrapanie. Ale jeszcze lepsza jest radioterapia - bo bardziej nowoczesna i mniej inwazyjna. Chociaz to i tak lekarz decyduje, bo najpierw trzeba sprawdzić co jest przyczyną chrapania. Polecam Mille Medica - w tej klinice wiedzą wszystko o chrapaniu i problemach laryngologicznych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie jest ta Mille Medica? Chętnie wyślę tam mojego męża, bo spać przez niego nie mogę... Jakiegoś lekarza tam polecasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mille Medica jest w Warszawie! To naprawdę sprawdzone miejsce. A z lekarzy polecam dr Wojciecha Kukwę. Dobry specjalista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się! Też byliśmy tam z mężem ostatnio i właśnie trafiliśmy do doktora Wojciecha Kukwy. Mąż od razu złapał z nim wspólny język. Doskonały fachowiec i ekspert w dziedzinie chrapania i bezdechów nocnych. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy w Mille Medica robią zabiegi laserowe? Bo słyszałem, że pomagają na chrapanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim trzeba najpierw sprawdzić dlaczego chrapiemy. Trzeba się skonsultować ze specjalista laryngologiem, być może wykonać badanie snu. Mille Medica robi takie badania. Wtedy wiadomo co leczyć. Ale tak czy inaczej nie należy lekceważyć chrapania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość8812
Czy ktoś polecał już niechrapanie.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż też chrapie, ale nie robię z tego jakiejś afery czy problemu... Wystarczy, że ruszę go w nocy jak już na prawdę baardzo chrapie, a on od razu przestaje :) Sama nie wiem kiedy to robię i on też nie pamięta :) Nie widzę problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×