Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość korek w uszach

znacie jakieś sposoby na CHRAPANIE? już nie daję rady...

Polecane posty

Gość gość
Tutaj są opisane całkiem niezłe sposoby na chrapanie: http://nachrapanie.net/. Sporo jest rozwiązań na rynku - specjalne opaski, klipsy na nos, ortopedyczne poduszki no i oczywiście tabletki. Grunt to znaleźć ten sposób, który będzie działał najlepiej na Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż strasznie chrapał, nie mogłam spać budziłam go i wyzywałam, on w efekcie był na mnie zły i się w nocy kłóciliśmy zamiast spać. Moja koleżanka poleciła mi tabletki z tej strony: http://sklepok.pl/snoreblock stosował zaledwie 2 dni i przestał chrapać. Teraz mój mąż jest wypoczęty jak i ja. Nie ignorujcie chrapania moze się skonczyć źle dla waszych mężów czego skutkiem jest nie dotlenienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Snoran Plus to skuteczny sposób na chrapanie oraz lepszy sen. Jego regularne przyjmowanie ułatwia zasypianie oraz gwarantuje lepszy wypoczynek. Produkt oparty jest wyłącznie o naturalne składniki, które działają bezpośrednio na źródło problemu. Snoran Plus jest przeznaczony dla mężczyzn oraz kobiet, którzy chcą poprawić funkcjonowanie organizmu oraz polepszyć jakość snu poprzez wyeliminowanie chrapania. Działanie produktu jest widoczne już od pierwszego dnia stosowania. http://nplink.net/ZMY5FW7X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętajcie, że domowe sposoby pomagają jedynie doraźnie, nie likwidują źródła problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bumerangtito
Nie bierzcie snoreblocka to jakaś wielka ściema i chemia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina233
Z tym problemem ie ma się co wstydzić, tylko trzeba iść do lekarza laryngologa. Bardzo częstą przyczyną chrapania jest nieprawidłowa budowa lub nieprawidłowe funkcjonowanie podniebienia miękkiego wraz z języczkiem oraz łuków podniebiennych. W przypadku takich nieprawidłowości lekarz laryngolog kwalifikuje Pacjenta na zabieg np plastyki języczka i gardła. Więcej dowiesz się z artykułu: http://www.medicusdcl.pl/dolegliwosci/chrapanie/leczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zabiegi laserowe są ok ja byłam na laserowym usuwaniu chrapania w Instytut Piękna Bielenda Kraków polecam! już nie chrapię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwizdek
Domowych sposobów na chrapanie jest na szczęście pod dostatkiem: https://naturalnemetody.pl/chrapanie-domowe-naturalne-sposoby/ problemem jest tylko dobrać odpowiedni do przyczyny, bo tych, podobnie jak metod może być naprawdę dużo. Począwszy od otyłości, przez alergię aż po wady anatomiczne. Czasami, aby pozbyć się chrapania pozostaje tylko zabieg, ale na szczęście nie jest to reguła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ech, chrapanie mojego męża…to dopiero jest armagedon – czasem mam wrażenie, że nasze ściany się po prostu trzęsą…a w zasadzie – trzęsły. Udało nam się polepszyć sytuację dzięki laserowemu leczeniu, a wykonaliśmy je tutaj: http://www.bellazone.pl/leczenie-chrapania.html. Są postępy, jak wiadomo, farmakologicznego leczenia nie ma jako takiego chrapania, a tu ta metoda się sprawdza. Cenowo tez jest ok, cieszę się, że udało mi się go namówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może spróbuj laserowego leczenia chrapania? Jak dla mnie ten sposób zadziałał najlepiej,ale w tylko sprawdzonym miejscu z własnego doświadczenia polecam Instytut Piękna Bielenda Kraków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patis000
mojemu chlopakowi pomogla poduszka ortopedyczna piano - chrapanie odeszło w nie pamięc :) serio warto zainwestowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mczay
