Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziewczyna123

6.02 WIELKI POST - Wielkie wyrzeczenie się słodyczy!! Kto ze mną??

Polecane posty

no ładnie.. ja to wczoraj neta nie miałam , myslalam ze dzis bede miec co czytac a tu nic ;P hmm w sumie u mnie tez nic ciekawego :):) a wiecie zrobilam w piatek po poludniu 40 babeczek i wczoraj wieczorem juz nie bylo :D hehe dobrze ze wczoraj mnie prawie w domu nie bylo... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tak dłuugo nie było i widze, że Was też. Powstańmy i piszmy. Należy mi się niezłe lanie, że nie pisałam dawno prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:):):) Oj jak ja za Wami tesknilam:D Dzisiaj mam dokladnie m-ac do drugich urodzinek mojego synka,wiec znowu sprobuje z dietka.Wczoraj w Tchibo kupilam sobie wage.Jak dzisiaj stanelam to sie przerazilam jaki ze mnie slon:P:P:P Kajol 🌻 fajnie,ze sie odezwalas,napisz co porabialas jak Cie nie bylo. Margo 🌻 jak tam dietka???Ty chyba od pierwszego NIE?to juz masz 12 dni za soba...SUPER!Trzymym kciuki za egzaminy:) Dhalii ❤️ Alex 🌻 Emenems ❤️ Anulka 🌻 Chyba to juz wszystkie dziolchy co nie?jesli o kims zapomnialam to sorrki 🌻 Dziewuszki TRZYMAJCIE DZISIAJ KCIUKI ZA NASZYCH CHLOPAKOW,licze ze wygraja 🌻;) Buziole 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki moje Kosiane ;) Tak Zuczku ja juz 12-ty dzień trzymam się dietki i już zgubiłam 3 kiloski... Ja mam równo miesiąc do wesela i chcę jeszcze zrzucić ok 5 kg. Wracam do nauki... Pózniej meczyk... Ehh mam nadzieję, że chłopaki nas nie zawiodą! Jutro znowu wyjeżdżam. Będę w niedzielę. Buziaki dla Was 👄 Pisać, pisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o fajnie że jestescie :D Zuczczku zakup wagi to dobry początek :D 🌻 Margo to super! :) no może dzis bedzie lepiej z tym meczem.. :) miłego wieczoru ściskam mocno 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️🖐️ Wpadlam tylko Wam pomachac,bo nie mam czasu nic napisac.. A mecz no coz - bez komentarza:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Zuczczku 🌻 no mecz - no comment ;) dziekujemy dziekujemy i nawzajem ❤️ :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane. Ja z miłą chęcią musze wam powiedzieć, że nie jem słodyczy ponieważ oszczędzam na wszystkim. Zbieram każdą kase xP Więc nie mam za co kupić coś słodkiego :D Brutalny sposób, ale działa Buziaki dla Was ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh fajny sposób hehe :D tylko że u mnie by to nie poskutkowało bo ja i tak rzadko kupuje słodycze, przeważnie robi to mama. No i chłopak który móglby jeść na okrągło chipsy czekolade i lody :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuje... ;-P W pewnym sensie. Czyli z dietą masz pod górke?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pod górke też raczej nie :) bo mi słodycze w diecie nie przeszkadzają. Tzn to ze nie jem wcale słodyczy nie sprawia że chudne, a latem chudne pomimo ze jem słodycze :D oczywiście jesli ograniczam normalne jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa... no to fajnie. A gdzie reszta dziewczynek? Rozpłyneły się już na gorącym słońcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh no ja nie wiem co one wyprawiają :( a patrzac za moje okno to mogły sie w deszczu rozpłynać.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki ja jestem obecna :) Niestety mam bardzo mało czasu i nie udzielam się na topicu, ale dietki się trzymam (to juz 17-sty dzień - JUHU). W piatek mam ostatni egzamin, więc poźniej będę miała full czasu dla siebie i dla Was :) Mam nadzieję, żę będziecie się odzywały. Buziaki i uściski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super Margo ;) no tzrymamy Cie za słowo, ja raczej staram sie odweidzać topic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się też staram wziąść w garść i odwiedzać Was. Gratulujemy Margo. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka ❤️ jestem i w miare trzymam fason ;) Wczoraj zjadłam trochę więcej niż powinnam, ale nie jest tak źle. Dzisiaj kupiłam 2 sukienki (jedna na wesele, druga na poprawiny) i jest ok. Myslałam, że będę miała większy problem, ale jeszcze nie jest ze mna tak tragicznie :P Odzywajcie się Dziewuszki! Co tam u Was? Jak dietki? Aha... I dzisiaj kupiłam rower... Troche juz pojeździłam. Wieje bardzo silny wiatr więc sobie odpusciłam, bo w planach miałam dłuższą jazdę. Teraz popijam czerwona herbatkę... Buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super :) ja też sie w sumie już od ponad tygodnia trzymam choc przez weekend wiadomo ze gorzej :( ale teraz znów troszke trzeba sie wziac w tygodniu i powinno byc ok :) a niedługo i tak wyjezdzam wiec tez nie chce byc patyk zeby miec z czego chudnąć :D heh, tak troszke tylko chce wyszczuplec, choc pewnie za malo czasu mam zeby zdazyc :) reszta dziewczynek pisac :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe musze to napisac... pochwalic sie :D koleżanki mi własne powiedziały ze schudłam hihi ;) a ja myslalam ze nic nie ruszylo :) widać po tygodniu i to nie takim do końca udanym sa minimalne efekty, a jak to mobilizuje heh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlam doslownie na pare sekund 🖐️ Ciesze sie,ze piszecie:):):):) Kajol 🌻 Margo 🌻 super,ze masz juz kiecki na weselicho i za rower oczywiscie nalezy sie pochwala:) Anulka 🌻 Slonce,kiedy Ty wyjezdzasz????Kto tu bedzie topic podtrzymywal jak Ciebie nie bedzie? Dla Wszystkich 👄 Gdzie moja Dhalii ❤️ sie podziewa????????? Oczy mi sie juz zamykaja,papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o fajnie ze sie odezwalas Zuczczku :) oby częsciej. No ja 3.07 juz zmykam... takze za tydzien z hakiem. Mam nadzieje ze jakos beze mnie sobie poradzicie i bede miec duuuzo do czytania jak wroce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cześć dziewczynki!!! Zuczczku jak miło Cię widzieć ;* no i Margoleńka oczywiście jest ;* I jak co dzięń Anulcia ;* Ciesze się, że u Was wszystko ok. U mnie też jest super xD ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie Dziewuszki, że się odzywacie :) U mnie jako tako... Mam wakacje, ale trzeba pracować, więc czasu tez za wiele nie ma. Wracam do domu, to jestem padnięta na maxa. Pozdrówki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj chyba juz ucieklas:( Siedzialam sobie dzisiaj przed blokiem i strasznie opalilam sobie ramiona.Nawet nie wiedzialam,ze tak mnie sloneczko przypali.Teraz mnie troszke piecze. Anulka 🌻 strasznie bedzie Ciebie brakowac na kafe... Bedziemy TESKNIC :) Milego wieczorku! Emenems ❤️ odezwij sie kobieto do nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) u mnie prawie koniec sesji... jutro ostatnia (mam nadzieje) zalka i oddychanie :). Co u Was, kochane?:) Robimy postanowienie pisania codziennego i regularnego?;) Stesknilam Sie za Wami straszecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×