Najrozsądniej będzie, jeśli Twój chłopak uda się do lekarza i zdiagnozuje, czym to chrapanie jest spowodowane. Gdy ja miałam podobny problem, udałam się do kliniki Linea Medica w Płocku. Tam, dr. Eryk zbadał przyczynę i dał mi taki specjalny aparat ortodontyczny, który wkładam na noc i śpię jak bobas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu nie przespana noc . Oszaleje albo go uduszę którejś nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spokojnie :) da się to opanować. Ja też już miałam dość i zaczęłam przeszukiwać internet w poszukiwaniu jakiegoś rozwiązania, okazało się ze są takie laserowe zabiegi - http://klinikamiracki.pl/zabieg/laserowe-leczenie-chrapania/ które są bardzo skuteczne. U nas problem rozwiązany w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WoodyKnows
Polecamy nasze ekspandery nosowe, które pomagają zmniejszyć niedrożność nosa i ograniczyć chrapanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justin44
Ja polecam szczerze http://track.snoreblock.pl/product/SnoreBlock/?pid=166&uid=29164 - jest to link do strony producenta. Dlaczego? Myślałam, że płaczące dziecko to jedyne co może zakłócić mój sen, jednak nie.Mój mąż nagle zaczął chrapać... próbował ćwiczeń i innych różnych metod i mogę powiedzieć, że tylko ten lek zadziałał. Czasem sobie zachrapnie ale to nie jest na pewno to co wtedy. :) Polecam baaaardzo. Wszystkiego dobrego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WoodyKnows
Przepraszamy za autopromocyjny charakter naszego komentarza, aczkolwiek na chrapanie - jako alternatywę dla inwazyjnych sprayów, klipsów czy plastrów - polecamy nasze ekspandery nosowe, które rozszerzają kanały nosowe, zwiększając drożność nosa i ograniczając chrapanie. Sprawdzone i ocenione przez polskich CHRRRapaczy. By spało się lepiej, wszystkim! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokonajtenproblem
Witam Serdecznie również doskwierał mnie ten problem teraz śpię spokojnie dzięki wskazówkom z tej strony. pokonajtenproblem.blox.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Znalazłem produkt, który jest nowością na polskim rynku i nadaje się dla osób z problemem chrapania. Poniżej zamieszczam opis ze strony. Jeśli ktoś będzie chciał poczytać więcej, niech w wyszukiwarce wpisze: "filtry do nosa przeciw chrapaniu". Światowy bestseller i numer 1 wśród antychrapaczy, a zarazem najlepsza alternatywa dla sprayów do nosa oraz klipsów i plastrów na nos przeciw chrapaniu. Wygodne i dyskretne wkładki do nosa amerykańskiej marki, które rozszerzają kanały nosowe, dzięki czemu pomagają m.in. zmniejszyć niedrożność nosa, zwiększyć wydolność oddechową i ograniczyć chrapanie. Miękka i elastyczna wkładka, wykonana z najwyższej jakości tworzyw klasy medycznej, gwarantuje idealne dopasowanie do kształtu nozdrzy oraz pełne bezpieczeństwo użytkowania, nie powodując otarć ani podrażnień skóry. Dla kogo? Ekspandery nosowe są szczególnie polecane: • osobom cierpiącym na niedrożność nosa (m.in. zapalenie błony śluzowej nosa, nieżyt nosa, katar) lub skrzywienie przegrody nosowej; • astmatykom i sportowcom (m.in. biegaczom, rowerzystom); • osobom mającym skłonność do chrapania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie żaden z leków nie zadziałał. Lekarz stwierdził że jak bardzo chcę to można operacyjnie spróbować leczyć, ale po takiej operacji kilka tygodni wyjętych z życia i wcale nie musi pomóc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy kupić poduszkę rulon do przytulania. Przyzwyczai męża do spania na boku i wyleczy chrapanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×